Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Los Santos Times] Two Gunmen Kill a Man at Wigwam Restaurant.


doozan

Rekomendowane odpowiedzi

Los Santos Times

SAN ANDREAS

Two Gunmen Kill a Man at Wigwam Restaurant.

BY SZYMON DULSKI

DEC. 18, 2022 10:50PM

758540_053115-kabc-rampart-ois-img.png

Blisko godziny dziesiątej wieczorem, siedemnastego dnia grudnia, do restauracji mieszczącej się przy Vespucci Canals wbiega dwójka, zamaskowanych i uzbrojonych napastników. Według zeznań świadków jeden z nich wymierzył do siedzących przy blacie dwójki oficerów departamentu policji Los Santos, zaś drugi z nich nie zważając na dwójkę funkcjonariuszy, rozpoczął oddawanie strzałów, w kierunku jednego ze stolików, przy którym siedziała trójka cywili. Śmiertelnie rani on Nikolaia K. oraz jego znajomego. Siedząca przy stoliku kobieta na całe szczęście nie została trafiona. 

Na miejsce przestępstwa niemalże natychmiastowo zjechały się pobliskie jednostki San Andreas Highway Patrol, Los Santos Sheriff's Dept. oraz Los Santos Police. 

Z nieoficjalnych źródeł możemy się dowiedzieć, iż służby dalej szukają sprawców tego koszmarnego zdarzenia.

"Siedziałem przy stoliku, jadłem burgera. Gdy zobaczyłem dwójkę mężczyzn, automatycznie zdrętwiałem. Jeden z nich coś krzyknął i wymierzył do oficerów i cywili. Drugi z nich jak gdyby nigdy nic zaczął strzelać. Schyliłem się by na to nie patrzeć, ale mimo to usłyszałem, jak jeden z nich wymienia magazynek w swojej broni. Myślę, że padło tam przynajmniej sześćdziesiąt strzałów. To było coś strasznego." - mówi jeden z naocznych świadków, dla reporterów LS Times. 

Każdy, kto posiada jakiekolwiek informacje o podejrzanych, bądź samym wydarzeniu, proszony jest o skontaktowanie się z detektywami wydziału zabójstw Joe Chavezem, Mathew Gares, Tedem Hammondem, Tracy McClananhan lub Vivian Martin pod numerem 213-485-1385. W weekendy i poza godzinami pracy zadzwoń pod bezpłatny całodobowy numer 1-877-LAWFULL (1-877-529-3855).

Copyright © 2022, Los Santos Times | Terms of Service | Privacy Policy | SA Notice of Collection | Do Not Sell My Personal Information

((dane detektywów i numery telefonów podane w artykule to fikcja. Jeśli Twoja postać była rzeczywiście naocznym świadkiem zdarzenia i masz coś, co pomoże rozwinąć im grę w stronę rozwiązania przestępstwa, to skontaktuj się z graczami LSPD poprzez discord, bądź forumowe pw.))

73diari.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin