Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Klub] Bahamas Mamas West


pieIgrzym

Rekomendowane odpowiedzi

daddsadasdsadsa.png.3dc0d72d6ecb40904a87af3a48429c6c.png

 

 

sdfsdfdfs.thumb.jpg.c0633f2b6d008a570fd7d687953ba79d.jpgBahamas Mamas West - Jest to klub ze striptizem funkcjonujący w Stanach Zjednoczonych jak i Los Santos od lat 90 chociaż początkowo powstał w mieście neonów Vice City. Przez ten długi okres czasu zyskał ogromną popularność i reputację wśród imprezujących obywateli LS. Cieszył się on ogromnym zainteresowaniem nie tylko młodych lecz także normalnych dojrzałych chcących odpocząć od swoich obowiązków i rodziny. Bahamas Mamas West znany był z najlepszych DJ'ów i najładniejszych dziewczyn. Do klubu przyjeżdżali różni ludzie między innymi z tego powodu na terenie klubu nie zawsze działy się legalne rzeczy. Niestety wszystko co dobre kiedyś się kończy, to też stało się z niegdyś najsłynniejszym klubem w mieście, z oczywistych powodów. Był on zamieszany w nielegalne biznesy. Dotychczasowy właściciel klubu i osoby powiązane z jego interesami zostały zatrzymane przez Departament. Większość osób została skazana poprzez dowody nie do przebicia lecz zdarzały się również przypadki gdy oskarżeni zostali uniewinnieni.  Z tego powodu została wystawiona oferta sprzedaży klubu, na który rzuciła się bardzo duża ilość osób, ostatecznie klub miał wykupić jeden z lokalnych przedsiębiorców jednak z nie określonych przyczyn ten chwilę po licytacji zrezygnował z kupna budynku. Na zakup klubu pozostało jeszcze wielu kupców, jak to się skończy nie wiadomo. Być może klub popadnie w zapomnienie a budynek zostanie wyburzony lub ktoś postanowi odnowić jego dawną wielkość. Aktualnie pozostało nic tylko czekać na finalną decyzje kupców.

 

 

 

HD-wallpaper-wonderful-neon-lights-in-a-night-club-lounge-lounge-sofas-bar-neon-lights-night-club.jpg.23e12bdaac4fbe34a4ea03109c080f4e.jpgPomysł na kreowanie rozgrywki dla nas i dla innych stref - Klub Bahamas Mamas West będzie znajdował się na Del Perro. Jak wiadomo kręcą się tam różne osoby. Od bogatych dzieciaków po szemrane osoby z Morningwood. Z tego też powodu wychodzę z założenia że otwierając taki klub automatycznie będę w stanie nakręcić rozgrywkę dla strefy cywilnej jak i przestępczej i nie tylko. Dla przykładu zamiast na cornerze osoby z półświatka mogłyby wciskać towar nastolatkom z pieniędzmi od rodziców lub nawet tancerkom jak to często zdarza się w USA. Chciałbym również tworzyć rozgrywkę dla innych biznesów jak i spółek. Przykład? Kupno różnego rodzaju alkoholi, remont wnętrza czy wynajęcie ekipy razem z DJ'em na imprezę. Jeśli chodzi o pracowników klubu, stawiałbym na rozmowę jak i relacje z klientem. Nie chciałbym widzieć schematycznej gry tylko czegoś od siebie, żeby każdy się wyróżniał i oferował co innego. Byłbym w stanie wprowadzić każdego w klimat takiego klubu i pokazać mu jak rozwinąć skrzydła by gra wyglądała fajnie.

 

 

 

 

 

 

sadasdasd.jpg.ebc2448c15fb78b83a5ac7e130a4cf8f.jpgDlaczego wybrana lokalizacja wpasowuje się w klimat biznesu - Jeśli chodzi o GTA V to budynek klubu znajduje się tam od zawsze, przez co nie było ciężko znaleźć miejsca w którym mógłbym odtworzyć ten klimatyczny klub. Ponadto znajduje się on nieopodal plaży Del Perro wzorowanej na Santa Monica beach. Del Perro samo w sobie jedną z najbogatszych dzielnic w Los Santos zaraz po Vinewood, przez co będzie większa szansa, że do klubu przyjdzie ktoś kto będzie w stanie wydać grube pieniądze, lecz nie zabraknie narkomanów, i dzieciaków z Morningwood czy Małego Seulu, którzy będą sprawiać problemy. Dlatego myślę że sam budynek jest adekwatnym miejscem i będzie pasował do klimatu jak i interioru a okolica również jest realistyczna i przystępna.

 

 

 

 

 

 

 

Lokalizacja

Spoiler

dsfsdfsdf.png.e147984cbb9dec23e4c110a4f188332f.png

 

 

Menu

Spoiler

image.png.a15162854d6cc9c3bb05f6d5dbb333f4.png

 

 

OOC

Spoiler

Cześć, z góry dziękuje za przeczytanie mojej aplikacji i poświęcony na to czas. Przychodzę tu już po raz trzeci, ostatnio zostałem odesłany czekać aż zwolni się miejsce, nie dawno 2 kluby przestały istnieć chociaż dalej są na liście widzę ich tematy z archiwum przez co wydaję mi się że tak właśnie się stało. A więc tak, przychodzę tutaj po to by w końcu otworzyć klub o który tak długo się staram, w tamtym roku aż 2 razy próbowałem otworzyć ten biznes lecz za każdym razem ograniczyła mnie liczba wolnych slotów na kluby. Tym razem gdy zauważyłem że zwolniły się aż 2 sloty pomyślałem że to jest moja najbliższa i jedyna szansa. Zrozumiem jeśli jednak odrzucisz moją aplikację z oczywistych powodów lecz dziś odzyskałem nadzieję że możesz ją przyjąć. Po raz kolejny dziękuje ci za przeczytanie mojej aplikacji i życzę ci miłego dnia bądź wieczoru zależy od tego kiedy to czytasz.

 

Edytowane przez suszarka63
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin