Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Studia tatuażu] Black Roses Studio


WujekEddy

Rekomendowane odpowiedzi

rosef.pngBlack Rose Studio to małe studio jedno osobowe, które swoją działalność rozpoczęło od prywatnych wizyt we własnym mieszkaniu młodej kobiety - początkowo jej działalność nie miała wychodzić na szerszą skalę co by miało pozostać jedynie dodatkowo formą zarobku, jednak w momencie kiedy kobieta zauważyła, że jej terminy zaczęły się zapełniać - postanawia otworzyć swój pierwszy lokal, który być może zaowocuje na przestrzeni czasu do kolejnych kroków jakimi będą chociażby dodatkowe lokale czy szerszy zakres usług związany z piercing'iem, a poszerzenie kadry pracowniczej nie będzie już jedynie jedną z opcji, a przymusem, który pojawił się za sprawą narastających klientów. Black Rose Studio, które cechuje się nie tylko doświadczoną kadrą, a stałym miejscem dla osób, które swoje tatuaże traktują jako część siebie - bo mają świadomość faktu, że wykonywane prace to nie tylko zlecenie, a zamiłowanie ludzi będących w zespole do tworzenia artystycznych dzieł. Sama właścicielka po dość długim czasie postanowiła brnąć dalej, jej doświadczenie w zakresie działalności gospodarczej oraz przeszłościowe przeżycia, straty oraz porażki biznesowe nie przeszkodziły jej - a wręcz pomogły do dalszego rozwoju, co pozwoliła nabyć niezbędny bagaż doświadczeń, który pozwolił do rozwinięcia skrzydeł na obecnym rynku. 

jN0zKa4_d.webp
 


Właścicielka: Risa Ari
Kontakt: [email protected] ((pw))
Lokalizacja: Vitus st./Vespucci Beach
 

Spoiler

m8QI18P_d.webp

BcEnUsP_d.webp


Czołem, startuję z apką studia tatuażu, która jest rozwinięciem historii mojej postaci po nieudanej inwestycji - niemniej jednak otworzenie studia to praktycznie jedyne kierunek, w którym na ten moment postać mogę pchnąć, co pozwoli mi na dalszy rozwój jej charakteru, a co za tym idzie - mogę się skupić na tym co mi naprawdę odpowiada, a to myślę, że zaowocuje dość przyjemnym i długotrwałym pomysłem na takową działalność, biorąc już pod uwagę fakt doświadczenia w branży - postaram się zorganizować nieco więcej niż sztuczne duty za ladą w oczekiwaniu na ludzi. Przede wszystkim moim głównym celem jest stworzenia miejsca do gry dla ludzi, którzy faktycznie chcą poświęcić więcej czasu na rozgrywkę i nawiązać jakieś relacje podczas tworzenia samej dziarki, dlatego też osoby, które chcą wejść, dostać menu i wyjść - zdecydowanie odradzam przychodzenia do lokalu, bo jak wspomniałem, to ma być miejsce do przyjemnej rozgrywki, a nie wrzucenia naklejki na waszego sima/simkę.

Dodam również iż sama lokalizacja zostaje wybrana ze względu na charakter samego studia, który nie utrzymuje się w ryzach taniej inwestycji, a jest przeznaczony dla osób, które pochodzą z centralnej części naszego Los Santos - co ma stworzyć przyjemne i klimatyczne jak wyżej wspomniałem miejsce do gry. Ponadto sam charakter działalności jest i będzie obsługiwany przez doświadczony zespół zachowując przy tym wszystkim należytą "klasę", a nie kolejnego obskurnego studia. Reasumując całość finalnie ma opierać się na dość wysokim standardzie pozwalający stworzyć poczucie bezpieczeństwa dla naszych wirtualnych postaci, a przyszłościowo chciałbym wzbić się z rozpoznawalnością na rynku wśród lokalnych gwiazd, które swoje ciało zechcą zdobić artystycznym tatuażem z otrzymaniem gwarancji co do jakości. Z drugiej strony uważam, że to studia będzie mocną konkurencją dla pozostałych, ponieważ nie mam zamiaru iść na masówkę w rekrutacjach biorąc każdego, a moim celem jest zgarnięcie grupy osób, które się tym interesują i będzie czuć od nich chęć do gry na dłuższą chwilę.

Edytowane przez WujekEddy

xddd.png image.png.0e98bf424312b22567c11a6dc03ddcd3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin