Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Aplikacja do kary za multikonto.


LOLO

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/7984-lolo/?tab=node_vrp_VibeProfileTab

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Lucas Rodriguez
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) BAN
Powód nałożenia kary: Multikonto
Członek ekipy nakładający karę: gbekarton
Wyjaśnienie sytuacji: A więc wracam tu po prawie pół roku, dostałem bana za multi konto na którym nie ukrywam, że jednak trochę przegrałem i żal mi jest tego na co poświęciłem tyle czasu i brakuje mi tego jak się angażowałem w odgrywanie na poziomie. Wynika to z tego, że nie doczytałem regulaminu za co serio przepraszam, przez ten czas zastanowiłem się nad moim błędem i już więcej go nie popełnię. Prosiłbym o odbanowanie mnie, ponieważ przez ten czas podedukowałem się w kierunku RP. Nie popełnię już więcej tego błędu. Mam naprawdę ciekawy pomysł na odgrywanie postaci, więc myślę, że dużo wniosę do Vibe'a oraz społeczności Vibe'a. Jeszcze raz przepraszam za to i prosiłbym o odbanowanie konta z Lucasem Rodriguezem, a resztę usunięcie. Tworzyłem multi konta bo nie mogłem się zdecydować co odgrywać, i jak wcześniej napisałem nie doczytałem regulaminu. Mogę podać wszystkie multi konta do usunięcia. i Nie ukrywam, że fajnie by było pograć w te święta w Rp na poziomie. Obiecuję, że to więcej się nie powtórzy.  Przepraszam, Naprawdę mi na tym zależy. I z góry dziękuje. Miłego wieczoru.

Edytowane przez LOLO
dopisanie paru kluczowych zdań i poprawa ortografii .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin