Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/wlk] zpeoyzx


zpeoyzx

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/8693-zpeoyzx/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Dion Dervishi
Rodzaj kary: Blokada postaci
Powód nałożenia kary: Nieposzanowanie życia postaci + zaniechanie norm wszelkiego roleplayu, zastanów się co grasz zanim założysz kolejną postać.
Członek ekipy nakładający karę: wlk
Wyjaśnienie sytuacji: Witam. Apeluję o zniesienie swojej kary. Wiem że źle zagrałem ale wina nie była jednostronna. Wszedłem do gierki i zrobiłem spawn samochodu. Okazało się że samochód znajdował się pod budynkiem biznesu, gdzie dokonywano włamania. Auto leżało do góry nogami więc odspawnowałem je i zrespawnowałem kilka razy. Jeden z włamywaczy wyciągnął klamke i powiedział; "wypierdalaj stąd, durniu" po czym na czacie OOC napisał; "No i co ty robisz z tym autem", gdzie zupełnie nie zauważyłem wyciągniętej broni, ponieważ większość ekranu zasłaniała mi "/v lista" a w dodatku broń nie została odegrana. Wsiadłem do samochodu i powiedziałem: "Zamknij pizde" a następnie odjechałem kawałek i zadzwoniłem po PD. Jako iż jestem właścicielem biznesu i jak to mówi przysłowie; "tonący brzytwy się chwyta", moja postać nie chciała stać bezczynnie i patrzeć jak zamaskowani faceci włamują się do lokalu więc wróciła na miejsce zdarzenia, gdzie z impetem uderzyła w pojazd, w którym znajdowali się włamywacze. Od tego momentu zaczeło się moje "odwalanie". Po uderzeniu z ogromną prędkością, nie było żadnych chęci do gry z drugiej strony, kierowca samochodu po prostu go odpalił po czym zaczął jechać dalej a drugi z nich napisał na czacie OOC, że chyba sobie zartuję. Gdyby byli skłonni do gry to normalnie odegrałbym wypadek i utratę przytomności a zamiast tego gdy zauważyłem odjeżdżający samochód to zacząłem go ramować dalej. wlk wspomniał o moim agresywnym taranowaniu i przecięciu pasa zieleni... Do tej pory nie miałem żadnych kar w profilu, druga strona też nie zagrała całej akcji dobrze, większość tego pisali na czacie OOC, nie odegrali gnata, domyślam się że przed włamaniem i podpaleniem nie powiadomili nawet PD a co najważniejsze, dokonywali włamania w Vinewood, centrum Los Santos i chodzili sobie po ulicy w kominiarkach ze spluwami jak gdyby nigdy nic o godzinie 21, gdzie roi się od przechodniów i ludzi wracających z nine-five, co moim zdaniem jest totalnym złamaniem publikacji na temat miasta duchów. Na dodatek posiadamy zestaw zabezpieczeń, takich jak; wzmocnione drzwi, kamery, alarm powiadamiający służby, alarm pożarowy oraz system przeciwpożarowy, co zupełnie nie powstrzymało włamywaczy przed włamaniem i podpalaniem lokalu. Zrozumiałem swój błąd i proszę o przywrócenie mojej postaci.

NiesfornaZuzia i SkyFerek lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego zmieniacie w ogóle narracje w grze, na taką jaką wam odpowiada. Za pierwszym razem przyszliście do lokalu i zaczęliście grać ze biznes funkcjonuje od listopada xddd. po drugie w lokalu były odgrywane alarmy i systemy przeciwpożarowe a lokal i tak cały spłonął

SkyFerek lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zpeoyzx napisał:

do tego zmieniacie w ogóle narracje w grze, na taką jaką wam odpowiada. Za pierwszym razem przyszliście do lokalu i zaczęliście grać ze biznes funkcjonuje od listopada xddd. po drugie w lokalu były odgrywane alarmy i systemy przeciwpożarowe a lokal i tak cały spłonął

Twój biznes stał od 10 grudnia, to prawda. Próbowałeś oszukać nas na czacie OOC, twierdząc Twój biznes funkcjonuje od kilku dni bo opiekun od tamtego czasu nie był dostępny.
Ten sam opiekun, z którym jeszcze w styczniu załatwiałem spółke i był dostępny. 

 

W dniu 10.02.2023 o 00:48, zpeoyzx napisał:

Wsiadłem do samochodu i powiedziałem: "Zamknij pizde" a następnie odjechałem kawałek i zadzwoniłem po PD.

Twoja postać była nieustraszonym gangsterem, który odzywał się w ten sposób do uzbrojonego włamywacza który kilka dni wcześniej obił mu twarz. 
Twoim ostatecznym rozwiązaniem każdego problemu było zwyzywanie osób które realnie Ci zagrażają, a później wciśnięcie panic button, który najwyraźniej pozwalał Twojej postaci czuć się nieśmiertelną.

 

W dniu 10.02.2023 o 00:48, zpeoyzx napisał:

Od tego momentu zaczeło się moje "odwalanie".

Usuń ten cudzysłów i wszystko się zgadza.

 

W dniu 10.02.2023 o 00:48, zpeoyzx napisał:

a co najważniejsze, dokonywali włamania w Vinewood, centrum Los Santos i chodzili sobie po ulicy w kominiarkach ze spluwami jak gdyby nigdy nic o godzinie 21, gdzie roi się od przechodniów i ludzi wracających z nine-five, co moim zdaniem jest totalnym złamaniem publikacji na temat miasta duchów.

W publikacji nt. miasta duchów nie chodzi o to, żeby Twój biznes był nietykalny bo znajduje się w miejscu, w którym chodzą ludzie. 

 

W dniu 10.02.2023 o 00:48, zpeoyzx napisał:

Zrozumiałem swój błąd i proszę o przywrócenie mojej postaci.

Nie zrozumiałeś swojego błędu - wręcz przeciwnie, utrzymujesz że zagrałeś wszystko poprawnie i zwracasz uwage na każdy szczegół naszej gry próbując wybielić siebie.


Gdybyś grał jak przystało i choćby spróbował nawiązać z nami interakcje, to cała ta sprawa potoczyłaby się inaczej. Byłeś mądrzejszy i uznałeś, że gra terminatora to lepsze wyjście - teraz ponosisz tego konsekwencje. W całej tej apelacji nie widać z Twojej strony żadnych refleksji, za to wciąż utrzymujesz że to co zagrałeś było prawidłowe i tak naprawde nie chcesz przyznać się do błędu, a jedynie obarczyć winą nas. 

WujekEddy i LaLatek lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku, sam tworzysz swoją własną historie. Apka została zatwierdzona w grudniu a panel i przedmioty dostaliśmy na początku lutego, co wszystko można sprawdzić w logach. Ile razy można ci spryciarzu tłumaczyć że nie widziałem twojej pukawki. nie umiesz czytać, czy co? wlk dostał na priv nagranie z mojej perspektywy i moim zdaniem można bylo nie zauważyć broni. Grasz w półświatku i myślisz ze jesteś nietykalny. Tak, zaatakowałeś nas w biznesie kilka dni temu kastetem i nie byłeś zamaskowany a podczas włamania miałeś już maskę więc nie płacz że cię zwyzywałem. To jest rp i mogę sobie grać swoją postać jak chce nie muszę udawać wystraszonego jak napiszesz na czacie /me rozwalił monitor xdd

SkyFerek lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedmioty dostaliśmy 3 lutego i wtedy wleciała pierwsza ofka dla znajomego, z którym prowadzę biznes. Następnego dnia zaczęliśmy rektrutować pracowników. Z tego co się orientuje to biznes powinien mieć 2 tygodnie nietykalności a podpalenie miało miejsce 9 lutego i kilka dni wcześniej przyszliście po haracz

Edytowane przez zpeoyzx
SkyFerek lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, WVC Advisor napisał:

Twój biznes stał od 10 grudnia, to prawda. Próbowałeś oszukać nas na czacie OOC, twierdząc Twój biznes funkcjonuje od kilku dni bo opiekun od tamtego czasu nie był dostępny.
Ten sam opiekun, z którym jeszcze w styczniu załatwiałem spółke i był dostępny. 

Aplikacja wleciała 10 grudnia, która została zatwierdzona dopiero 27 grudnia. Panel otrzymaliśmy 10 stycznia a przedmioty potrzebne do prowadzenia biznesu 1 lutego dokładnie i do tego był budowany jeszcze interior więc nie było przez ten czas żadnej gry na biznesie. Więc sie ciebie zapytałem co ty grasz jak piszesz że działamy od listopada a potem się poprawiłeś i napisałeś grudnia xd

SkyFerek lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, 運動布拉格 napisał:

W dalszym ciągu mieliśmy możliwość zebrania taxu z tego biznesu, bo minęło 7 dni od zaakceptowania tematu.

Idąc twoim tokiem rozumowania to następnym razem możesz stać obok admina i gracza, który odbiera panel i wymusić od niego haracz i zagrozić odrazu podpaleniem.

SkyFerek lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin