Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Warsztat] DownTown Car Service


Bakugan897

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.c3e8960c21a07a54ebbfdaf6aab1f6cf.pngDownTown Car Service - nowo utworzony warsztat przez doświadczonego i kreatywnego fana motoryzacji Levi'ego Brown'a uwielbiającego eksperymentować przy pojazdach. Serwis został stworzony nie po to, aby zarobić pieniądze i go sprzedać, a po to aby spełnić swoje marzenia i dumnie prowadzić go do końca swoich ostatnich lat. Warsztat nawiązał współpracę z korporacją transportową DownTown Cab Co, którą niedawno przejął nijaki Bryan Orlando. Po wizycie w biurze i długich rozmowach doszli do porozumienia na wykup garażu firmy i zrealizowaniu tam warsztatu samochodowego, który będzie pełnił funkcję napraw oraz konserwacji floty pojazdów DownTown Cab Co. Po zebraniu wszystkich potrzebnych dokumentów, spisali umowę i nowy właściciel zaczął realizować swój plan już od pierwszego dnia. Przygotowany budynek pod serwis w końcu się otworzył , mieszkańcy miasta byli zachwyceni nowopowstałym warsztatem. Pracownicy Car Service to nie ludzie, którzy dopiero się uczą i poznają motoryzacje, to doświadczeni mechanicy z pasją. Nasz warsztat naprawia, tuninguje oraz maluje wszystkie kategorie pojazdów. Z pasji i potrzeby zrodził się warsztat, który ma na celu rozwijać się.

 

 

 

image.png.da10fec8c1ecd48e28693166e5513539.png

image.png.fbbe845cc172c0494a2ebb5413d836cf.pngimage.png.f3f4b82753ce1a8d3ea6ad7f7e1934a8.png

image.png.70ede75d75ace5d315ba602e6835d460.png

DownTown Car Service oferuje Państwu szeroki zakres usług we wszystkich markach pojazdu

  • Budowa i modyfikacja
  • Naprawy bieżące pojazdów
  • Przyciemnianie szyb
  • Pranie, sprzątanie wnętrza
  • Polerowanie oraz regeneracja reflektorów
  • Oklejanie pojazdów
  • Cotygodniowe przeglądy samochodowe

Nasza firma wychodzi z alternatywą dla Stałych klientów! Dlatego wraz z rozwojem firmy zostaną wprowadzone Karty Stałego Klienta w wysokości -5%/-10% na usługi u Nas!

image.png.7529e205bbd7429ebfd542dd76031f4c.png

Podczas rozmów w biurze DownTown, została nawiązana współpraca między korporacją a warsztatem. Stronę internetową prowadzoną przez Bryan'a Orlando znajdziemy poniżej. Korporacja transportowa korzystając z naszych usług dostała ofertę nie do odrzucenia. Warsztat ma pilnować oraz dbać o konserwację floty pojazdów takich jak Merit czy Radius. 

DownTown Cab Co - współpraca

image.png.04ee313ee9e36b5de5a304571c2ea25e.png

Właściciel - Levi Brown  461-460 

image.png.7567cc5844434cbbaed10b6e18c8ccaf.png

**Przechodząc obok warsztatu na tablicy możesz dostrzec ogłoszenie o poszukiwaniu pracowników. **  

Jeżeli jesteś takim samym fanem motoryzacji jak ja, potrafisz pracować w zespole, masz smykałkę do upiększania pojazdów i przede wszystkim ciekawą wizję projektów to szukamy właśnie Ciebie! Zostaw swoje dokumenty właśnie u Nas!  

Możesz aplikować poprzez stronę internetową lub przynieść osobiście dokumenty do nas do biura. 

DownTown Car Service - rekrutacja online

image.png.44cbd6ab46b4d53c9db5ef2d9d2e347d.png

Spoiler

Cześć, od dłuższego czasu myślałem nad założeniem własnego warsztatu samochodowego, niedawno uzbierałem fundusze, doświadczenie i pomyślałem czemu nie? Znalazłem odpowiednich pomocników, którzy tak jak ja znają się na tym zawodzie. Poświęciłem bardzo dużo czasu oraz starań na ten warsztat. Mam dużo planów, lecz nie chce wszystkiego zdradzać. Aby utrzymać pracowników oraz zapewnić im jakąś robotę będziemy co tydzień robić różne konkursy, kto wymieni najszybciej felgi, napompuje koło czy kto najlepiej przyciemni szybę. Warsztat to nie będzie tylko studio, gdzie stoimy i czekamy, aż ktoś wykona za nas robotę. Wprowadzone zostaną szkolenia, kursy motoryzacyjne, które każdy obywatel miasta będzie mógł zdobyć. Stawiam na wysoki poziom gry IC, którą będę udowadniał wklejając tutaj screenshoty z rozgrywki, imprez, kursów/szkoleń i innych ciekawych planów. Co do jakich konkretnych wymagań kategorii aut to nie mam, chciałbym spróbować swoich sił i starać się, aby biznes był w jak najlepszych rękach i widniał w mieście, aby każdy gracz serwera mógł powiedzieć "Woow ale zajebisty warsztat chłop otworzył". Codziennie będą zniżki dla pierwszych dwóch klientów, co ma na celu przyciągnąć społeczność do mnie! Liczę na pozytywne rozpatrzenie aplikacji. Dziękuję i życzę miłego dnia/nocy! 

Dlaczego wybrałem tą lokalizację? Wybrałem ją, ponieważ tuż za rogiem znajduję się firma taksówkarska, która bardzo dobrze radzi sobie w mieście, a to my właśnie byśmy mogli zajmować się ich flotą pojazdów. Wiadomo, jak to jest, życie klienta w trakcie transportu jest najważniejsze i dlatego też przed każdym wyjazdem na wezwanie sprawdzany byłby stan pojazdu.  

 

Biznesy/Projekty IC 

Postać lidera: Levi Brown

 

Edytowane przez Bakugan897
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin