Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Bookmaker] Strike-Bet


szpieg

Rekomendowane odpowiedzi

 

2.PNG.56c401419e4a79c4c6625b81ed5af793.PNG

 

Zakłady esportowe to zakłady na wyniki wydarzeń związanych z grą komputerową lub esportem. Gracze obstawiają wynik meczu lub turnieju, a bukmacherzy oferują kursy na różne opcje. W miarę rozwoju branży esportowej, zakłady esportowe stają się coraz popularniejsze wśród graczy i fanów.

 

Strike-Bet firma bukmacherska założona w Los Santos przez zespół entuzjastów e-sportu i ryzyka. Od samego początku, ich misją było oferowanie niezawodnych usług bukmacherskich i tworzenie pozytywnych doświadczeń dla klientów. Dzięki innowacyjnemu podejściu do biznesu i szerokiej ofercie zakładów, Strike-Bet szybko zyskał uznanie i przyciągnął szerokie grono lojalnych klientów. Firma stale się rozwija, oferując coraz bardziej zaawansowane usługi i technologie, aby zapewnić najlepsze doświadczenia dla swoich klientów.

Lokalizacja

Główny czynnik jaki braliśmy pod uwagę przy wyborze lokalizacji to dostęp do dużego parkingu na którym klienci będą mogli bez problemów zaparkować swoje samochody oraz sąsiedztwo tłocznych miejsc w okolicy, jak i ulic przez które przewija się wiele potencjalnych klientów lub po prostu ludzi których ciekawi co dzieje się w środku. 

x1.png.c2520647d19047778fb3cba1e3beb917.png

Jak grać?

Wystarczy złożyć kupon na aplikacji internetowej ((discordzie)) lub w naszym lokalu stacjonarnym. 

Zakład może być

pojedyńczy np. 2.000$ na wygraną drużyny x po kursie 2.0 daje nam 4.000$ wygranej.

łączony np 2.000$ na wygraną drużyny x po kursie 2.0 oraz y po kursie 1.5 daje nam 6.000$ wygranej

Limity:

Z racji rozpoczęcia działalności mimo dużego zabezpieczenia fanansowego wprowadzam limit w wysokości 15.000$ na zakład. Oczywiście w miarę rozwoju firmy owe limity będą zwiększane.

Plany na dalszy rozwój:

Jeżeli projekt rozwinie się w zadowalającym mnie kierunku w przyszłości mam plan założyć stronę internetową która codziennie będzie pokazywała wam tabele z zakładami do obstawienia jak i dodatkowe promocje. Jeżeli znajdzie się też grono osób w lokalu będzie robiona tzw. strefa kibica jeżeli znajdziemy na to sposób będe puszczał stream głosowy komentatora dajmy danego meczu lub robił live na discordzie a sama gra, emocje będą tyczyły się grą ic w lokalu. Początkowo mam zamiar wrzucać mecze z cs:go a w miarę czasu zwiększać to o dodatkowe mecze lola i innych gier e-sportowych. Jeżeli zainteresowanie będzie duże chcemy wprowadzić w przyszłości wprowadzić również możliwość kupna (obstawiania na dużej dźwigni) kursów wybranych przez nas kryptowalut.  Lokal będzie oferował różnego rodzaju specjalne bety jak i promocje które będą pojawiały się co jakiś czas. Jeżeli po jakimś okresie strzelam 1-2 miesięcy lokal zacznie prosperować mam również w planach nawiązanie współpracy ze spółkami/biznesami oferującymi zaopatrzenie lokali w napoje, jedzenie oraz samą reklame owego miejsca.

Oferty dla pracowników:

Firma stawia na jakość osób a nie ich ilość, komunikatywne oraz dobrze zorganizowane osoby będą miały szanse na rozwój swojej postaci na szczeblach kariery. Pokazując jak bardzo cenimy sobie ich innowacyjność i podejście do tego typu biznesu oferujemy naszym pracowniką premie a żeby tego było mało gdy biznes wystartuje zaczniemy szukać mieszkań które będą się należały pracowniką naszej firmy z czasem chcemy im zapewnić również auta służbowe które będą mogli wykorzystać w celach prywatnych.

Aplikacja:

Strike-bet.us

 

OOC:

Spoiler

Cześć wszystkim! Na vibe gram od niedawna, wcześniej grałem głównie na serwerach gta sa, czyt mta. Chciałem wyjść z moim pomysłem odnośnie bookmaker'ki e-sportowej. Na serwerze istnieją już 2 firmy które się tym zajmują lecz nie wchodzą w sfere gier e-sportowych myśle że nie będziemy sobie wchodzić w drogę i każdy będzie trafiał do innego typu klienta. Strzelam ze początkowo zakłady będą głównie obstawiane przez discorda aczkolwiek po jakimś czasie mam zamiar rozwinąć lokal stacjonarny w którym będą organizowane różne eventy z darmowym poczęstunkiem dajmy jak będzie jakieś wydarzenie typu iem itd. 

 

 

 

5.png

Edytowane przez szpieg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin