Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Klub] Space Nightclub


kajteek

Rekomendowane odpowiedzi

6GR0fFv.pngpkeZC90.pngyOvGLkj.pngORKwt3x.png2eSAQbR.pngobtwxMj.pngxx1bSDR.pnguj5bzB8.pngBTaSQ2j.pngMIc94ht.png

Spoiler

OOC: Hej, przychodzę do was z kolejnym klubem, tym razem troszkę takim nietypowym - wyjątkowym. Zabierałem się do tego kilka tygodni i wreszcie jest - wyszło; Space.

Space Club jest i będzie umiejscowionym klubem nocnym w Rockford Hills - będą na nim pojawiały się gwiazdy Santos, aby umilić lokalnym czas; aby mogli go spędzić

w klubie. Chcę z projektem wystartować jak najszybciej, przez spory czas robiłem sobie scenariusz, który miał mi samemu powiedzieć jak zamierzam prowadzić ten

biznes aby wszystko grało - oraz nie było żadnych niespójności. Klub nie jest pomieszany z żadną organizacją przestępczą, a pomoże mi to rozwinąć wątek w gierce gdzie kreuję

właśnie taką postać. Całość jest wyposażona w świetną oprawę graficzną, zwracamy uwagi na szczegóły więc liczymy że gracze będą mieli z nami ciekawą gierkę - grając u nas. Klub

będzie miał własny klimat, który jak mam nadzieję - zadowoli każdego. Klub jest stworzony aby przysporzyć rozgrywkę DJ'om którzy będą mieli miejsce gdzie się pokazać, oraz ludziom

którzy będą mogli słuchać jego twórczości, miksów - lub pograć po prostu In-Character.

 

Edytowane przez kajteek
wprowadzenie niezbędnych zmian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin