Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Changelog #65: Beauty Update


KoruS

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, G4liK napisał:

Serdecznie zapraszam, zobaczymy czy wiesz, ale prowadzenie takiego biznesu nie opiera się na konturach, ale całości, nawet przygotowaniu stanowiska..

Akurat w tym danie możliwości zrobienia sobie 2/4/6 tatuażu to ogromnie zniszczy Ci biznes, bo to nie tak, że większość MIMO WSZYSTKO przychodzi na /w ej daj ofke na [id] i tyle, a no i oczywiscie /w Ej, gramy? Bo nie chce mi sie tego grac

DeadAdolescentKitfox-size_restricted.gif.81951948a2618a34928826eef6d64992.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, G4liK napisał:

Zgadza się, ale bez graczy jest to cieżkie.

Graczy Ci nie zabraknie, odnosząc się do tego co napisałem powyżej i w większości ludzie tatuaże robią po x czasie gry, więc to, że ktoś z nową postacią będzie miał nie oznacza, że nie będziesz miał klientów

Edytowane przez adiszu

DeadAdolescentKitfox-size_restricted.gif.81951948a2618a34928826eef6d64992.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, adiszu napisał:

Akurat w tym danie możliwości zrobienia sobie 2/4/6 tatuażu to ogromnie zniszczy Ci biznes, bo to nie tak, że większość MIMO WSZYSTKO przychodzi na /w ej daj ofke na [id] i tyle, a no i oczywiscie /w Ej, gramy? Bo nie chce mi sie tego grac

Wiesz ile razy gracz do mnie pisał czy możemy tego nie grać? A jak mu odpisywałem że gramy to wymuszał crasha i nie wchodził do gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, G4liK napisał:

@KoruS Po co jest prowadzone w kreatorze wybieranie tatuażu? To całkowicie nie ma sensu dla biznesów, teraz gracz wybierze sobie tatuaż i nara, nigdy go już nie zobaczymy

Siemka. Powyższa zmiana jest motywowana faktem, że wielu graczy tworzy swoje postaci już wcześniej, a my chcieliśmy by z kreatora wychodzili wierni swoim założeniom postaci. Ponadto właśnie dlatego postanowiliśmy dać ograniczenia, by tatuażyści nie stracili wszystkich klientach — bo umówmy się, że jak ktoś będzie grał chłopa z rękawem, to raczej mu 2 tatuaże nie wystarczą. Oczywiście, sprawa będzie też śledzona i jeśli dojdziemy do wniosku, że 2 tatuaże to za dużo to je zredukujemy.

Potrzebujesz czegoś? Napisz na pw lub dc!

W wiadomościach proszę o natychmiastowe przedstawienie problemu.
Wiadomości typu "Hej" z oczekiwaniem, aż ja dopytam będą ignorowane

KoruS's discord banner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, G4liK napisał:

Zgadza się, ale bez graczy jest to cieżkie.

Zachęć w takim razie graczy do gry u siebie. Po to istnieją reklamy w DG, Self, CNT. /g x reklama SIEA CHCESZ DZIARE WPADNIJ DO NAS JUSZ DZIS BO TAK, nic nie da. To, że ktoś wpadnie nie wygeneruje Ci klientów. Reklamki na li, zaproponuj komuś znanemu, że mu zrobisz dziarke, a on wspomni. Wtedy zadziała 

DeadAdolescentKitfox-size_restricted.gif.81951948a2618a34928826eef6d64992.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, G4liK napisał:

Gdyby coś robili na tym /a to było by dobrze

Wystarczy ładnie napisac: Hej, mam sytuację, że kolega mi wyszedł, bo napisałem, że chcesz zagrać- CHOCIAZ jest to też błędne, bo po coś są skargi i logi. Wystarczy nick IC- chlopaki i dziewczyny rozpatrujące sobie to sprawdzą. Serio xD

DeadAdolescentKitfox-size_restricted.gif.81951948a2618a34928826eef6d64992.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, G4liK napisał:

Nie zależy mi na $ skoro na postaci masz wszystko co chcesz.. chodzi strickte o prowadzenie biznesu, a nie prowadzenie biznesu widmo...

Wasze biznesy fryzjerek i tak są biznesami widmo w których ludzie przychodzą po ofkę by grać tatuaż czy fryzurę którą mogą sobie zrobić w inny sposób albo mają już jakiś czas IC. Do grania fryzjerki albo tatuatora nie jest potrzebny biznes, możesz sobie grać taką postać jak lubisz bez ograniczania innych graczy którzy zwyczajnie nie mają ochoty podchodzić do NPCta w biznesie salonu fryzjerskiego czy tatuażu żeby napisać mu to samo co oskryptowanemu pedowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin