Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

BABYTOBA


novacaine

Rekomendowane odpowiedzi


SdcOnXL.png  Jaylen Brooks aka BABYTOBA to szesnastoletni (urodzony 11/02/2006) undergroundowy raper pochodzący z West Side Vespucci, Los Santos, San Andreas. Uczęszczający aktualnie do jedenastej klasy Vespucci High School nastolatek swoją przygodę muzyczną rozpoczął w wieku czternastu lat, gdzie swoje utwory wypuszczał na nieistniejący już kanał v-tube, który zniknął z internetu z początkiem 2022 roku. Swoją aktywność wznowił wraz z rokiem 2023. Prezentuje ambitne spojrzenie na hip hop z chwytliwym flow i nowoczesnymi melodiami, opiera się na wszechstronności. Jego rodzice (Lannie i Joseph Brooks) nie wiedzą na temat jego aktywności w sieci. Posiada również starszą siostrę Sarah Brooks, która uczęszcza aktualnie na Collage, również nie wie o jego twórczości. Został wyrzucony ze poprzedniej szkoły za posiadanie przy sobie spore ilości leków, na które nie miał recepty. Przygodę z narkotykami rozpoczął w wieku 15 lat, kiedy to zaczął przyjmować nałogowo różnego typu farmakologię mieszając je z innymi powszechnie dostępnymi narkotykami. Spowodowane to było przede wszystkim słabymi stosunkami z rodzicami i relacjami z rówieśnikami w szkole. W czerwcu 2022 roku stracił swojego najlepszego przyjaciela Jowuan Benson alias BABYCHROME. Zginął przez przedawkowanie narkotyków, dokładniej przez słabej jakości fentanyl. Jowuan był producentem muzycznym, z którym Jaylen współpracował. 

RELASED:

-

SOCIAL MEDIA;

1894080364_pobrane(2).png.39268e689526fac3f884ea99418e41d4.png@BABYTOBA

WZMIANKI;

-

 


SIemka, wychodze z projektem "rapera" bardziej muzyka. Chce skupic sie na ciekawej kreacji postaci, ktora nie jest zwiazana z zadna organizacja przestepcza. Moja postac jest mloda i na tym mi bardzo zalezy, chce wniesc innego brzmienia na serwer. Mam w planach prowadzic sporo pobocznych watkow, ktore dodadza innego spojrzenia na caly character development i moje poczynania na tej postaic. Temat bede staral sie aktualizowac dosyc czesto. Chce takze byc bardzo aktywnym na formach socialmediow na serwerze, nie ujmujac grze In Character z innymi celebrytami czy postaciami niezwiazynmi z branza. Nie mam za duzo doswiadczenia w branzy, co mysle, ze nie jest wielkim problemem. Moja poprzednia postac skonczyla sie dosyc szybko ze wzgledu na wydarzenia w grze. Tym razme chce skupic sie w 100% na ciekawej kreacji i poczynaniach ;P. 

Edytowane przez zlodziej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin