Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

John "Sinking" Sea (hacker)


FlyON

Rekomendowane odpowiedzi

Obrazy (Hackers) — zdjęcia, wektory i wideo bez tantiem (442,665) | Adobe  StockJohn Sea jako rodowity mieszkaniec Los Santos w dzieciństwie bardzo się interesował cyfryzacją, swój pierwszy kod napisał w wieku 9 lat, i od tamtej pory cały czas się rozwijał. Uczył się programowania oraz grafiki komputerowej. Dorabiał sobie na tworzeniu takich prac. W wieku 16 lat był świetnym hakerem, jednak nie wykorzystywał tego dalej, używał tego tylko w celach naukowych. W pewnym momencie na rynku pojawił się komputer, który stał się jego celem, ale nie miał wystarczającej gotówki, a chciał go szybko. Myślał myślał, prosił rodziców, ale nic mu się nie udało. Nie miał już pomysłów, ale wpadł na pomysł wykorzystania komputera. Jednak nie wiedział jak go wykorzystać, wiedział że trzeba ale nie wiedział jak. Kiedy po powrocie do szkoły myślał pojawiło się "światełko w tunelu", ATM, zobaczył jak ludzie z tego korzystają, postanowił że "wypłaci" pieniądze następnego dnia. Wziął wieczorem napisał odpowiedni kod, i zgrał na czytnik kart magnetycznych oraz zamontował odpowiednią kamerę. Metoda nazywała się skimming. Następnego dnia nałożył czytnik na bankomat, wokół którego nie było kamer, a kiedy ktoś włożył kartę i wypłacił pieniądze zabrał urządzenie, a następnie w domu skopiował dane karty, następnie wykorzystał je i kupił kartę podarunkową do sklepu na fake dane, dbając o zabezpieczenie by nie dało go się namierzyć. tego samego dnia wykorzystał tą kartę do zakupu komputera. Nikt nic nie wiedział o jego osiągnięciu, rodzice nie byli zainteresowani skąd John ma nowy komputer. Aktualnie chwilowo zaprzestał swoich zmagań, ponieważ tworzy trojany, które w przyszłości wykorzysta do okradania ludzi z danych.

Nie daj się okraść w bankomacie i przechytrz złodzieja - Noizz

I tutaj rodzi się plan na postać, by po prostu postać wgrywała te trojany w postaci cracków i wgrywała na strony internetowe, a następnie wykradały dane i grożeniem że zostaną udostępnione jeśli nie dostaną pieniędzy ewentualnie sprzedawaniem tych danych na darkwebie. Można by było też odgrywać włamanie się na serwery firm, i szantażowaniem, że jeśli nie dostaną pieniędzy to dane zostaną sprzedane. Można też stosować inne wirusy i np. atakowaniem telefonów, i grożeniem zainfekowania płyty głównej, jeśli nie zapłacą(a próbowanie wyłączenia telefonu z automatu kończy się zniszczeniem telefonu poprzez zainfekowanie płyty głównej). Była by też opcja dla organizacji ale też osób prywatnych by mnie wynająć, np. namierzenie kogoś za pomocą kamer, połączeń itp i dowiedzenia się gdzie mieszka oraz jaką trasą najczęściej się porusza. W tym przypadku to takie wynajęcie byłoby zależne od tego co chcą odegrać osoby wynajmujące, ja bym tylko się upewniał czy takie coś jest wogóle możliwe do zrobienia w IRL, i dopiero wtedy dał znać czy mogę to wykonać. Byłaby też opcja stworzenia stron internetowych na darkwebie (do tego nie jestem pewny bo nie ma czegoś takiego jak darkweb i chyba nie ma na to zgody)
Nie widziałem do tej pory hakera na serwerze, a mam fajny pomysł i fajnie by było go realizować.

Edytowane przez Philip Flyona
GamingGTA4 lubi to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin