Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Have Vibe Christmas 2022


Vesa

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już nam wiadomo, okres świąteczny zbliża się do nas wielkimi krokami i zapewne każdy ma z tego okresu radość w serduszku, jedni z okazji spotkania się z rodziną, inni z okazji prezentów, jeszcze inni z tego że się najedzą uszek i karpia, ale przez to że każdy z nas jest w społeczności serwera roleplay Vibe, tak też pragnę zrobić coś od siebie dla was.

Jak wiadomo, w święta wspiera się różne fundacje, które pomagają innym by mieli lepsze święta, tak też w poprzednim roku z tego co pamiętam w grze były zbiórki ubrań, rozdawanie gorących posiłków dla bezdomnych i tym podobne, tak też pomyślałem że fajnie by było by i ten okres świąt były jakoś miło zapamiętany na serwerze.

 

Have Vibe Christmas

Wydarzenie samo w sobie polega na tym by dać datek na fundacje (/datek bądź przelew na La Esperanza Foundation) które w tych trudnych czasach pomogą zarówno ludziom oraz zwierzętom miło spędzić ten czas oraz pochwalić się tym na LI poprzez post z zdjęciem oraz #HaveVibeChristmas.

Datki na fundacje również prosił bym by wykonać ss'a oraz podrzucić go w temat, odnośnie datków nie ma kwoty maksymalnej oraz minimalnej, zarówno czy wpłacisz 1 e-dolara czy 1000 e-dolarów i tak liczy się to że się wspiera i wchodzi w ciekawą grę. 

Wykonując przelew na fundacje La Esperanza Foundation na numer bankowy 816 735 1207 proszę również o pokazanie ss'a w temacie.

Jeżeli ktoś nie ma pomysłu jaką fundacje może wspierać, tutaj podam kilka pomysłów: Bezdomni, Weterani, Zwierzęta, Sierociniec, Seniorzy, Osoby niepełnosprawne.

Odnośnie zdjęć na LI z pochwaleniem się, mogą być one wykonane zarówno na serwerze, jak i na menyo, to zależy od was i również miło by było mieć ów link do postu.

Rozpoczęcie czasu wydarzenia startuje już 06.12.2022 od godziny 10:00 i od tego czasu możecie zarówno dawać /datek bądź przelew na fundacje La Esperanza Foundation oraz wrzucać ów zdjęcia na LI z #HaveVibeChristmas.

Dodatkowa informacja na temat zdjęć, jak sama nazwa brzmi Vibe Christmas co tutaj tłumaczy się jako Klimatyczne Święta sugeruje by nawiązać w zdjęciach do spędzenia miło świąt, czy to przez pomaganie, czy też spotkanie się z rodziną albo coś w tym stylu, liczę na kreatywność.

Dzień zakończenia etapu wrzucania swoich prac nastąpi dnia 19.12.2022 o godzinie 22:00, po tym czasie sprawdzimy wasze prace z którym wybierzemy kilka osób którym rozstaną rozdane nagrody których na chwile obecną nie chce zdradzać.

Z mojej kieszeni myślę że będzie okolice 5 nagród bo na tyle będę mógł sobie pozwolić.

Dzień ogłoszenia wyników nastąpi 22.12.2022 o godzinie 10:00, i w tym też czasie wykonam kontakt z osobami które zostaną wybrane.

Nagrody nie będą w formie e-hajsu serwerowego, a dalszych informacji na temat nagród nie podaje.

Sam nie wiem jak na to wszystko zareaguje administracja, gdyż próbowałem się skontaktować z niektórymi na temat tego czy potrzeba zgody na taki event ale odpowiedzi nie dostałem. Czy usuną mi temat, czy też będą się kontaktować odnośnie ów tematu to już ich kwestia, jak na ten moment nic nie jest mi wiadomo.

Mam nadzieje że ów wydarzenie będzie mogło zostać i być kontynuowane bez żadnych problemów.

Ile osób będzie oceniać prace, posty i tym podobne oraz kto będzie ów osobami, ów informacji nie chce podawać starając się uniknąć spamu do ów osób z tematem związanym z ów wydarzeniem.

 

W każdym razie chcę wam wszystkim na te zbliżające święta życzyć wszystkiego dobrego, miłego spędzenia czasu z rodziną, sporo jedzenia na stole, miłych prezentów pod choinką i czego tam dusza zapragnie.

Grafiki żadnej nie dałem, bo nie umiem w grafikę. Mam nadzieje że sporo osób zachęci się ów wydarzeniem i coś ciekawszego z tego wyniknie.

Edytowane przez Vesior
Mitsu i Klus3czk44 lubią to

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanownie pragnę poinformować że z ów postem na LI, wydarzenie #HaveVibeChristmas ogłaszam za rozpoczęte i życzę wszystkim miłej zabawy.

https://li.v-rp.pl/posts/87178

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal przypominam o #HaveVibeChristmas i korzystania z wydarzenia. Proste zasady utworzenia postu z tematycznym zdjęciem na li w opisie musi znajdować się #HaveVibeChristmas i datek z dobrowolnie wybrana ceną. Tak niewiele o szansę na wygranie!

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin