Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Spółka/Korporacja] Sprunk Company


adiszu

Rekomendowane odpowiedzi

Sprunk-HDUniverse-Logo.webp.585564f6db08c5fcab09c1e7b0f0f82a.webp

 OPIS:

Sprunk Company, jeden z największych producentów gazowanych napojów bezalkoholowych w całych Stanach Zjednoczonych, borykających się z problemami po straceniu pozycji lidera i monopolisty na rynku napojów bezalkoholowych, które odbijają się negatywnie na kursie SPU notowanego na giełdzie BAWSAQ.
Mieszkańcy San Andreas jak i samego miasta Los Santos, w którym powstała firma, od niedawna mogą zobaczyć wzmożoną aktywność spółki w wielu wydarzeniach czy sponsoringu coraz to nowych dziedzin. Działania przyniosły tylko krótkotrwałe zainteresowanie spółką przyćmione działaniami konkurencji. Pomimo, krótkiego zainteresowania opinii publicznej na korporację sytuacja wcale się nie poprawiła, a tylko pogorszyła stan firmy sprowadzając ją na skraj bankructwa. 

 HISTORIA:

Kaylee Roxterhood, po rozmowach z osobami z branży oraz po zapoznaniu się z aktualną sytuacją jej spółki, podjęła decyzję o utworzeniu nowej spółki, jednak w między czasie Kaylee razem z przyjaciółmi analizując rynek zauważyła ogromny spadek kursu SPU na giełdzie. Momentalnie zauważyła okazję, obok której nie może przejść obojętnie. W tym celu skontaktowała się z większościowym właścicielem spółki w celu negocjacji sprzedaży korporacji w ręce młodej, już niezależnej, biznesmenki. Po kilku spotkaniach pomimo początkowej niechęci, udało się dojść do porozumienia w sprawie wykupu spółki przez Kaylee, pragnącej wykorzystać zmarnowany potencjał spółki, posiadającej tak bogatą historię, oraz niezmienny smak swojego flagowego produktu. Kobieta ma w celu odbudować straconą pozycję koncernu, oraz wprowadzić ją na nowy poziom poprzez współprace z ogromnymi gwiazdami czy dalszym sponsoringiem wielu wydarzeń w celu zbudowania wizerunku.

                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Dane rejestracyjne spółki:
 

  • Nazwa: Sprunk Corp.
  • Adres:  Maze Bank Tower, Los Santos, SA

Członkowie zarządu:

  • CEO: Kaylee Roxterhood

Udziałowcy:

  • 300.000 (55%) - Kaylee Roxterhood
  • 250.000 (45%) - W obiegu

Kapitał:

  • Kwota: 550.000 USD

 

OOC:
 

Spoiler

Hejci, wychodzę do Was z projektem utworzenia czegoś większego, stworzenia koncernu ala pepsico, aby w przyszłości zająć się już na poważnie zrobieniem całej korporacji wręcz zajmującej się spożywką. Aktualnie jest to pierwszy i najważniejszy element całej układanki. Postanowiłem odpocząć sobie od Chocoa i zrobić coś w 100% swojego, abym mógł bez problemu realizować założone cele. Myślę, że takie krótkie podsumowanie wystarczy. Chcę dodać tylko, że chcę nastawić się na grę IC- na tym będzie się opierała gra, a nie jak wiele firm- spółki widmo. Chce, aby Sprunk był prawdziwą konkurencją dla Fuzzy- lidera tak naprawde spolek po strono itd. Chcę robić wiele eventów sponsorowanych przez Sprunk, prowadzić teamy wyścigowe itp. Sprunk właśnie do tego jest najelepszą opcją, ponieważ jako firma LORE udostępnia nam wiele malowań itp.

Opiekunowie beda mieli dostep do udzialowcow, zostaly ukryte, aby dane ktorych nie da sie posiadac nie zostaly wykorzystane
😛

 

 

Edytowane przez adiszu

DeadAdolescentKitfox-size_restricted.gif.81951948a2618a34928826eef6d64992.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin