Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Gastronomia] DFC Cafe


Addison

Rekomendowane odpowiedzi

J8nfWeb.png

Historia powstania kawiarni..

Kawiarnia powstała w listopadzie 2022 roku przy współpracy z marką DFC, która zajmuje się produkowaniem kawy smakowej z wysoką zawartością kofeiny. Przed oficjalnym ogłoszeniem powstawania kawiarni jak i samym jej otwarciem Addison Hyder czyli CEO marki DFC przeprowadziła rekrutację na stanowisko kierownicze DFC Cafe. Na kierowników lokali zostali wybrani Raquel Alvarez oraz Julie Parker z odpowiednim doświadczeniem w zakresie prowadzenia tego typu lokalu. 

Dlaczego DFC otwiera kawiarnie?

DFC na rynku istnieje już parę dobrych miesięcy, przez ten czas podejmowała wiele współprac z wieloma lokalami w zakresie sprzedaży swoich produktów. Celem marki jest ułatwienie dostępu do zakupu swoich produktów oraz reklamowanie ich poprzez serwowanie na miejscu wszystkich dostępnych na dany moment smaków. Własny lokal będzie również sposobem dotarcia do nowych potencjalnych klientów którzy jeszcze nie słyszeli lub nie mieli okazji napić się kawy z logotypem DFC.

Co jeszcze będzie można znaleźć w kawiarni?

Kawiarnia nie zamyka się na sprzedaż tylko i wyłącznie kawy. W jej ofercie również będzie można znaleźć śniadania oraz desery wykonywane na miejscu przez pracowników kawiarni. Do pysznej kawy idealnie będzie pasowało klasyczne amerykańskie śniadanie w postaci pancakes z syropem klonowym, jajka i bekonu z tostem, rozpływającego się w ustach zdrowego jogurtu z płatkami owsianymi lub słodkiej szarlotki.

Gdzie można nas znaleźć?

Nasz lokal znajduje się w samym centrum Los Santos a dokładniej na Mirror Park, Zachodnie Mirror Drive 2A.

Spoiler

C87Rm86.png

OOC:

Spoiler

Hej! Od dłuższego czasu chciałam otworzyć kawiarnie i w końcu znalazłam do tego odpowiednie osoby, które mi w tym pomogą. Będzie to Kubuś-_-#5376 oraz 𝕯𝖟𝖆𝖌𝖝#4436. To właśnie oni będą prowadzić tą kawiarnie oczywiście wraz z moją pomocą. Chcemy zrobić kawiarnie która będzie służyła do dalszego rozwijania i promowania marki DFC jak i miejsca do gry dla osób które szukają czegoś więcej niż zwykłego stania za ladą i wbijania minutek na duty. W lokalu będziemy organizowali wiele spotkań z celebrytami oraz inne eventy które będą angażowały różne firmy/marki

Ważne linki:
www.lifeinvader/DFC_CAFE.com
www.dfc.com

Aplikacja DFC Cafe:
https://discord.gg/Cbu827xHyv

Edytowane przez Addison
kubazmeisterek lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin