Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/Makler] Pocztufka


Pocztufka

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Kinny Maleyko
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.): AJ
Powód nałożenia kary:  Obserwuje was od dłuższego czasu, reprezentujecie sobą słaby poziom rozgrywki który powinniście poprawić.(30 minut)
Członek ekipy nakładający karę: Makler

Wyjaśnienie sytuacji: 

  1. Prowokacje na Vespucci - Sytuacja wyglądała tak że z nudów chciałem odegrać coś ciekawego, z doczepianym przedmiotem(Kamera telewizyjna) podchodziłem do ludzi na Vespucci i pytałem czym się zajmują że jeżdżą takimi autami. Gdy podszedłem do kolejnej osoby, po Przywitaniu się zostałem zapytany na /do "czy kinny ma w ręku kamerę" na co odpowiedziałem Tak a ten od razu próbował mnie spławić, a z racji tego że było tam jeszcze dwóch moich kolegów to ci zaczeli lekko "poddymiać" czyli wyzywać Kobietę i Mężczyznę w aucie, gdy ja się tylko przyglądałem sytuacji i nic obraźliwego nie powiedziałem
  2. Lootgrab -  Kolejna sytuacja jest jeszcze bardziej śmieszna, ponieważ zacząłem jechać za kobietą na Vespucci gdy ona nagle skręciła na parking, pojechałem za nią i zablokowałem jej auto następnie wysiadłem w bandanie i oznajmiłem jej żeby też wysiadła. Ona bez żadnego większego odegrania IC od razu wręcz zaczęła mi pisać OOC: "masz panel?" "dostajesz repika" i tym podobne rzeczy, a ja od samego początku miałem plan na odegranie tego który uważałem za ciekawy. Wyglądał następująco - Miałem naskoczyć na nią wyszarpując ją z auta lecz po dokładnym przyjrzeniu się jej oznajmić że po prostu pomyliłem ją z moją niemalże identyczną znajomą którą chciałem nastraszyć za wcześniejszy podobny ruch z jej strony. A jeżeli przejrzycie moje logi po reporcie to sami zobaczycie że wyjaśniłem sobie z nią tą sytuację, lecz ona mi nie dała w ogóle tego zagrać i poleciał od niej natychmiastowy report na moją postać...

Na sam koniec dodam że lubię sobie czasami odegrać coś aby podnieść atmosferę ale z umiarem, bo dobrze zdaję sobie ze sprawy nie posiadania organizacji i ograniczeń z tym się wiążących 

Ewentualne screeny/świadkowie: -

Edytowane przez Pocztufka
Poprawienie paru zdań
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin