Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[kuzyn] Ban za MK


Pocztufka

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Amy Bonnet
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.): MK
Powód nałożenia kary:  MK pocztuwa
Członek ekipy nakładający karę: kuzyn

Wyjaśnienie sytuacji: 
Ogólnikowo sprawa wygląda tak, mój brat który grał na koncie "pocztuwa" po blokadzie postaci odpuścił sobie grę na jakiś czas, a ja w tym czasie założyłem moje konto "pocztufka" - około tydzień temu zauważyłem na forum temat "Współdzielone IP" lecz uznałem to za zbędne ponieważ przez długi czas normalnie graliśmy bez żadnych problemów. Możliwe że podejrzanym też jest wychodzenie z konta jednego a przelogowywanie się na drugie, więc już spieszę z wyjaśnieniem - mamy tylko jeden komputer który jest w stanie uciągnąć altv i pomiędzy nami ustalamy sobie kiedy będziemy grać więc dlatego to może tak wyglądać. Myślę że jesteście w stanie rozpatrzyć moją sprawę pozytywnie ponieważ oprócz nieszkodliwego(tak to odczuwam ja) nijaczenia, nie robiłem jakiś grubszych akcji które były słabo odegrane lub coś podobnego - naprawdę starałem się pod względem gry na serwerze. A gdy dostałem blokadę postaci na "Kinny Maleyko" to miałem już jedną postać na tym koncie stworzoną pod organizację której nie chciałem ruszać a chciałem pograć więc myślałem że jeżeli przez taki długi okres czasu nie dostałem żadnego choćby ostrzeżenia związanego z multikontem to myślałem że na spokojnie mogę przerzucić się na konto mojego brata który od niedawna zaprzestał grać i tam stworzyć sobie postać na której będę mógł znów wstąpić w świat Vibe i cieszyć się rozgrywką.
Na koniec chciałbym dodać że zdaję sobie sprawę z tego że to moja wina i tylko moja, lecz myślę że naprawdę nie odgrywałem jakiegoś "syfu" i byłem w stanie wpasować się do sytuacji - więc mam nadzieję że nieważne jak rozpatrzycie moją apelację to będziemy się wstanie dogadać aby blokada była chociaż na określony czas, ponieważ nie ukrywam że jestem bez winy ale bardzo zależy mi żeby pograć jeszcze na tym pięknym serwisie 

Konta MK:
https://forum.v-rp.pl/profile/18185-pocztuwa
https://forum.v-rp.pl/profile/18280-pocztufka/


Ewentualne screeny/świadkowie: -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin