Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Santiago "Pretty Boy" Sierra


Playboy roku Sentino

Rekomendowane odpowiedzi


marcin.thumb.png.d3b0adab6e17aec5c6924e1c600a0bba.png

Santiago Sierra - Młody latynos, urodzony 11 stycznia 2000 roku w Los Santos. Mężczyzna wychowywany na Davis, z trudnym dzieciństwem. Od małego był fanatykiem boksu, dzięki swojemu ojcu, który zaraził go tą świetną pasją. Gdy skończył 18 lat zaczął uczęszczać na zajęcia w klubie sportowym American Boxing Team, gdzie nabrał dużo doświadczenia i wygrał 3 walki amatorskie. Od początku zadawał się z popularnymi zawodnikami MMA, uczęszczał na treningi prowadzone przez, np.: Paulo Rodrigues'a i Marcus'a Lopeza, zawodników VFF. Santiago w pewnym okresie swego życia zboczył z ścieżki aspirującego sportowca i popłynął wraz z używkami i imprezami. Po paru latach odnowił kontakt z swoim starym znajomym i wrócił do ćwiczeń, wygrywając przy tym paręnaście walk amatorskich, przez co zainteresowała się nim federacja Worldwide. Po powrocie swojego starego trenera i poniekąd mentora (wyżej wymienionego Paulo Rodrigues'a) wrócił do trenowania przy starym sztabie trenerskim, działającym bez zmian w klubie Amercian Boxing Team. W między czasie wygrał kolejną walke amatorską i pierwszą profesjonalną w Tajlandii.


Social Media:
Lifeinvander

Powiązania:
Worldwide Federation

Wzmianki:
-

MMA RECORD:
1-0-0
 




OOC: Siema, chciałbym spróbować swoich sił poraz drugi, tym razem wcielając sie w postać fightera, którego już de facto prowadze. Zdaje sobie sprawe że niektóre moje ruchy na aplikacji Lifeinvader były nieodpowiednie i zdaje sobie również sprawe z tego, że nie było to okej, ale jak już pisałem z mateuszem przy pierwszej próbie - wszystko co złe zostało usunięte już jakiś czas temu. Mam nadzieję, że tym razem dacie mi szanse, pozderki joł.

 

Macabra, Ninis, Scarid i 7 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin