Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Komis] 77' Garage


int.hustler

Rekomendowane odpowiedzi

YwEUcRj.png

Motoryzacja to nie tylko nasze hobby, to pasją z którą utożsamiamy się od wielu lat, dlatego każdego dnia wyszukujemy najlepsze egzemplarze pod oczekiwania naszych klientów.



~ "Samochód jest dopiero wtedy szybki, kiedy rano stoisz przed nim i boisz się go otworzyć."                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

~ "Jednym z najlepszych środków przeciw starzeniu jest jak najczęstsze siadanie za kierownicą auta wyścigowego."           

"Podobnie jak przy ubraniach, nie ma nic bardziej kuszącego niż dobranie samochodu do osobowości człowieka." ~

9Ggg8zw.png

 

Garage 77' to nowo powstałe miejsce, które zajmuje się skupem jak i sprzedażą pojazdów używanych, nowych czy importowanych. Zapewniamy szeroki wybór, zachowując przy tym jak najlepsze ceny na rynku.

W naszej ofercie znajdziecie takie modele jak samochody luksusowe, sportowe czy hyper samochody.

9Ggg8zw.png

Spełniamy najmniejsze oczekiwania mieszkańców Los Santos, oferując szeroki wybór pojazdów używanych jak i nowych. To dzięki specjalistycznej wiedzy oraz znajomości rynku pojazdów i branży motoryzacyjnej, jesteśmy w stanie zaoferować pojazdy w doskonałym stanie technicznym oraz wizualnym, tym samym  zapewniając fachowe doradztwo i pomoc w każdym aspekcie transakcji.  

U nas dostaniesz bezpłatną wycenę pojazdu, co pozwala klientom na dokładne określenie wartości. Posiadamy wiedzę na temat rynku motoryzacyjnego oraz trendów, co pozwala im na dokładne określenie wartości pojazdów.

W swojej ofercie posiada także kompleksowe usługi autodetailingu, przez który przechodzi każdy nowo nabyty pojazd sprowadzony do firmy w celu dalszej sprzedaży do klientów. Oprócz tego wszystkie auta przed dalszą sprzedażą są kompleksowo sprawdzane, dzięki zaprzyjaźnionym warsztatom każdy z wystawionych pojazdów ma zapewniony serwis oraz przegląd przed sprzedażowy. 

9Ggg8zw.png

Pozyskiwanie nowego samochodu nie musi być zawsze stresującą i niepewną przygodą, ze względu na ewentualne ukryte usterki czy wady przez sprzedającego. Przed zakupem każdy pojazd jest poddany szczegółowej kontroli pod względem technicznym i formalnym, nie oferujemy pojazdów których fizycznie nie posiadamy, a każdy z nich posiada szczegółowy i rzetelny opis.

Zakupiony pojazd, możemy bezpiecznie dostarczyć pod wskazane miejsce przez klienta, nasz zespół dokłada wszelkich starań aby transport przebiegł sprawnie i pomyślnie.

9Ggg8zw.png

 

Lokalizacja 

Znajdujemy się na Rockford Hills naprzeciwko Jubilera, przy Eastbourne Way 77.

g32iOtu.png

 

Kontakt

Telefon - 374229 | E-Mail - [email protected] ((Matoga#2627)) | Strona internetowa ---

 

 

 

Siema, startuję z nie pierwszym i nie ostatnim biznesem pod moją ręką, planuję wbić się w branżę motoryzacyjną i nadać trochę urozmaiceń, wchodząc w interakcje z resztą biznesów które wpasowują się w klimat. Nie nastawiam się tylko na obrót materialny, u mnie nie ma stałych cen, cena będzie zależna od umiejętności negocjacyjnych, podejścia graczy czy pojęcia na temat danego sprzętu. Prócz tego, przyszłościowo chcę ruszyć z następnym zamysłem, ale na ten moment zauważyłem wolne miejsce tylko tutaj.  Jeżeli chodzi o samo funkcjonowanie komisu, chcę wstrzelić się w Luxury Dealership, odbijamy od znanych licytacji na kanałach DC, kanał jest tylko do odczytu w formie ogłoszenia, zajmujemy się wszystkim co luksusowe aby rozwinąć u siebie daną grupę graczy.

W razie pytań czekam z otwartymi rękoma.

- Matoga#2627

 

Edytowane przez matoshka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin