Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[SZUKAM] Osób chętnych do grania w agencji e-sportowej


border

Rekomendowane odpowiedzi

Hey, poszukuję osób do rozgrywki, w agencji e-sportowej typu komentator, oraz gracz. Poszukujemy również osób kontrolujących które jak to nazwa mówi kontrolują grę, czyli upewniają się o jej czystość. Promowanie na discordzie vibe'a się nie udało, więc pokładamy nadzieje tutaj. Wszyscy są wynagradzani oczywiście za wygrane, oraz za bycie graczem, itd. Poszukujemy osób które mają chociażby 30h przegrane, i są graczem od min. 3tyg. Staramy się iść ciągle w górę jak najlepsze, lecz żeby rozpocząć nasz projekt potrzebujemy jeszcze 9 graczy oraz komentatora. To tylko dzięki wam możemy rozwinąć ten projekt, o który się tak bardzo staramy. "Start the game" czyli motto. najnowszej grafiki. Chętnych zapraszam na discorda (https://discord.gg/ak3tCDVH), gdzie znajdziemy FAQ, oraz aplikacje.

StartTheGame.png

aidetam lubi to

Drogi Pamietniczku, dzisiaj usłyszałem okropną wiadomość - Klimacik RP został wyłączony. To jakby świat się skończył, jakby wszystko, co kochałem, zostało odebrane. Czuję się oszukany, osamotniony i zagubiony w świecie, który stał się coraz bardziej chaotyczny i nieprzyjazny. Moje serce jest ciężkie, a myśli skomplikowane. Nie wiem, co robić, gdzie szukać ukojenia i nadziei. Czuję się jak porzucony, jakbym został pozbawiony najważniejszej części mojego życia. Klimacik RP był dla mnie nie tylko rozrywką, ale także miejscem, w którym odnajdywałem siebie i swoją pasję. Teraz czuję się tak, jakbym został pozbawiony sensu, jakbym był skazany na samotność i cierpienie. Mam nadzieję, że to tylko chwilowe, że Klimacik RP powróci i że będę mógł znów cieszyć się grą i towarzystwem wspaniałych ludzi. Ale na razie muszę znaleźć siłę, aby przetrwać ten czas ciemności i smutku. Mam nadzieję, że kiedyś uda mi się znaleźć drogę do szczęścia i spełnienia, ale na razie muszę sobie radzić z bólem i tęsknotą, które ogarnęły mnie po tym, jak Klimacik RP został wyłączony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin