Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Projekt IC] Los Santos Underground


Rimfonde

Rekomendowane odpowiedzi

 

dIFKvnL.png


Los Santos Underground - Firma założona w pierwszym kwartale 2023 roku przez młodą miłośniczkę motoryzacji Ansu Takahashi. Siedziba zlokalizowana jest w dokach miasta Los Santos, w jednym z hangarów. Głównym celem przedsięwzięcia jest zrzeszenie wokół siebie jak największej liczby pasjonatów czterech kółek poprzez organizowanie dla nich różnych aktywności jak np. zloty samochodowe czy wyścigi na 1/4 mili. Dodatkowo firma realizuje różne konkursy czy inne mniejsze działania związane z motoryzacją, samodzielnie czy wchodząc w kooperację z innymi podmiotami. Sposób generowania zysków LSU opiera się na trzech filarach:

  • Wpisowe z wyścigów
  • Zakłady bukmacherskie związane z wyścigami
  • Umowy ze sponsorami, reklamy


Ansu Takahashi swoje dwie największe pasie odziedziczyła po rodzicach. Jej ojciec Hanzo był szanowany mechanikiem a matka Aya fotografką. Po ukończeniu studiów w Tokio wyjechała do Los Santos w celu szukania lepszym perspektyw. Po odkryciu uroków miasta i okolic postanowiła zacząć spełniać swój amerykański sen, stworzenie raju dla kierowców. Po miesiącach planowania, załatwiania kontaktów oraz oszczędzania była gotowa do realizacji swoich celów.


Spoiler

tC5gweW.png

^Lokalizacja^

OOC - Witam każdego czytającego. Szukając swojego miejsca na serwerze wpadłem na moim zdaniem ciekawy pomysł. Chcąc dać mi jak i innym graczom rozgrywkę utrzymaną w klimatach podziemnych wyścigów, postanowiłem napisać ten projekt. Nie ma to być w założeniu jakaś wielka korporacja a po prostu miejsce gdzie ludzie mają się dobrze bawić. Po pozytywnym rozpatrzeniu wezmę się za ogarnianie rzeczy takich jak promowanie czy discord firmy. Liczę na pozytywne rozpatrzenie. Pozdrawiam serdecznie!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin