Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Szukam] Ochotnika z ekipy, który podejmie się rozwiązania problemów


Don Daniel

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

Poszukuję odpowiedniego kandydata, którego cechuję werwa i brak wypalenia zawodowego do rozwiązania problemów, z którymi borykam się od pół roku. Postanowiłem poszukać rozwiązania na forum ze względu na to, że wszelkimi środkami komunikacji jakie są tylko dostępne;

- PW In Game

- /report

- Ticket

- PW forumowe

- Discord

Nie jestem w stanie uzyskać pomocy w rozwiązaniu problemów.

Podjąłem kontakt z nastoma osobami na stanowiskach SUPP/CM/GM/DEV/ADMIN. Supporterzy nie mają tutaj żadnego pola do manewru, Devowie nie wiedzą kto się tym może zająć. CM/GM odsyłają do adminów, a admini nie odpisują – i tak w koło Macieju.

Dlatego też szukam śmiałka, który podejmie się czynności, które w zasadzie do niego należą – udzielenie pomocy, a jeśli nie posiada się odpowiednich kompetencji – przekazanie sprawy dalej i dopięcie, aby temat został zrealizowany. Wydaje mi się, że rozwiązywane są tickety, które są proste – bo można je zrobić często od ręki. Na bardziej wymagające tematy szkoda czasu, bo po co się przemęczać. Przecież jest 35 osób na stanowiskach CM/DEV/GM – Na pewno ktoś pomoże.

Zastanawia mnie fakt jak to jest, że posiadamy 35 ultra osób, które mają moce techniczne + kontaktowe, aby uporać się z praktycznie każdym problemem, a potencjał do spraw bardziej wymagających jest jak na załączonym obrazku. Dlatego też osoby kandydujące powinny wykazywać się;

- Obecnością w elitarnym 35 osobowym składzie,

- Skłonnością rzeczywistej chęci pomocy drugiej osobie,

- Sprytem i dobrą kondycją, aby nie złapać zadyszki podczas przymusu ewentualnego kontaktu z osobą, która posiada czerwony kolor nicku,

-  Powołaniem opiekuńczym,

- Wytrwałością i gotowością do wyjścia ze strefy komfortu,

- Chęcią rozwoju (rozwiązując bardziej wymagający case, nabierzecie doświadczenia)

 

Rozpatrzę pozytywnie każde zgłoszenie, jeśli osoba zgłaszająca należy do grona ekipy i posiada ewidentną chęć pomocy. Zgłoszenia mogą być również grupowe, aby rozbić case na czynniki pierwsze i podjąć odpowiedni plan działania.

3YLl0y6.png

 

PS.

Naprawdę robi się już to irytujące. Zwróćcie uwagę ilu Was jest w ekipie i po co jest system zgłoszeń. Każąc komuś czekać pół roku bez odzewu i zlewając temat jest dość sporym brakiem szacunku, a nawet jakiejś zachowawczej moralności. Fizycznie byłoby mi głupio na Waszym miejscu, jakby ktoś prosił się o coś od kilku miesięcy, co i tak jest w zakresie Waszych obowiązków a przypomnę, że prosiłem się +10 osób o zaangażowanie. Nie będę zamieszczał sprawy w dziale skarg – mam nadzieję, że ktoś nabierze refleksji i szczerej chęci zaangażowania się w powyższe.


Ze względu na charakter działu, prośba o pozostawienie i respektowanie Waszego regulaminu, tj.

1. Tworząc nowy temat należy umieścić informacje o tym, czy jest on poszukiwaniem osoby, czy ofertą zagrania wątku. W tym celu umieszczamy [Szukam] lub [Zagram] na samym początku tematu, np.: [Szukam] Siostry dla mojej postaci.

2. W treści tematu należy zawrzeć wyraźną informację czego oczekujemy, lub co oferujemy.

3. Treść tematu powinna być napisana schludnie, a ewentualne dyskusje prowadzone w sposób kulturalny.

4. Temat po upływie miesiąca od utworzenia zostanie przeniesiony do działu Archiwum Globalne, chyba, że autor tematu poinformuje moderację o wcześniejszym zakończeniu, poprzez napisanie zgłoszenia.

5. Oferty pracy muszą znajdować się w subforum Oferty pracy, w dziale Los Santos. Niewolno tworzyć ich w dziale Szukam/zagram, gdyż mija się to z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin