Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Warsztat] Peformance Terrain 4x4


Matekk

Rekomendowane odpowiedzi

logodowarsztatu.thumb.png.971348005af276c1abd239442b118bf9.png

Peformance Terrain 4x4 to warsztat założony w pierwszym kwartale 2023, przez Kennetha zajawionego fana motoryzacji oraz motorsportu. Warsztat znajduje się w paleto zaraz obok głównej drogi przez która dziennie przejeżdza setka jak i nie tysiące osób, warsztat posiada swoich stałych klientów z paleto oraz nowych podróżujących po stanie San Andreas, warsztat głownie zajmuje się autami typu off-road oraz suvami - lecz nie wyklucza innych pojazdów, marka czy model nie ma znaczenia. Przedsiębiorstwo zajmuje się przede wszystkim serwisem i eksploatacja pojazdów, oraz także modyfikacją wizualna jak i mechaniczna. W lokalu znajdziesz wyszkoloną obsługę która pomoże ci w doborze części jak zaradzi ci odpowiedzą na każde pytanie, znajdziesz także tutaj jeden z najnowocześniejszych sprzętów diagnostycznych jak i serwisowych.

Lokalizacja

 

Spoiler

238541817_lokacjawareknowa.png.d063a8c662cac9fdec0775e2becef4a4.png


OOC
Cześć wychodzę z pomysłem lekkiego ożywienia Paleto Bay, dlatego witam dziś z aplikacją na warsztat. Mam zamiar grać sobie lajtową gierke Role Play, nie stawiam jakiegoś nacisku po prostu mam nadzieje że cały zamysł wypali i trochę ożywię paleto, warsztat związany z off-road myśle że to będzie miało największy popyt w takiej lokacji sam lubię wypaść w teren na serwerze. Licze na akcepta, wtedy zobaczymy mój sposób na gierke


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin