Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Pub] Saint Pub


berete

Rekomendowane odpowiedzi

9s7CJGP.jpg

Wracasz zmęczony po pracy, jedziesz do domu i ponownie, identyczną wieczorną rutyną przygotowujesz się do spania. Mimo nudnej codzienności wpadasz na pomysł aby te kilka ostatnich godzin spędzić w ciekawym miejscu, idziesz do pobliskiego pubu, jego wystrój poprawia Twój humor, muzyka jest bardzo klimatyczna a ciepłe jedzenie i zimny browar idealnie się wpasowują na wieczorny, smętny dzień. Jeśli bardzo Ci się znudzi, możesz zagrać w billard, bądź rzutki, odpocznij siadając na wygodną sofę i obejrzyj mecz na telewizorze, w Saint Pub możesz spędzić czas jak tylko chcesz i z kim tylko chcesz. Saint Pub otwarty jest w porach wieczornych i po południowych!
________________________________________________________________________________________________________

Saint Pub to nowy projekt stworzony kilka miesięcy temu przez młodą dziewczynę planującą rozwinąć się w biznesie. W pubie jest miejsce na odpoczynek, wspólną grę ze znajomymi i wiele innych rzeczy. Dbałość o wystrój pubu jest podstawą, menu na celu ma zachęcić do kupna ciepłego posiłku bądź jakiegoś napoju, z procentami lub bez, wybór należy do Ciebie. Zapraszamy wszystkich do ciekawej gry i różnych interakcji, w pubie nie musisz tylko siedzieć i jeść, tu możesz naprawdę spędzić czas na wiele ciekawych sposobów. Można dość często usłyszeć o eventach które organizowane są przez pracowników pubu, cieszą się sporą aktywnością ludzi.
Jeśli chcesz dołączyć do pubu, pracować tu, chętnie sprawdzimy Twoją grę i damy szansę osobom które będą chciały pograć, premie będą mile widziane, przykładowo za ciekawą grę z klientami. Czekamy na Twoje propozycję.

 

 

 

PR596Hw.jpg

Qailah Ahuvanthi - założycielka biznesu, chętna do współprac bądź interakcji z każdą osobą która ma coś ciekawego do powiedzenia, wydarzenia organizowane przez nią będą na wysokim poziomie, dziewczyna chce w jak najlepszy sposób pokazać się w świecie biznesu. W pubie można zdobyć do niej kontakt, jej numer znajduje się przy ladzie (numer 776041). Dziewczyna posiada również swój lifeinvader i stronę na które często wrzuca jakieś zdjęcia, filmy z pubu.

Spoiler

DIjpVXG.jpg

Lokalizacja pubu to idealne miejsce dla wszystkich ludzi potrzebujących rozrywki, nie jest to bogaty pub gdzieś w środku centrum
czy na środku vespucci. W środku przebywają ludzie z okolic, nie są to raczej bogaci biznesmeni, choć niektórzy też znajdą chwilę aby tam wpaść i ponieść się rozrywce.

Spoiler

siema, grając prawie osiem lat już w świecie rp, przeszedłem naprawdę przez dużo organizacji i ostatnio myslałem, że nigdy jeszcze nie spróbowałem sił we własnych biznesie na roleplay, mam nadzieję, że dam sobie rade, czas na grę mam, mimo, że na jednej z postaci wieczorami gram w lssd. Postaram sie ten pub poprowadzić jak najlpiej, będę chciał organizować eventy. Quailah jest to moja mysle, że główna postać do ciekawej gry i chce ją po prostu rozwinąć. Liczę też na jakieś podpowiedzi bądź rady, jeśli takie się pojawią - nie obraże się

 

Edytowane przez berete
psuje sie wyglad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin