Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Biznes/Studio Tatuażu] La Tinta Tattoo


Dotknij Grzyba

Rekomendowane odpowiedzi

LPxfIYq.png

 

La Tinta Tattoo- Studio tatuażu, które w 1995 założył Cade Holeman. Przez dłuższy okres czasu była to jedyna tego rodzaju placówka, która funkcjonowała w północnej części Stanu. Firma rozwijała się w szybkim tempie, z czasem przez fachowe podejście do sprawy tatuowania skóry, zaczęła przynosić Holeman co raz więcej rozgłosu. Do studia mimo sporych odległości zaczęli przyjeżdżać zafascynowani postacią Cade'a amatorzy tatuażu z samego Los Santos. Momentalnie tłok stał się na tyle duży, że lokal wymagał remontu; firma potrzebowała nowych pracowników, którzy będą obsługiwali dodatkowe stanowiska. W tym też okresie Cade poznał osiemnastoletniego Ezekiela Galano. Ten pomimo młodego wieku posiadał obszerną wiedzę na temat tatuażu, brakowało mu jednak doświadczenia. Holeman zdecydował się wziąć Galano pod swoje skrzydła i nauczyć go fachu. Nastolatek rozpoczynał swoją drogę od prostych wzorów, z czasem nabierał nowych kompetencji, by po kilku latach posiąść pełnię wiedzy swojego mistrza.

Studio prężnie funkcjonowało do roku 2015, po dwudziestu latach działalności zaczęło tracić na znaczeniu przez otwarcie kilku kolejnych placówek na północy stanu; nowo powstałe studia były o wiele bardziej schludne oraz otwarte na innowacje. Ponadto Holeman znacząco podupadł na zdrowiu; staruszek stracił pewność w rękach, nieleczona wada serca co raz częściej dawała o sobie znać. Ponieważ potrzebował środków na leczenie, zmuszony był sprzedać studio po mocno zaniżonej cenie. Sytuację wykorzystał Ezekiel, który nabył studio za oszczędzane przez lata środki. Świeżo po zakupie lokal przeszedł gruntowny remont; stare, mało wydajne rozwiązania zamieniono na najnowszej generacji sprzęt; po zmianie sterującego studio nareszcie weszło na właściwe tory i po przeszło dwuletniej przerwie zaczęło na nowo świadczyć swoje usługi.

 

 

 

Cześć wam, wychodzę z pomysłem założenia salonu tatuażu. firma jest  bezpośrednio powiązana z klubem motocyklowym El Nuevas, co nie oznacza że gracze spoza klubu nie znajdą tu czegoś dla siebie. Mam w planach kreować studio w starym wystroju wnętrza z dodatkiem współczesnych rozwiązań w kwestii sztuki "na skórze". Jest to mój czwarty projekt w organizacjach prywatnych, tak jak w poprzednich przypadkach zamierzam kreować swoją grę w sposób realistyczny- chodzi tu o to, że zapasy nie biorą się znikąd, ani nie dostarcza ich niewidzialna ręka. Jestem pewny, że każdy poczuję się tu jak u siebie i wspólnie będziemy czerpać satysfakcję z epizodów, które przyjdzie nam zagrać.

Lokalizacja

(Wolne drzwi)

MyussYZ.png

8pDJBpQ.png

 

 

Edytowane przez ksenoX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin