Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Zakład Pogrzebowy] White's Funeral Home


gobblin

Rekomendowane odpowiedzi

C3dPiFC.png

White's Funeral Home - zakład pogrzebowy znajdujący się w Zachodnim Eclipse Boulevard, w dzielnicy Morningwood. Do niedawna zarządzany samodzielnie przez John'a Filmore. Po ostatnich zamieszaniach z wypłacalnością zakładu, mającą związek z problemem hazardowym właściciela, zakład zyskał nowego udziałowca. Powiązany z organizacją przestępczą braci Marlowe's Frank Cusano, który w zamian za większość udziałów w firmie postanowił spłacić prywatne długi właściciela, a następnie wyprowadzić zakład na prostą. 

 

 

Cennik usług:

Kremowanie ciała razem z pogrzebem - 7500$

Pogrzeb "Tradycyjny" - 10000$

Oferta obejmuje mszę odprawianą przez księdza, przewiezienie trumny z domu pogrzebowego do kościoła następnie na cmentarz, zestaw kwiatów.

 

 

Lokalizacja: 

Budynek znajduje się naprzeciwko parkingu cmentarza miejskiego.

xktCV16.png

d6NwOc9.png

 

notka ooc: 

Siemka! W ostatnim czasie zauważyłem, że w zleceniach na grę Event Teamu pojawia się dużo zleceń na odegranie księdza który odprawi pogrzeb. Postanowiłem to wykorzystać, i założyć zakład który będzie się tym specjalizować, oprócz tego załatwiłem też księdza, który takie pogrzeby mógłby odgrywać więc gierka związana z pogrzebem znacznie by się rozbudowała. Miejsce będzie też służyło jako spot organizacji, gdzie zawsze będzie można pograć coś ciekawego.

Pozderki i miłej kawusi życzę :))

Edytowane przez gobblin
------------, Al Sakone and Paulka lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin