Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[01.10.23][vTube][VLOG] Co nas czeka w 2023 roku? Co dalej z kanałem? + Odopwiedzi na pytania.


wink

Rekomendowane odpowiedzi

2w6V7Ip.png**Dziesiątego stycznia na kanale vTube Aishy pojawił się vlog informacyjny, gdzie dziewczyna informuje o swoich nadchodzących planach na 2023 rok, ogłasza wstrzymanie podcastu miscreated. po dziesiątym odcinku, którego premiera odbędzie się w styczniu, odpowiada na pytania fanów i co najważniejsze zapowiada swój pierwszy singiel pod tytułem 2022, który ma mieć swoją premierę w niedzielę 15 stycznia 2023 roku. Wraz z publikacją filmu w serwisie tiktok pojawił się dźwięk ze snippeta utworu influencerki, który pokazała w filmie. Został on dodany przez konto littlegunslinger, co nawiązuje do ostatniej piosenki Aishy, która pojawiła się na soundcloudzie. Dziewczyna w opisie zostawiła linka do presave swojego singla, oraz link do swojego oficjalnego konta tiktok gdzie pojawił się urywek z vloga, a dokładnie moment kiedy fani mogą usłyszeć snippet, oraz zobaczyć dziewczynę wykonującą lipsync do fragmentu utworu.**

**Odcinek rozpoczyna się kadrem na którym widać Aishę w okolicach parku krajobrazowego niedaleko obserwatorium Galileo.**

Hej wszystkim! Z tej strony Aisha, a to kolejny odcinek na moim kanale, w sumie teraz pierwszy raz wydam coś innego od.. dłuższego czasu? Zazwyczaj to były jakieś vlogi z gośćmi, a jednak dzisiaj pomieszam w vloga z małym segmentem ogłoszeniowym, przy okazji odpowiem na pytanie jakie tam od was dostaję, bo troche ich jest.

**Uśmiechnęła się do kamery, zaczęła iść przed siebie trzymając kamerę w dłoni**

Wiecie, nowy rok.. te wszystkie sprawy, mam trochę planów na nadchodzący okres i warto się z wami nimi podzielić. Czas leci bardzo szybko, a ja muszę za tym nadążać, chociaż i tak już teraz mogę wam powiedzieć, że w lutym szykuje się ode mnie mniejsza lub większa przerwa, bo po prostu muszę od tego wszystkiego odpocząć, tym bardziej jeśli wiem jak zapowiada się styczeń.

**Zatrzymała się, oparła o murek.**

W tym miesiącu czeka mnie dużo pracy, co tak właściwie nie oznacza, że dostaniecie ode mnie dużo materiału. To bardziej rzeczy takie długoplanowe, które pojawią się.. w sumie to nie wiem kiedy, ale w najbliższym okresie. Mam w głowie kilka nowych projektów, chcę zająć się bardziej rozwojem kanału w przyszłości, wiecie - chcę stworzyć tutaj serię Quick Questions, tak jak zaczęłam w sumie jeszcze w grudniu z Asami, plus jakiś dodatkowy format o którym nie mogę mówić za dużo. 

**Wyciągnęła telefon, odpaliła sobie wcześniej zapisane pytania.**

Dobra, przejdziemy do pytań, może to będę przeplatać, chociaż nie wiem, kilka tych pytań mam gotowych.

O co chodzi z tym wyliczaniem odcinków podcastu? Mamy się spodziewać końca czy to po prostu jakiś bait.

Co możecie spodziewać się od podcastu.. no na pewno tego że jeszcze w tym miesiącu zobaczycie dziesiąty odcinek, a co dalej? Nie mam pojęcia, szykuje się przerwa, chcę wstrzymać projekt, bo czuję że jest jego za dużo. Nie wiem czy wrócę, czy nie - zobaczę jeszcze za jakiś czas. Na pewno po styczniu będę musiała od tego odpocząć.

Czy planujesz wydawać kolejne covery?

No co do coverów to sprawa jest prosta - znajdę czas i chęci to na pewno coś wrzucę. Tylko muszę znaleźć odpowiednią piosenkę bo STAR WALKIN’ siedziało mi w głowie przez bardzo długi czas, tak właściwie od października..? Słyszałam ten kawałek na żywo i musiałam po prostu zrobić swoją wersję. Ale już teraz mogę ogłosić wam, że pracuję nad pewnym projektem związanym z muzyką.

Przy ostatnim coverze podobno pracowałaś z Mikailą Lozano, czy szykuje się między wami jakaś większa współpraca, jakieś zaproszenia do programów?

Nie, Mikaila po prostu pomogła mi z czymś czego totalnie nie ogarniałam, potrzebowałam instrumentala i kogoś kto pomoże mi przeprowadzić nagrywki - ona wyciągnęla do mnie pomocną dłoń gdy zapytałam i tyle. Jest spoko dziewczyną, ale na chwilę obecną nie widzę siebie i jej w jakiejkolwiek kolaboracji. A co do programów to się zobaczy.

Na chwilę obecną zastopuję z pytaniami i przejdę dalej jeśli chodzi o plany i te inne rzeczy.

**Podniosła się, zaczęła iść dalej**

No więc tak - podcast będzie znikać na jakiś czas, ale spokojnie, bo i tak pojawią się ode mnie inne materiały i myślę, że jeśli będzie okazja to jakiś wywiad pojawi się po prostu tutaj - na moim kanale vTube. Jeśli wszystko wyjdzie dobrze i będę miała sporo czasu to pewnie ten kanał będę bardziej rozwijać, wprowadzę tutaj więcej różnego contentu i jeśli wam się spodoba to będę to kontynuować - na chwilę obecną myślę co zrobić dalej, planuję wszystko jak najlepiej, żeby było to spójne i sensowne, bo nie chcę wydawać dla was shitu tylko po to żeby był content. Dlatego jeśli moje chęci i po prostu siły nie pozwolą - zniknę na jakiś czas, ale nie bójcie się bo i tak wrócę do was prędzej czy później. Moje community jest dla mnie cholernie ważne i dzięki wam serio moje życie się kompletnie zmieniło - zawdzięczam wam wiele i nie zostawię was bez jakiegokolwiek info co dalej.

**Wypiła trochę wody z bidonu, zatrzymała się na chwilę, przeczytała kolejne pytanie.**

Zamierzasz wrzucać takie filmy jak ten o lalkach, jeśli wydarzy się coś kontrowersyjnego - tak jak teraz z tymi oskarżeniami Kulture.

Będę publikować filmy na temat takich rzeczy, ale tylko kiedy uznam że jest to ważne i godne nagłośnienia. Nie wypowiadam się na temat obecnych oskarżeń w stronę Kulture. Ale no - jeśli uznam że warto coś nagłośnić i po prostu będę chciała o tym wrzucić, bo moim zdaniem będzie to szkodliwe to pewnie - chcę działać dla dobra każdego. Dlatego poza tym wszystkim osobiście będę wspierać organizacje charytatywne i inne takie inicjatywy.

Jeśli już poruszyłam ten temat to dodam jeszcze do tego to pytanie.

Będzie jeszcze jakiś materiał o Torci, będziesz się o niej wypowiadać publicznie? Wokół niej nadal jakieś dramy, a ty o dziwo siedzisz cicho, a wcześniej bardzo często się dołączałaś.

Nie wypowiadam się, bo nie dotyczą mnie spory między dwiema osobami, tamta sprawa była inna, chciałam po prostu dziewczynie uświadomić co robi źle i to wszystko to była taka konstruktywna krytyka z mojej strony. Teraz to po prostu jakaś spina między nią, a innymi osobami i mnie to nie dotyczy, dodatkowo tego jakoś specjalnie nie śledzę. Wiecie, ja Tori powiedziałam co miałam powiedzieć, nie mam do niej nic - po prostu była zagubiona, teraz to sama nie wiem czy dalej jest czy nie - po prostu nie śledzę jej kariery, ale za to mam z nią kontakt prywatnie. Tyle.

Kto będzie następnym gościem QQ?

Myślę, że mogę to już ogłosić, bo ostatnio odezwałam się do niego w DM, drugim gościem tego programu będzie finess3 god, nie mieliśmy jeszcze okazji ze sobą współpracować czy rozmawiać, ale słyszalam że jest moim fanem! Pewnie zaraz po tym pojawi się pytanie kiedy odcinek. Jeszcze nie wiem, ale niedługo - musimy go nagrać.

Jak wygląda dobór osób do programu? Czasem zaskakują mnie twoi goście, bo oczywiście tego nigdy nie ogłaszasz.

Haha, no nie ogłaszam, ale taka już moja natura - myślę, że was do tego przyzwyczaiłam. Mi tak łatwiej pracować, bo nie mam presji czasu, a odcinki i tak wrzucam jak najczęściej dam radę. Wiecie mam do tego wszystkiego uczelnię, więc no czasu mam mniej. A co do gości i ich wyboru to raczej najczęściej wygląda to tak, że ktoś robi coś ciekawego w najbliższym okresie, to mnie zainteresuje, albo po prostu zaciekawią mnie punkty widzenia jakiejś osoby, czy tam jej przemyślenia to wtedy ją zapraszam - to wszystko.

Możemy się spodziewać Twojej współpracy z jakąś marką w najbliższym czasie? O wiele mniejsze osoby od ciebie mają już współprace, a ja osobiście chciałabym kupić jakiś produkt stworzony w kolaboracji z tobą.

Na chwilę obecną nic mi o tym nie wiadomo, nie mam żadnej oferty, a nawet jeśli bym miała to nie wiem czy ją zaakceptuje. Robię swoje, skupiam się na tym co robię i na chwilę obecną nie planuję rozprowadzać swoich produktów po Santos, czy całych stanach. Więc na tą chwilę nie wiem - może w przyszłości to się zmieni.

Jaki jest obecnie twój ulubiony artysta?

Takie totalnie losowe pytanie, ale stwierdziłam, że w sumie i tak mało mnie znacie, więc na nie odpowiem. Co do tego to.. nie mam tak szczerze ulubionych artystów, ja słucham wszystkiego jak leci, ale w ostatnim czasie najwięcej słucham Billie Eilish, a jeśli chodzi o artystów z Santos to zdecydowanie BABYPRINCE. Wiecie, siedziałam z chłopakami jak pracowali nad projektem, więc też mam do niego jakiś sentyment. No i dzięki Prince i Baby Ray jestem tu gdzie jestem, oni wyciągnęli do mnie rękę jak zaczynałam i pokazali mnie szerszej publice.

**Uśmiechnęła się do kamery, pomachała do niej i dodała**

Dzięki chłopaki, jeśli to oglądacie.

Dobra, a teraz przejdę powoli do końca, bo rozgadałam się jak to ja, chociaż też odpowiedziałam na kilka waszych pytań, wiem że mało, ale może za jakiś czas zrobię jakiegoś live gdzie odpowiem na więcej pytań. 

Mam tak w sumie dla was najważniejsze ogłoszenie w dzisiejszym odcinku, bo nigdzie o tym nie pisałam, ale ostatnio pracowałam nad singlem razem z MOXXXY, której mega dziękuję za pomoc przy produkcji tego, bo bez niej nie powstałoby to co powstało.

**Aisha postawiła kamerę na stojaku, odeszła troche od niego - do materiału został dodany snippet singla influencerki, a ta robi lipsync do piosenki, tekst jest w pewnym sensie podsumowaniem 2022 roku u dziewczyny w dość spłycony sposób.**

 

A więc tak - singiel pod tytułem 2022 usłyszycie już w tę niedzielę, piętnastego stycznia we wszystkich największych portalach streamingowych, w opisie zostawię wam linka z którego będziecie mogli zrobić presave singla. Dodatkowo na tiktoku został dodany dźwięk, z którego możecie korzystać robiąc swoje filmiki, w opisie zostawię wam linka do mojego tiktoka. Wiem, że jest to dla was w sumie małe zaskoczenie, ale niektórzy dobrze trafili, że pracuję nad jakimś projektem muzycznym! Dostaję od was masę DM’ów i sporo z nich czytam w wolnym czasie, więc no.. gratuluję tym, którzy trafili.

**Zaśmiała się, popatrzyła w kamerę i dodała.**

Dobra kochani - to będzie na tyle z tego odcinka, ogłosiłam co miałam, powiedziałam to co chciałam więc jedyne co mogę wam powiedzieć to.. zapraszam do zapisywania sobie singla już teraz i słyszycie go w niedzielę gdzie tylko chcecie!  Mam nadzieję, że go nie przegapicie, a my widzimy i słyszymy się już niedługo w drugim odcinku QQ! Do zobaczenia!

**Pod sam koniec odcinka widać zdjęcie strony gdzie można zrobić presave singla influencerki, w tle słychać snippet samego utworu.**

image.png

Spoiler

Imie i nazwisko postaci: Aisha Huxley
Numer konta postaci: 5924677773

 

Edytowane przez wink
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**VLOG nagrany przez Aishę z odpowiedziami na pytania zadane przez fanów na okresie ostatnich miesięcy dał w końcu niektórym jej fanom trochę oddechu do złapania. Nie spodziewali się tak obszernych odpowiedzi, co oczywiście pozytywnie wpłynęło na odebranie dziewczyny przez swoje grono widzów. Mimo wszystko, niektórzy sceptycznie podchodzą do tego, by kobieta wchodziła w przemysł muzyczny, gdyż myślą, że zaniedba swoje korzenie. **

ODTWORZENIA: 89 687

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin