Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Ochrona] Horus Defence Group


le dechet

Rekomendowane odpowiedzi

horusss.png

Horus Security - Firma ochroniarska założona w lutym 2023 z inicjatywy weteranów mundurowych i doświadczonych udziałowców organizacji w działaniu usług bezpieczeństwa. Organizacja stawia na umiejętności personelu którą zdobyli za sprawą pełnionych funkcji w przeszłości jednak nie zamyka się na amatorów, którzy trafiają do Horus Defence Group Academy, gdzie przechodzą rzetelne szkolenia w tym działanie w terenie aby nabywać doświadczenie potrzebne do godnego reprezentowania organizacji. Nowy kandydat na agenta bezpieczeństwa HORUS ma możliwości poznania nie tylko podstaw fachu lecz również nowych zastosowań technologicznych, szkolenia operacyjne i myślenia taktycznego w ryzykownych sytuacjach co jest obowiązkiem w pełnieniu służby. Pomysłodawcą stworzenia przedsięwzięcia jest Clementine Nacon, doświadczona specjalistka samoobrony i ochrony person trzecich . Poza działaniami jako agentka Horus defence, którą na ten moment przewodzi również w terenie widnieje na różnych portalach społecznościowych.

 

            ssss.png

 

 

Usługi jakie oferuje firma opiera się na ochronie klientów komercyjnych czy prywatnych - tak zwanych VIP we wszelakim zakresie działań. Jest to oczko organizacji bo z takimi działaniami właśnie spotykali się głównie członkowie wyżej postawieni w Horus. VIP over head, płacisz za przekazanie duszy w naszą zbroję. Oprócz tego naturalnie działania mogą obejmować całe wydarzenia czy też obiekty, które zostaną oddane działaniom agentom Horus.

Od połowy Lutego 2023, firma rozpoczęła sprzedaż własnych zabezpieczeń dla ciebie i domu - które wspomogą obronę twojego obiektu a samo godło HS będzie wystarczającym znakiem ostrzegawczym dla niechcianych gości.

 

Lokalizacja siedziby grupy bezpieczeństwa HORUS

image.thumb.png.2a304f333908ce72fac1e4f023b7fe4e.png

Morningwood/Rockford Hills - Boulevard Del Perro

 

Kontakt:

Director | Lieutenant Agent Clementine Nacon 125721
Supervisory | Special Agent Olivier Durden

Member | Leading Agent Thomas McRay



https://li.v-rp.pl/pages/horusdefence

Spoiler

Siema podejmuje się z moimi znajomymi stworzenia biznesu ochrony chcąc połączyć nasze zainteresowania LEA, militariami i światem Celeb w jednym tworząc grupę bezpieczeństwa (ładniej nazwana ochrona) lecz za nazwą chcę żeby skrywało się coś więcej - czyli przedstawienie profesjonalizmu i daniu więcej życia w fach ochrony wprowadzając ciekawe postacie do gry i przedstawieniu tego wam w naszej grze. Ten biznes chcę żeby był takim początkiem rozwoju tego co mam w planach wprowadzić jeżeli przyjmie się z obu stron bo do tego niedługo pojawi się jeszcze projekt IC. Samą rozgrywkę mimo wszystko chciałbym prowadzić z celebrity project tworząc spoko linijki odgrywania bo sama moja postać zarządzająca firmą mam zamiar prowadzić nieco bardziej medialnie dlatego liczę na spoko odbiór graczy właśnie z tej strefy i chęci w odgrywaniu realnego siebie czyli gwiazdeczki na które czycha pełno niebezpieczeństw. Ten fakt jednak nie oznacza, że w inną grę się nie pakuję - wszelakie zlecenia będą tak samo rozpatrywane w naszym skromnym jednak elitarnym gronie.

Secure your soul i mam nadzieję widzimy się w gierce.

 

image0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin