Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

007. WIMI REVIEW – Monty Hampton: „Gwapo chce zbudować swoja karierę na mojej ksywce.”


Vetto

Rekomendowane odpowiedzi

0VqmPyi.png

Written by Mario Rossi - DAILY GLOBE 14/02/2023


Monty Hampton, znany również jako Hoodstar, to niezwykle barwna postać w świecie muzyki. Urodzony i wychowywany w jednym z najniebezpieczniejszych rejonów miasta, Monty zmagał się z trudnymi warunkami materialnymi i związanymi z tym problemami. Pomimo tego, że był mocno zaangażowany w szkolną drużynę koszykówki, jego marzenia o karierze zawodowego sportowca zostały pogrzebane. Zainspirowany przez bliskiego przyjaciela, Monty zaczął eksperymentować z muzyką, publikując swoje utwory na Soundcloud. Jego teksty opierają się głównie na tematach ulicy, ale jego twórczość jest pełna eksperymentów i poszukiwań. W 2022 roku zaczął współpracować z popularnym raperem MTM Mustafa, co pozwoliło mu dotrzeć do szerszego grona słuchaczy. Pomimo pewnych trudności w swojej karierze, Monty znalazł się na albumie Memphis6 i wystąpił na koncercie w jednym z klubów. W naszym wywiadzie Monty opowie o swojej trudnej przeszłości, swojej drodze do kariery muzycznej i swoich planach na przyszłość.


TZbl5w5.png

Cytat

 

Mario Rossi: Dobrze, to zacznijmy od pierwszego pytania o Pana współpracę z spółką „Royal Cigarettes”. Może mi Pan opowiedzieć o swojej współpracy z tą marką i wypuszczeniu cygar sygnowanych Pana marką?

Monty Hampton: Yeuhh.. nie wiem właściwie co tu jest do opowiadania, dawg... Spotkaliśmy się z prezes tej spółki i bardzo szybko złapaliśmy wspólne flow. Zawsze marzyłem żeby wypuścić cos sygnowane moja ksywa, a te cygara są naprawdę nieźle. Do osób, które jeszcze ich nie spróbowały - nadróbcie to, koniecznie. Już niedługo w każdym 24/7 i na stacjach benzynowych.

Mario Rossi: Niestety nie miałem okazji spróbować, ale chętnie kupie gdy tylko się pojawią. Jako, że cygara mają różne nuty smakowe, celowaliście w klasykę czy może da się coś intrygującego tam wyczuć?

Monty Hampton: Naawhh.. dobierając smaki chcieliśmy, aby wstrzeliły się w kubki smakowe jak największej liczby osób. Truskawka i wanilia są dość uniwersalne, I'mean.

Mario Rossi: Rozumiem, spróbowanie to kwestia obowiązkowa aktualnie. Czy za podpisaniem współpracy z wytwórnią „Generation A” też stoi tylko dobre flow, a może jakaś ciekawa historia?

Monty Hampton: Podpisałem ten kontrakt przede wszystkim ze względu na Memphisa. Ykno... temu czarnuchowi cholernie dużo zawdzięczam, wyciągnął do mnie rękę na samym początku. Zawsze dobrze mi się z nim współpracowało, nigdy nie narzekałem. Wiec pomyślałem "YO, czemu nie przenieść współpracy na wyższy poziom?". Miałem podpisywać z nim kontrakt już miesiące temu, ale w tamtym czasie zawiesili działanie wytwórni.

Mario Rossi: Rozumiem, zakładam, że współpraca z taką wytwórnią to duży skok w Pana karierze. Ostatnio zrobiło się głośno o przyłapaniu Pana na podawaniu jakiegoś pakunku, chce Pan to jakoś konkretnie skomentować? Sprawa wygląda dosyć intrygująco.

Monty Hampton: Ykno.. tylko przywoziłem jedzenie dla mnie i dla tego czarnucha przed sesja w studio, a media to podłapały.

Mario Rossi: Dobrze rozumiem, opowiedz mi proszę o swoim debiutanckim albumie "Who tf is hoodstar". Jaki będzie koncept tego albumu, czy wystąpi ktoś gościnnie - jakie emocje Ci towarzyszą aktualnie?

Monty Hampton: Ten projekt to kamień milowy w mojej karierze, ykno.. To moment, na który czekam od miesięcy, żeby w końcu go wydać. Jest dla mnie cholernie osobisty, w tych linijkach zostawiłem cząstkę siebie. Opowiada właściwie o tym... jak jest i jak było, wiesz. Nie jestem w stanie nawet opisać, jakie emocje mi towarzysza w tej chwili. Przede wszystkim podekscytowanie, ykno. Gościnnie pojawia się Baby Ray i MAS3.. no i oczywiście Nightmare plus MTM Mustafa, ale numery z nimi są dostępne w sieci od miesięcy.

Mario Rossi: Ciekawi twórcy zostali dołączeni, myślę, że dodadzą tego czegoś do całego albumu i trzymamy kciuki aby stał się ogromnym sukcesem. Myślisz, że współpraca z „Generation A” mocno się przyczyni do ilości sprzedanych egzemplarzy?

Monty Hampton: Fashoo.. tak jak już kiedyś powiedziałem, na tej płycie znajdziecie zwrotki prawdziwych ludzi, a nie ksywy dla podbicia zasięgów. Myślę, ze na pewno w pewnym stopniu kontrakt z wytwórnia będzie miała na to wpływ. Taka kolej rzeczy, to na pewno buduje jakieś zasięgi.

Mario Rossi: Opowiedz mi o konflikcie z Gwapo Gang, jaka jest geneza konfliktu, możemy się spodziewać dalszej eskalacji, a może planuje Pan jakiś utwór disujący?

Monty Hampton: Hell nawhh.. Gwapo to zwykły cloutchaser, chce zbudować swoja karierę na mojej ksywce. Taka jest geneza tego konfliktu. Mały czarnuch szuka atencji, ale jej nie dostanie i tak już sporo na tym zyskał, skoro poruszasz jego temat i jego ksywa przewija się w tym wywiadzie.

Mario Rossi: Rozumiem, wróćmy zatem do nadchodzącego albumu. Celuje Pan w klasyczny old schoolowy rap czy raczej w aktualne auto tune trendy?

Monty Hampton: Jestem z nowej szkoły, czarnuchu. Ten album jest wszechstronny, są na nim numery na drillowych beatach, ale i bardziej melodyczne tracki.

Mario Rossi: Dobra, chcesz coś jeszcze dodać?

Monty Hampton: WHO TF IS HOODSTAR już dzisiaj, sprawdzajcie portale streamingowe późnym wieczorem. Rest in peace DayDay.

 

Edytowane przez MarceI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin