Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[21/03/2023] CUT EM EP.1 - HOODSTAR


moneymanflacko

Rekomendowane odpowiedzi

**Około godziny 21:30 dnia 21/03/2023 na różne serwisy streamingowe trafia pierwszy odcinek nieznanego szerzej talk-show, którego prowadzącym jest Harper Dyson - jeden z właścicieli Rockford Masterpiece Barber. Cały program realizowany jest we wnętrzu salonu fryzjerskiego, goście poza poddaniem rozmową mają również wykonywaną zażyczoną fryzurę przez prowadzącego. W pierwszym epizodzie wystąpiła rosnąca gwiazda rapu - Hoodstar. Rozmowa prowadzona jest dość luźnie, sceneria elegancka i spokojna, a w tle lecą relaksujące jazzowe melodie. Cała rozmowa trwa około 25 minut, tematy poruszane przez Harpera opierają się na ostatnich kontrowersjach, beefach i osiągnięciach muzycznych Hoodstara, nie brakuje też pytań o samą codzienną rutynę rapera. Raper zachęca do odsłuchiwania utworu nagranego z CHA$E, stąd można wywnioskować, że talk-show było kręcone przed aferą z udziałem Hoodstar i Ayla Baldwin.**

yDk4XfC.png

 

Spoiler z rozmową:

Spoiler

Harper Dyson mówi: Cześć, stary... Zajebiście się cieszę, że mogę ci dzisiaj u siebie gościć.
* Harper Dyson wystawił łapę do Hoodstar.
Monty Hampton mówi: Yoo.. to ja sie ciesze, czarnuchu.
* Monty Hampton skrecil palce z H.Dyson w swoim stylu.
Harper Dyson mówi: Cool, usiądź na fotelu, zajmiemy się od razu włosami przy rozmowie, huh.
* Monty Hampton przytaknal glowa po jego slowach, zajal miejsce w fotelu.
* Harper Dyson nakrył go peleryną, założył kołnierz prowadząc w tym samym czasie rozmowę z nim.
Harper Dyson mówi: Więc... Przygotowałem dzisiaj kilka tematów, stary. Między innymi cygara, Gwapo Gang, Daily Globe i własny album.
* Monty Hampton przytaknal mu tylko glowa.
Harper Dyson mówi: Tak wielki przypływ popularności... Damn, nie wiem jak sobie z tym radzisz, bro. Możesz zdradzić coś więcej o swoich rutynach na co dzień?
Monty Hampton mówi: Czarnuchu.. to pytanie, ktore moglbys zadac kazdej bardziej rozpoznawalnej osobie w tym kraju, nie? Przede wszystkim duzo pracuje, nie chce zwalniac tempa po wydaniu albumu.
Monty Hampton mówi: I nie chce sie rozleniwiac, bo wiem do czego to prowadzi... wiele razy tak bylo.
Monty Hampton mówi: A tak poza tym, to po prostu czerpie przyjemnosc z zycia.
Harper Dyson mówi: Yeah, that's cool. Choć mimo to i tak sporo kontrowersji było wokół ciebie, nie?
* Harper Dyson spryskuje jego włosy wodą, ogarnia dredy z jednej strony na bok, by zrobić sobie miejsce.
Monty Hampton mówi: Yeah.. nigdy nie ukrywalem, skad pochodze, y'know. Nie jestem swiety, to sie za mna ciagnie przez cale zycie. To nigdy ze mnie nie wyjdzie.
Monty Hampton mówi: To codziennosc zycia czarnuchow takich jak ja, z ta roznica ze oni zostali na ulicy, a mi sie poszczescilo i robie muzyke.
Monty Hampton mówi: Kiedys chcialem byc koszykarzem, gralem w druzynie w Crenshaw High School. Wiazalem przyszlosc z NBA, dawg...
* Harper Dyson przytakuje mu, złapał za maszynkę i zaczął golić ostrożnie jego bok.
Monty Hampton mówi: Ale to nie wyszlo, wiec uderzalem dalej. Namawial mnie do tego DayDay, byl dla mnie jak brat, czarnuchu.
* Monty Hampton wrzucil w miedzyczasie krotkie instastories jak H.Dyson go obcina z trzema znakami zapytania.
Harper Dyson mówi: Bro, myślę, że większość dzieciaków miała marzenia o NBA... To przykre jak łatwo można sobie uświadomić jak bardzo ciężkie to jest, huh.
Harper Dyson mówi: Zdecydowanie można powiedzieć, że w życiu trzeba szukać ciągle nowych pasji, yeah.
Harper Dyson mówi: A jak z tymi cygarami, huh? Skąd pomysł na nie?
* Harper Dyson po wygoleniu jednego boku na głowie Hoodstara odłożył na moment maszynkę, napił się kawy z kubka leżącego na blacie.
Monty Hampton mówi: Chcialem wypuscic cos swojego, szukalismy z CoKane rozwiazan na moj kaprys.
Monty Hampton mówi: Zaproponowal to, wiec uderzylismy do Royal Cigarettes z zapytaniem.
Monty Hampton mówi: Porozamwialismy troche, obgadalismy tego realizacje i tak wyszlo.
Harper Dyson mówi: Yeah, to chyba był strzał w dziesiątkę. Pomijając to, że ogólnie cygara są dobre, bo próbowałem. Po prostu wydaje mi się, że nie można było znaleźć lepszego artysty do wypuszczenia z nim cygar...
Harper Dyson mówi: Wiesz, nawiązania do przestępczości, a teraz życie w przepychu. To wszystko się fajnie ze sobą kojarzy, poza tym ten ogromny billboard, damn. Nie wiem czy ktoś inny w ostatnim czasie może się tym pochwalić.
Monty Hampton mówi: Co moge powiedziec czarnuchu... po prostu ciesze sie, ze mi sie udalo.
* Harper Dyson rozczesał ręką jego dredy, odsunął je tym razem z tyłu i zaczął skracać włosy maszynką.
Harper Dyson mówi: A co z Gwapo? Tym beefem chyba żyło całe miasto w tym ja, stary. Jakby nie patrzeć, nieźle cię zbałamucił na tym freestyle.
* Harper Dyson zaśmiał się krótko, poprawił pozycję jego głowy ręką.
* Monty Hampton zasmial sie troche zmieszany, ale koniec koncow przytaknal na slowa H.Dyson.
Monty Hampton mówi: Yeah.. poszlo o glupote, czarnuchu. Pogodzilismy sie poza kamerami, tak jak nalezy to robic, takie jest moje zdanie, y'know. Teraz pracujemy nad wspolnymi ruchami.
Monty Hampton mówi: Chociazby swiezy numer z Chase, ktory wyprodukowal Sex P uwazam po czesci za zasluge tego czarnucha.
Monty Hampton mówi: To on nas ze soba skontaktowal i wyszlo dobrze.
Harper Dyson mówi: Brzmi fajnie, serio. Track przesłuchałem chyba równo o premierze, brzmi INACZEJ jeśli można to tak ująć... Jest serio spoko, odbiega od stylu przedstawianego przez większość artystów.
Harper Dyson mówi: Jeszcze lepszy jest fakt, że po albumie nadal nie stopujesz, stary. Mało osób tak robi, a fani na pewno nie żałują twojej pracowitości.
Harper Dyson mówi: A z Gwapo... Po prostu koleżeńskie przepychanki, tak jak myślałem. Media to strasznie zawsze pompują, huh.
Monty Hampton mówi: Chce byc caly czas aktywny, jak mowilem. Dlatego ciagle dzialam w studio, poswiecam na to mase czasu.
* Monty Hampton przytaknal mu glowa na slowa o Gwapo.
* Harper Dyson spryskał ponownie jego głowę wodą, zabrał się za skracanie maszynką kolejnego boku.
Harper Dyson mówi: Całkiem niedawno miałeś wywiad w Daily Globe, co o nim myślisz? Moim zdaniem osoba, która to prowadziła totalnie nie czuła klimatu, bro... Mało zostało wyjaśnione i tak dalej.
Monty Hampton mówi: Dunno.. na moje gosc po prostu nie zrobil tak doglebnego researchu, jak powinien przed przeprowadzeniem takiego wywiadu.
Monty Hampton mówi: Mimo wszystko ciesze sie, ze moglem cos o sobie opowiedziec w tamtym wywiadzie.
Harper Dyson mówi: To prawda, co by nie powiedzieć to jest to duży boost do twojej twórczości, na pewno przed albumem pozytywnie to wpłynęło na hype'owanie tego.
* Harper Dyson zmienił maszynkę przycinając końcówki jego boków, by nieco wycieniować włosy.
Harper Dyson mówi: Poza tym, przed albumem serio sporo się działo. Zwłaszcza problemy z prawem... O tym za dużo pewnie nie porozmawiamy, ale ciekawi mnie ten krótki wpis o tym jak podajesz PODEJRZANĄ torbę z Cluckin' Bell do Mont2k. Masz idealną okazję, żeby się [...].
Harper Dyson mówi: [...] wytłumaczyć fanom.
Monty Hampton mówi: Z czego mam sie tlumaczyc...? Huhh.. bylismy glodni przed praca w studio i po prostu pojechalem po jedzenie.
Harper Dyson mówi: Czyli... Nic nie było tam? Bo jednak mnóstwo osób mówi inaczej.
* Monty Hampton wyszczerzyl sie, bawil sie zegarkiem na nadgarstku.
Monty Hampton mówi: Wiesz, zostawiam to co powiedzialem do wlasnej interpretacji.
Monty Hampton mówi: Niech ludzie mysla co chca.
* Harper Dyson odłożył maszynkę, sięgnął po brzytwę na swoim pasku i zaczął konturować jego fryzurę.
Harper Dyson mówi: Aha, aha... No czyli jednak trochę niepewności zostawiasz, pha. That's cool...
Harper Dyson mówi: Man, co do albumu... Wydaje mi się serio świetny, zresztą statystyki ze sprzedaży mówią to samo. Myślisz, że to największy twój projekt w karierze, czy możemy się spodziewać więcej od Hoodstar?
Monty Hampton mówi: Bedzie tylko lepiej, czarnuchu. Kazdy moj kolejny projekt bedzie przebijal swoj poprzedni.
Monty Hampton mówi: Zaluje tylko, ze tak pozno go wydalem.. gdyby nie problemy, ktore dotykaly mnie na przestrzeni drugiej polowy poprzedniego roku, bylby dlugo wczesniej.
Monty Hampton mówi: Ale koniec koncow jestem zadowolony z tego.
Harper Dyson mówi: Trzymamy cię za słowo, liczę na więcej utworów z Baby Ray, bo ten z albumu wyszedł po prostu świetnie...
Monty Hampton mówi: Beda, to na pewno. Braylon to moj dobry kumpel, mamy dobry feeling podczas pracy w studio.
Harper Dyson mówi: Cieszy mnie to... I to chyba tyle! Przejrzyj się w lustrze, stary... Chyba zrobiłem to co mi pokazywałeś wcześniej.
* Harper Dyson zdejmuje z niego kołnierz i pelerynę, przetarł twarz i szyję Hoodstara karkówką by zrzucić wszystkie ścięte włosy.
* Monty Hampton obejrzal swoja fryzure w lustrze, usmiechnal sie od ucha do ucha.
Monty Hampton mówi: Jest bool, czarnuchu. Podoba mi sie.
Harper Dyson mówi: Więc... Jakieś słowa na zakończenie? Oczywiście poza zachęcaniem do odsłuchiwania albumu i nowego singla...
Monty Hampton mówi: Wpadajcie do Rockford Masterpiece Barber, bede musial was czesciej odwiedzac.. naprawde jestem zadowolony.
Monty Hampton mówi: Streamujcie "No No No" w internecie.
Harper Dyson mówi: Liczę, że się zobaczymy przy okazji kolejnego programu, stary. Dzięki wielkie za rozmowę i odwiedziny...
* Harper Dyson skierował twarz do kamery, zaczął w jej kierunku gestykulować.
Monty Hampton mówi: Rowniez dzieki, ziomus.
Harper Dyson mówi: Yeah, wpadajcie na Rockford, tak jak powiedział Hoodstar, streamujcie jego utwory. Całą rozmowę możecie znaleźć też na serwisach streamingowych. Peace, bro.

INFORMACJE OOC:

Spoiler

INWESTYCJE

Spoiler

Opłacenie grafika i montażysty - klik

PROMOCJA

Spoiler

- ostatnie kontrowersje i działania wokół gościa programu - Hoodstar
- promocja na lifeinvader - klik

GRA IC

Spoiler

- talk-show odegrane w salonie Rockford Masterpiece Barber - klik

DANE POSTACI

Spoiler

Imię i nazwisko postaci: Harper Dyson

Numer konta postaci: 1719576073

 

 

Edytowane przez moneymanflacko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin