Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[SZUKAM] Graczy do murzyńskiego projektu mieszkalnego w South Central.


FazikfrmLS

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji, że sporo nie przegrałem na serwerze, nie mam kontaktów, nie szukałem tutaj znajomych itp. ciężko jest mi wystartować organizacje z jakąś ogarniętą paczką.
Szukam więc graczy do początkowo projektu mieszkalnego afroamerykańskiego, który w późniejszym czasie może przeobrazi się w oficjalną organizacje. Plusem jest to, że moja postać ma dobry background i ciekawie będzie można to popchać. Moja postać grała już przy secie bloods BPS. Gra będzie się odbywała na Davis, a dokładnie Strawberry Ave, bloku T-Block.
Najlepiej jak będą to gracze, którzy mają już doświadczenie przy tego typu projektach czy organizacjach, ale  jeżeli nie masz pojęcia, a chciałbyś zacząć i wejść w ten klimat też chętnie zapraszam, jest to idealne miejsce. Na spokojnie powoli wszystko sie ogarnie. Stawiam na kreatywną, aktywną i ciekawą rozgrywkę więc na pewno nigdy nie będzie nudno, a jest wiele do zrobienia bo startujemy od zera.

Chętnych zapraszam na priv.

Edytowane przez FazikfrmLS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no siema fazik a raczej Karington bo taką miałeś ksywe w liceum. Nie widziałem cie cztere lata tak sie zaszyłeś w tym komputerze... Widze ze niezly z ciebie kozak sie zrobił... A pamietasz jak codziennie dostawałeś po łbie na przerwach i ci Daro przy laskach z 3a zdjał gacie i liście odpalił??? Popłakałeś sie jak dziecko i uciekłeś. Beka z ciebie i tak bedzie całe zycie. ELo

Edytowane przez rarewulf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordzie, tak jeszcze nikogo nigdy dobrze nie strolowałem :v :v Jesteście mocni zawodnicy. W sumie kiedyś robiło się to jeszcze lepiej, troche wypadłem z formy. tak btw. kosa w tych czasach to też nie problem wsadzic komuś, moge byc u ciebie i to nie sam zaraz, znasz rzepkę? 🤣 

Edytowane przez FazikfrmLS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2022 o 11:30, FazikfrmLS napisał:

Mordzie, tak jeszcze nikogo nigdy dobrze nie strolowałem :v :v Jesteście mocni zawodnicy. W sumie kiedyś robiło się to jeszcze lepiej, troche wypadłem z formy. tak btw. kosa w tych czasach to też nie problem wsadzic komuś, moge byc u ciebie i to nie sam zaraz, znasz rzepkę? 🤣 

Ty się Karington chyba wykozaczyłeś za bardzo, jeszcze kilka miesięcy temu uciekałeś z Discorda i nie byłeś taki cwany? Co się zmieniło, brachu?

diducha lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin