Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Gastronomia] Beaver House Restaurant


Biłek

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

bever.png

 

"Beaver House Restaurant" to restauracja, którą pokochacie od momentu przekroczenia progu, przejęta niedawno przez ambitnego i już doświadczonego właściciela Matthew'a Torres'a. Pochodzący ze stolicy Federacji Rosyjskiej Matthew prowadził w swoim ojczystym kraju wytwórnie alkoholi, więc prowadzenie biznesu na pewno nie jest mu obce. Przeglądając tereny niedaleko Paleto Bay natrafił on na opuszczony przez poprzedniego właściciela lokal, który przy pomocy dobrego zarządzania może stać się hitem. Lokal ten będzie oferował głównie dania oparte na mięsie, takim jak miedzy innymi mięsa z dzika, jelenia, sarny, zająca i wiele innych, ale także w karcie znajdzie się szeroką ofertę zup.

Pochodzenie właściciela będzie miało zdecydowany wpływ także na wysoko zróżnicowaną sekcję napojów wysoko procentowych i nie tylko, więc dla każdego klienta coś się znajdzie. Pomimo szerokiego asortymentu Matthew postawił natomiast na własnego wyrobu orzechówkę i miodulę, dlatego uważa że to właśnie one przyciągną wielu klientów.

Budynek zbudowany jest w stylu góralskim, posiadający głównie drewniane elementy, lecz znajdują się także kamienne akcenty. Wystrój lokalu także jest urządzony w bardzo klimatycznym góralskim stylu, głównie opartym na drewnie, wystrój ten przeżył już wiele historii, lecz Matthew uważa że nie potrzeba gwałtownych zmian. Do wyboru jest też opcja spożycia posiłku na świeżym powietrzu, gdyby wnętrze nie przypadło klientowi do gustu. Budynek jest dość przestronny, posiada wiele okien które wprowadzają naturalne światło słoneczne do środka.

"Beaver House Restaurant" to zdecydowanie miejsce, do którego można się udać by wypocząć po ciężkim dniu pracy lub jazdy, na terenie lokalu panuje spokój z klimatyczną muzyką, dużo także do tego wnosi położenie lokalu, który mimo tego że znajduje się przy drodze, nie jest ona zbyt ruchliwa. Restauracja ta na pewno stanie się ulubieńcem pobliskich mieszkańców, ale także przybywających z poza terenu.
 
 
MENU:
 
image.thumb.png.c2013012ca1567eb82c7d4f18052b4f3.png

 

 
 
Lokalizacja:
ryba1.png.96a694b8adcc75b1908b4d4ad14e0af6.pngryba.png.b4600d337adb4ed923aadfde4f104382.png
 
 
Spoiler

 

 

 

OOC: Cześć wpadłem na pomysł zrobienia restauracji na takim terenie, aby trochę przyciągnąć graczy żeby grali poza LS. Wiem, że moja aplikacja na ten biznes nie jest najlepszą na świecie, ale mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie.
 
 
 

 

Edytowane przez Biłek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin