Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

KnockOUT! I #4. Wielcy ludzie prowadzący wielką gale do sukcesu? Oczywiście że tak! Wywiad z Martinem Faye.


Vesa

Rekomendowane odpowiedzi

0.png

1.png

sngine_8a3ec564f4572b92906b1547726225d9.

Wielcy ludzie prowadzący wielką gale do sukcesu? Oczywiście że tak! Wywiad z Martinem Faye.

Jak już dobrze nam wiadomo w ówczesnych czasach, media to coś co przyciąga największą uwagę osób. Same dobre zarządzanie stronami takimi jak LI, czy też bycie znanym medialnie generuje większe zainteresowanie ludzi. Jak dobrze wiemy, osobą odpowiedzialną medialnie za gale Worldwide Martial Fighting oraz federacje Worldwide odpowiedzialna jest bardzo dobrze znana nam osoba, a jest nią Martin Faye.

Co my wiemy o panie Faye? Na ten moment wiadome nam było iż jest osobą bardzo medialnie aktywną, prowadząc zarówno pod względem medialnym Worldwide Federation oraz program In The Cage, tworząc formę zaprezentowania zawodników ów gali w najlepszym możliwym świetle, dodatkowo od niedawna prowadzi swój własny program pod szyldem Daily Globe, a jest nim Faye Show. Ale nie jesteśmy tutaj głównie dla jego osoby, tylko dla pytań. W ów pytaniach, dowiedzie się trochę więcej na temat ostatniej oraz nadchodzącej gali Worldwide! A przed nami, MARTIN FAYE!

sngine_f92238df2cddb07b5be97f0eec193826.

**Pod spodem znajduje się zarówno materiał audio do odsłuchania oraz materiał w wersji tekstowej możliwy do swobodnego odczytania.**

Cytat

Artem Vinogrodov mówi: Witam Los Santos, z tej strony wasz lokalny były hokeista. Dzisiaj poruszymy temat ostatniej gali WMF, samym naszym gościem będzie znany nam z medialnej strony medalu federacji Worldwide. Pan Martin Faye.
Martin Faye mówi: Witam serdecznie wszystkich czytelników, jak również słuchaczy. Przed Wami tak jak zapowiedział mnie Artem, dokładnie ten Martin Faye! Mam nadzieję, że rozwieje wasze wątpliwości dotyczące WMF oraz mojej osoby!
Artem Vinogrodov mówi: Oczywiście na wstępie takie pytanie panie Faye, jak ocenia pan swoimi oczami swoją pierwszą gale oraz konferencje w Worldwide?
Martin Faye mówi: Bardzo pozytywnie! Pomimo paru niedociągnięć gala wyszła całkiem nieźle. Jest parę rzeczy, które są do poprawy, jednak wyciągneliśmy wnioski i w następnej edycji już się nie powtórzą, przynajmniej mam taką nadzieję.
Artem Vinogrodov mówi: Uhh, a jakie to problemy wynikneły w ostatniej gali? Sam zauważyłem drobne problemy techniczne, czym były one spowodowane?
Martin Faye mówi: Totalna losowość, tak się złożyło, że bezpiecznik odpowiadający za nagłośnienie mikrofonu prowadzącego kompletnie się przepalił i trzeba było wprowadzić odpowiednie kroki, żeby temu zaradzić. Gala dobiegła do końca i zakończyła się sukcesem.
Artem Vinogrodov mówi: Jasne, rozumiemy. A czy były jakieś niedociągniecia w trakcie samej konferencji? Zauważyłem w powtórce iż jeden z zawodników był mocno agresywny... Ba, nawet i zapalił cygaro oraz rzucił nim w innego zawodnika.
Martin Faye mówi: Tak, był to zawodnik z zestawienia amatorskiego. Dlatego postanowiliśmy, że całkowicie zrezygnujemy z wystąpień zawodników ligi amatorskiej na konferencjach wprowadzając zestawienia na zasadzie audycji lub dyskusji na żywo. Oczywiście najciekawsze zestawienia ligi zawodowej będą mieć konferencję tak jak to było do tej pory.
Artem Vinogrodov mówi: Jasne, rozumiem. Stwierdzam że cała ta sytuacja była dość groźna dla zdrowia, co wiadomo mógł ktoś ucierpić bądź nawet coś sie podpalić. Czy od samego poczatku wszystko było kontrolowane?
Martin Faye mówi: Zgadza się, również jestem tego zdania. Nie wiedzieliśmy o zamiarach tego zawodnika, jednak według informacji od zarządu i obsługi uzyskanych po konferencji, było to pod kontrolą. W każdym razie następnym razem wolelibyśmy uniknąć takich akcji.
Artem Vinogrodov mówi: Rozumiem. Dobrze, skoro te pytania są za nami. Może pan odpowie nam, jak trudno jest dobrze przygotować się medialnie pod takie wielkie wydarzenia. Wiadomo, że otoczka medialna skupia się również na dobrym zaprezentowaniu wszystkiego co ma sie wydarzyć.
Martin Faye mówi: Najtrudniejsza jest na pewno losowość takich zdarzeń na które tak naprawdę nie mamy wpływu. Po drugie każde opóźnienie ma na pewno wpływ na ostateczny wydźwięk, dlatego wszystko planujemy przed czasem, żeby uniknąć takich sytuacji. Chociażby przez samą rozmowę z zawodnikami. Ostatnio było sześć zestawień, więc z dwunastoma zawodnikami trzeba było przeprowadzić rozmowę, by publiczność mogła lepiej ich poznać. Jedna rozmowa na dzień to normalna sprawa, jednak dwie to już trochę monotonia dla słuchaczy, dlatego wszystko planujemy tak, żeby tego uniknąć.
Artem Vinogrodov mówi: Wiem o co sie panu rozchodzi. Takie przedstawianie zawodników za każdym razem jest monotonne, ludzie wolą czytać nagłówki prezentujące się dla nich ciekawie niż jeżeli standardy. Zajmuje się pan zapewne też LifeInvaderem federacji. Jak to jest utrzymywać tak dobre zdanie i profesjonalne podejście do ów strony. Wiadomo, posiadacie pod sobą wielu zawodników którzy są różni i różnie podchodzą do LI.
Martin Faye mówi: Staramy się pomagać zawodnikom poprzez promowanie ich socialmediów wybierając ciekawe posty dla naszych obserwatorów. Wiadomo, każdy zawodnik jest inny i ma różnych fanów, jednak mamy wspólny cel, jakim jest promowanie sportu w Los Santos. Oczywiście ta kwestia również dotyczy social mediów prezesów, jeśli chcą oczywiście brać w tym udział. Jeśli o mnie chodzi to nie mam tak naprawdę wyjścia, ponieważ federacja jest moją marką. Chociażby pierwszy post i baner reklamowy informujący o naborze do ligi amatorskiej reklamowany był moją twarzą. Czy mi to przeszkadza? Oczywiście, że nie jednak wolę, kiedy media skupiają się na tym co robię i co osiągam, niż na tym w kogo towarzystwie się obracam. Nie należę do osób, które za wszelką cenę próbują się wynieść na wyżyny korzystając z czyjegoś wizerunku. Już prędzej wolę sam użyczyć swój wizerunek, by komuś pomóc, oczywiście nie wszyscy mają taką możliwość.
Artem Vinogrodov mówi: Wiem o co panu chodzi. Czyli to dość trudna praca z tego co widze prowadzenie takiego czegoś. Pytanie takie osobiste, czy zarwał kiedyś pan nieprzespaną noc czy też dwie będąc skupionym na tym jak to wszystko wyjdzie, posiadając myśli że coś może być inaczej odebrane, bądź też że można coś dodać by zachęcić więcej osób?
Martin Faye mówi: Oczywiście, że tak ponieważ nigdy nie wiadomo jak na coś zareagują odbiorcy. W każdym razie zawsze miałem wsparcie bliskich osób, do których na pewno należy Asami Kiyoko, którą z tego miejsca serdecznie pozdrawiam, jak również reszty zarządu.
Artem Vinogrodov mówi: A skoro już jesteśmy na temacie medialnym. Czy trudno jest utrzymywać kontakty z tak wieloma stacjami, które również z sobą rywalizują? Mam tu na myśli Self Radio oraz Daily Globe.
Martin Faye mówi: Obie stacje podchodzą do sprawy bardzo profesjonalnie, my również nie chcemy, żeby również z naszego powodu stacje ze sobą rywalizowały, dlatego prawo do relacjonowania gali mają obie stacje. To przekłada się oczywiście na lepszy zasięg medialny.
Artem Vinogrodov mówi: Rozumiem, o tyle dobrze że obie stacje mogą na tym skorzystać bez wzajemnej wojny. Panie Faye, przejdźmy do jednego z bardziej prywatnych pytań. Czy możemy wiedzieć kiedy odbędzie się druga odsłona gali Worldwide Matrial Fighting?
Martin Faye mówi: Termin przewidziany jest na marzec, jednak jeśli chodzi o konkretny termin to nie jestem w stanie niczego więcej zdradzić. Na pewno wcześniej odbędzie się gala amatorska, o której więcej powiemy w przyszłym tygodniu. Tyle mogę zdradzić!
Artem Vinogrodov mówi: Oho, no to zapowiada się ciekawie. Jeszcze tak z pytań do pana, to jakie dwie walki w czasie ostatniej gali były dla pana najciekawsze? Jeżeli oczywiście mógł pan na bierząco je obserwować.
Martin Faye mówi: Moimi dwoma faworytami jest walka Fionna Warda z Damonem Cariazem oraz Birgera Baardsona z Estebanem Ramirezem. Były to pojedynki bardzo ambitnych zawodników, którzy na pewno w miarę dalszego rozwoju będą błyszącymi elementami na mapie sportowego miasta.
Artem Vinogrodov mówi: Moim top dwa również jest walka Fionna Warda z Damonem Cariazem, ale jedyne która walka ją przebija to walka kobiet. Mimo wszystko obie panie pokazały na ów gali swoje zdolności i zróznicowanie technik.
Martin Faye mówi: To prawda, walka Pań również była bardzo emocjonująca. Jednak martwi mnie fakt, że tak mało kobiet decyduje się na treningi jeśli chodzi o mieszane sporty walki.
Artem Vinogrodov mówi: Wiadomo, co my możemy poradzić. Może kiedyś się to zmieni. Panie Faye, chciałbym zapytać czy możemy się spodziewać powrotu wiecej elitarnych zawodników? Na ostatniej gali zmierzyły się dwie legendy jakimi są Tomas Domino oraz Raul Reyes, myśli pan że ktoś jeszcze z starej gali VFF powróci do walk w Los Santos na waszych galach?
Martin Faye mówi: Prowadzimy rozmowy z byłymi zawodnikami, jednak nie mogę nic więcej zdradzić w tej kwestii. Toczone są rozmowy, jednak wszystko zależy od tego czy jedna i druga strona się ze sobą dogada, wiadomo.
Artem Vinogrodov mówi: Szkoda że nie może pan nic zdradzić, ale może ciekawości roztrwoni konferencja bądź zapowiedź kolejnej gali sportowej. Myśli pan że Worldwide pobije swój rekord przy następnej gali?
Martin Faye mówi: Uważam, że zdecydowanie tak. W zamian mogę zdradzić, że arena będzie przygotowana w zupełnie innym stylu. Sam jej wygląd będzie nawiązaniem do rzymskiego koloseum. Gala amatorska również będzie miała swoją salę, jednak będzie ona miała standardy zdecydowanie mniejsze pod względem przepychu niż gala zawodowa, wiadomo.
Artem Vinogrodov mówi: Ohoho, no to nieźle. Panie Faye, ostatnie pytanie. Czy można wiedzieć jakiego odbioru spodziewa się pan pod wzgledem osób ogladajacym pay per view przy następnych galach? Czy to jest jedna wielka niewiadoma?
Martin Faye mówi: Oczywiście, że jak najwyższego! Ciągle się rozwijamy i z każdą galą będziemy chcieć więcej! Apetyt rośnie w miarę jedzenia!
Artem Vinogrodov mówi: Hah, doskonale. W kazdym razie. Wszystko co chciałem, tego się dowiedziałem. Panie Faye, chciałby pan kogoś pozdrowić na koniec? albo przekazać coś widzą?
Martin Faye mówi: Pozdrawiam wszystkich serdecznie! W szczególności naszych i moich fanów, osoby które nas wspierają i słuchaczy! Do zobaczenia na następnej gali!
Artem Vinogrodov mówi: My kończymy ów wywiad, naszym gościem był słynny Martin Faye. Do zobaczenia Los Santos, Knock OUT!

Po tym krótkim wywiedzie z panem Faye, dowiedzieliśmy się dla nas dość ciekawych informacji. Jedną z nich była informacja odnośnie poprzedniej gali oraz napotkanych problemów, kolejną informacją bardzo ciekawą były dwie najciekawsze dla niego walki, dodatkowo dowiedzieliśmy się o prowadzonych rozmowach z elitami oktagonu oraz możliwości ich powrotu, kończąc na najciekawszej dla nas informacji jaką jest przewidywany termin gal! Spodziewajcie się że już w okolicach marca, będziemy mogli się spodziewać się jednego z najciekawszych wydarzeń, a w dodatku już za okolice tygodnia dowiemy się czegoś więcej. Śledźcie profil Worldwide Federation oraz pana Faye, by być na bieżąco! KnockOUT!

sngine_a1730824daf70a28a0bc3cf9c949cfbe.

Mieszkam w UK. Nie zawsze korzystam z poprawnej Polskiej pisowni. Zbyt często gadam na zmianę po Angielsku i Polsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin