Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[02.25.23] [vTube] TRAPLANTIC PENTHOUSE TOUR - MOB PRINCE INTERVIEW


wink

Rekomendowane odpowiedzi

**25 lutego, po dosyć długiej przerwie od jakiejkolwiek publikacji ze strony Aishy pojawia się kolejny odcinek, który jest wywiadem. W materiale wystąpił stały już gość influcencerki - MOB Prince, który jak zawsze przychodzi do niej z dobrą nowiną - czyli nowym, oraz nadchodzącym wielkimi krokami albumem o nazwie TRAPLANTIC. Raper celuje z premierą w początek marca tego roku, czyli do premiery prawdopodobnie zostało już mało czasu, a sam projekt jest gotowy. Co do stylistyki krążka ten ma być totalnie inny niż legendarne już BABYPRINCE, a Princeton chce wrócić do swoich korzeni. Wywiad jest kolejnym eksperymentem jeśli chodzi o format - w tym odcinku influencerka zwiedza penthouse rapera, który robi tour po swoim imperium pokazując Aishy i fanom smaczki takie jak: swoją kolekcję ciuchów, gier NBA, oraz zdradza swoją ulubioną drużynę ligi, dodatkowo pokazuje kolekcję swoich chainów, gdzie każdy z nich jest ucementowaniem każdego etapu jego kariery - przez wszystkie albumy, po współpracę z producentem supersamochodów Pegassi. W odcinku nie zabrakło również statuetek z gali CELEBRITY AWARDS, oraz podziękowań od rapera w stronę fanów, oraz tych, którzy wspierali ich od początku, a nie jak niektórzy - przyszli kiedy BABYPRINCE okazało się sukcesem.**

**Aisha wchodzi do domu Prince - tam wita ją raper.**32meelx.png

MOB Prince: Hey, to znowu Ty...? Żartowałem, witam w moim jednym z wielu imperiów..

**Prince powiedział to jak Wiz Khalifa podczas rajdu MTV do jego chaty. Następnie odbił w stronę salonu, Aisha poszła za nim z kamerą.**

**Raper pokazuje kanapy oraz telewizor z konsolą**

MOB Prince: Moje miejsce chilloutu, odpoczywam tu po każdym ciężkim dniu.

Aisha Huxley: Grasz w The Sims na konsoli? Tak nawiązując już do twojego wywiadu przy powstawaniu poprzedniego LP.

MOB Prince: Jaram tutaj zioło, gram w gierki na konsoli - jestem największym fanem NBA na świecie, mam każdą możliwą edycje tej gry. Nahh, w The Sims już nie grywam.

**Prince zaśmiał się słysząc nawiązanie do swojego tekstu z MOB PRINCE VLOG #2.**

MOB Prince: Odpuściłeś, czaję - komu kibicujesz w NBA tak z ciekawości?

**Prince pokazał swoją fizyczną kolekcje NBA ustawiona w wieżyczkę obok telewizora.**

MOB Prince: Houston Rockets, nie ma innej opcji.

U5kjraf.pngAisha Huxley: Jeśli kibicujesz to pewnie jeździsz też na mecze, nie? Wyobrażasz sobie tak w przyszłości swój koncert na meczu NBA?

MOB Prince: Chciałbym kiedyś zagrać, ale to raczej odległe marzenie...

Aisha Huxley: Odległym marzeniem było też wygranie statuetki podczas Celebrity Awards w sumie, a jednak się ziściło - może w tym roku żniwa przyniosą coś wielkiego, większego niż rok wcześniej. 

**Aisha zaczęła pokazywać cały penthouse Prince, dodała.**

Aisha Huxley: Faktycznie takie małe imperium tutaj masz..

Princeton Whitney mówi: Musiałbym wypuścić Baby Prince vol. 2 z Braylonem, wtedy mamy stu-procentową szansę na statuetkę. Tutaj jest moja garderoba, nie którzy powiedzą, że mam bzika na punkcie wyglądu.

**Aisha zaczęła nagrywać zegarki Prince, gdy ten zaczął pokazywać swoją kolekcję bluz.**

Aisha Huxley: Mi to sie wydaje że bardziej na punkcie zegarków.

MOB Prince: Mam prawie każdy model bluzy od Amiri, brakuje mi jedynie kilku.

Aisha Huxley: A gdzie bluzy ATL? Co w ogóle z tym co planowaliście już jakiś czas temu z Braylonem.

MOB Prince: Ten temat na razie ucichł, nie mamy w planach tego reaktywować - może kiedyś.

Aisha Huxley: A szkoda. Dobra, ale wracajmy do tematu twojej garderoby.

**Prince otworzył pudełeczko z kolekcją naszyjników- Aisha zaczęła je nagrywać.**

MOB Prince: Po każdym projekcie nabywałem coś nowego. To jest chain, wysadzany diamentami, zakupiłem go po moim pierwszym projekcie, oficjalnym - PRINCEWORLD.

**Princeton Whitney eksponuje do kamery diamentowy chain /princeworld/.**

MOB Prince: Zegarek za Highest Prince, kolejny naszyjnik za Heaven Aint Free.  Mam również w swojej kolekcji chain PEGASSI, po głośnej kolaboracji z marką supersamochodów.

Aisha Huxley: Pegassi dalej numerem jeden u ciebie?Y0nAnRe.png

MOB Prince: Nie zmiennie.

**Aisha Huxley uśmiechnęła się tylko do rapera.**

Aisha Huxley: Dobra, przejdźmy dalej, co? Zaprezentuj co jeszcze masz w swoim apartamencie.

**Influencerka i raper przeszli do pomieszczenia z siłownią.**

MOB Prince: Nie korzystam z tego pokoju za często, bywam tu raz na rok.

Aisha Huxley: Może chociaż Madison korzysta.

MOB Prince: Nie ma tu nic ciekawego, chodźmy stąd - omińmy go.

**Weszli do pomieszczenia obok - kina domowego.**

Aisha Huxley: Ouh, kino nawet.

MOB Prince: Jeden z moich ulubionych miejsc w tym penthouse, mini-kino. Zazwyczaj przebywam tutaj ze znajomymi, oglądamy filmy czy przeglądamy nowinki muzyczne śmiejąc się z fałszywców z naszej branży. Każdy z foteli ma dostępna funkcję masażu, jak i podgrzewania - najbardziej odpicowany pokój w tym budynku.

Aisha Huxley: Dziwne że ja nigdy nie zostałam nigdy zaproszona..

MOB Prince: Kiedyś to zmienimy.

**Udali się do kolejnego pomieszczenia, czyli basenu, Prince opisał krótko pomieszczenie, wrócili do salonu, gdzie Prince usiadł na kanapie.**

43AJXf5.pngMOB Prince: Widziałem w życiu lepsze apartamenty, ten przy nich to jest nic, naprawdę - nie długo go zmieniam.

Aisha Huxley: A długo go masz? Pewnie zakupiłeś zaraz po albumie, nie?

MOB Prince: Jakiś czas po, wcześniej mieszkałem długi czas w Elgin.. Okay, chodźmy - dość gadania o moim mieszkaniu.

**Ujęcie się zmienia, Prince siedzi sobie na kanapie, a Aisha zadaje mu pytania.**

Aisha Huxley: Na pewno tym całym projektem pozamiataliście z Rayem scenę rapową, ale z tym wszystkim przyszło też trochę nieprzyjemności. Postrzelenie naszego przyjaciela, areszt ciebie i niepokojące pogłoski na twój temat - odniesiesz się do tego?

MOB Prince: To było, miesiąc temu...? Między mną, a kimś innym wywiązała się po prostu sprzeczka, nie mogę powiedzieć, że to ja byłem celem. Nie wiedziałem co siedzi w ich głowach, chcieli nas okraść, poniżyć i wrzucić to do socialmediów skończyło się tak jak cały świat to zobaczył, nie chcę wracać do tamtych zdarzeń.

Aisha Huxley: Masz coś do dodania jeśli chodzi o projekt BABYPRINCE? Może zapytam o ten komentarz Baby Raya podczas gali, gdzie powiedział że BABYPRINCE 2 w tym roku - pracujecie coś nad tym, czy to taki luźny komentarz.

MOB Prince: Aktualnie ja i Ray skupiamy się na swoich solowych karierach, Baby Prince vol. 2 to ciężki temat, nie wiem co będzie za miesiąc - jakie będą nasze relacje. Jestem w stanie jedynie przekazać, że jeśli nic się nie zmieni, Baby Prince znów podbije wszystkie streamingi, na pewno będziemy chcieli dać fanom coś innego niż mogli usłyszeć na pierwszym naszym projekcie w duecie, nie chcemy powtarzać tego samego, ani się cofać.

Aisha Huxley: Kiedy następne koncerty waszego duetu? Na pewno usłyszenie was podczas CELEBRITY AWARDS spowodowało jeszcze większy popyt na wasz performance.

MOB Prince: Myślę, że w najbliższym czasie zobaczycie nas jeszcze wspólnie na scenie, kiedy? Nie mam pojęcia.

Aisha Huxley: Może odniesiesz się jeszcze do samego Celebrity Awards i statuetek, które udało ci się zgarnąc, masz coś do przekazania fanom?

**W tym momencie pokazuja sie przebitki z gali celebrity awards, kiedy raperzy odbierali swoje nagrody, oraz samych statuetek w domu Prince**

MOB Prince: Mogę jedynie podziękować wszystkim, którzy dopingowali mnie przez ten czas - byłem przekonany wygranej chociaż jednej statuetki za album z Ray. Powtórzę słowa ze sceny, podczas rozdania nagród wystawiam środkowy palec w stronę wszystkich psów, którzy zaczeli nas dostrzegać i stali się naszymi przyjaciółmi po albumie.

**Ujęcie ponownie się zmienia, Aisha, oraz Prince siedza w aucie, które raper prowadzi - influencerka kontynuuje zadawanie pytań.**

Aisha Huxley: Dobra - kolejne pytanie dotyczące twoich ruchów po BABYPRINCE, bo na pewno sporo się zmieniło. Nannie jako twoja manager - skomentuj to, powiedz dlaczego akurat ona.

MOB Prince:  Nie wierzę w to co mówią w sieci, odnośnie jej. Zaufałem Nannie i myślę, że to nie była zła decyzja o podpisaniu z nią umowy menadżerskiej. Wielu pewnie teraz mnie wyśmiewa z tego powodu, ale nie potrafię wskazać na ten moment lepszego menago niż Nannie.

Aisha Huxley: Czyli w pełni jej ufasz i pewnie wierzysz w to, że Twoja kariera pod jej okiem ruszy jeszcze bardziej do góry, tak?

MOB Prince: Yeah, to chciałem powiedzieć.

Aisha Huxley: Okej - fani pewnie się domyślają dlaczego akurat taki odcinek pojawia się na kanał, bo raczej pewne, że mój odcinek z tobą to zazwyczaj zwiastun jakiegoś albumu - dlaczego dzisiaj się spotykamy, objaśnij.

MOB Prince: Wspomniałem wcześniej, ja i Ray uderzamy teraz w solowe kariery, planuję nad swoim drugim solowym albumem - będzie to totalnie coś innego niż usłyszeliście na Baby Prince. Totalnie mam na myśli, że to powrót do początków mojej kariery. Brak przesadzonych featuringów czy melodijności, którą można było usłyszeć na ostatnim albumie. Oficjalnie nadchodzi Traplantic.

Aisha Huxley: Jesteś w stanie na teraz przedstawić więcej informacji na temat projektu, czy narazie jest to projekt w fazie produkcyjnej? Dzisiaj nie tylko Braylon, ale też Memphis ogłosili swoje projekty solowe i nadchodzą one dość dużymi krokami, czy ty tez starasz się wstrzelić w okres marca lub kwietnia tego roku?

MOB Prince: Bliżej, początek marca - lub nawet końcówka tego miesiąca. 

**Film zakończył się pożegnaniem dwójki z fanami, na końcu filmu widać tekst: /aisha huxley vlog/, oraz pod nim widnieje dodatkowy napis “powered by Fruit” -  który dostarczył sprzęt do nagrania odcinka, w tle słychać snippet kawałka Aishy, który premierę ma jutro.**

Spoiler

Imie i nazwisko: Aisha Huxley
Numer konta bankowego: 5924677773

MarceI, wuuu, monster and 7 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin