Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Projekt IC] Zdrava Hrana


Cfeee

Rekomendowane odpowiedzi

,,ZDRAVA HRANA"

 

603690915_zdravahrana.png.c4384d58a3bf84f5455437e19b998ec9.png

Lokalny punkt sprzedaży świeżych wyrobów pieczywa, mięsa jak i owoce morza, nie zapominając o klasycznych jabłkach, po egzotyczne smaki. Wszystko w najlepszej jakości, jak przystało na warunki straganowe. Nazwa wzięła się ze zdrowej żywności, kiedy na co dzień jest wszystko dostarczane. Mała firma, która również zamierza prosperować "ścinkami" dla okolicznych zwięrząt, które w tym rejonie co druga osoba może posiadać.  Założycielka małej firmy - zamierza jakoś się odbić od dna, próbując swoich sił w początkach marketingu na pobliskim targowisku. Pomysł już miała wdrożyć w swojej ojczyźnie, niestety plany spaliły się na panewce przez sytuację, która dotyka obecnie jej kraj. Firma chcę rozciągać horyzonty i wprowadzić z czasem nawet dostawę zamówień na jakieś dni robocze jak i dni wyjątkowe czy po prostu imprezy wyjątkowe kiedy tylko takowe by miały miejsce.
 Hasłem przewodnim całego stoiska, na którym chcę prosperować brzmi w następujący sposób:
"Svježi kruh, meso i voće. Navratiti! Na putu si!"

Co z tłumaczenia chorwackiego na amerykański znaczy tyle samo co -

Świeże pieczywo, mięso i owoce. Wpadnij! Masz po drodze!

Lokalizacja:

 

 

20221222175349_1.jpg.103226f2f9a1e78e7c478b0fd7756e5a.jpg

 

 

 
OOC:
Cześć, wpadł mi do głowy mały nie mały projekcik. Wychodzę z inicjatywą związaną strickte z Role Play, nie liczę na żadne /duty, a raczej na rozgrywkę pomiędzy graczami. (duty jedynie by się przydało do wydawania produktów, ale bez tego też się coś wymyśli, nie będzie problemu). Dlatego od razu mówię, że majątku nie zamierzam na tym zbijać. Dodam tak od siebie, że to moj pierwszy jakikolwiek projekt, dlatego wiem że aranżacja całości, może pozostawić wiele do życzenia, zdaje sobie z tego sprawę. Pomijając te kwestie, myślę, że takie coś nie tylko wprowadzi klimacik do gierki na tym obszarze, ale też szersze perspektywy związane z moją postacią. Pomysł jest na postać, pomysł na "biznes" jest. Dlatego jeśli jest szansa, chciałbym takie coś wdrożyć. Oczywiście dla chętnych, którzy chcieliby współtworzyć zapraszam na PW, każda pomoc, każda chęć się liczy. Aktywnie pod tematem będzie na pewno - sporo pomysłów jest, dostawa świeżych wyrobów, uprzątanie stanowiska i takie różne rzeczy, z czasem nowe oczywiście. Będę się starał łącznie wszystko aktualizować i przedstawić pomysł w praktyce, nie pomijając kwestii związanych z interakcją z graczami, gdzie na to kładę największy nacisk. 
Dziękuje i ślicznie pozdrawiam.

 

 

Edytowane przez shaadow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin