Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[08/05] INSTAGRAM LIVE - BABYCRAZY


afrika bambata

Rekomendowane odpowiedzi

ccc.png**W godzinach popołudniowych Angelo odpalił na swoim instagramie niezapowiedzianego Live, na którym odpowiedział na kilka pytań. Live miał też charakter promocyjny nowego utworu, który wychodzi spod jego szyldu**

Yoo, what's good? Wracam właśnie z LTD, spotkałem kilku ludzi. Jak spędzacie czas? Czekam na wasze pytania, ziomki.

**Babycrazy w międzyczasie idzie przez stacje LTD na Chinatown, wita się z okolicznymi ludźmi, których zna**

Dopieprze sobie dziś niezły trening na siłowni, słowo daje. Wsiadam właśnie w wóz i pędzę tam.

**Zerknął w ekran telefonu, zaczął czytać wygodne dla siebie pytania, na które może odpowiedzieć bez konsekwencji**

- CO SIĘ STAŁO Z C RO$E, DUŻO SŁYSZY SIĘ, ŻE ZOSTAŁ ZATRZYMANY. OPOWIESZ NAM O TYM?

Shh.. sytuacja z Charlie jest ciężka. To chłopak, z którym pracowało mi się najlepiej, słowo daję. Dwa dni temu zastępcy szeryfa zatrzymali go pod zarzutami drugdealing, kompletnie nic o tym nie wiem. Z tego co się słyszy, Zhong i jego kancelaria próbują wyciągnąć tego dupka z aresztu. Zrobię wszystko dla tego kolesia, żeby żyło mu się tam jak najlepiej.

**Wyrzucił pustą puszkę Sprunk do kosza, obrócił się nerwowo za siebie, zaraz to wrócił wzrokiem do telefonu. Czyta następne pytania**

- KIEDY NASTĘPNY UTWÓR? RISKY SPRAWDZIŁO SIĘ NIESAMOWICIE, ZIOMALU. LECI W MOJEJ PLAYLIŚCIE CODZIENNIE.

Dobrze, że pytasz broo.. mam dla Was przygotowany teledysk z udziałem C RO$E, to gówno wypłynie tym razem spod mojego szyldu. Muszę pozałatwiać kilka spraw związanych z tą produkcją, ale.. puszczę wam to dziś. Obserwujcie wszystkie socialmedia w okolicach północy.

**Wsiadł do swojego samochodu, przekręcił kluczyk w stacyjce. Przeczytał następne pytanie**

- WIDZIAŁEM FILMIK Z TWOIM UDZIAŁEM, W KTÓRYM DOSTAŁEŚ Z NOŻA.. NIEZBYT FAJNIE TO WYGLĄDAŁO, STARY. WSZYSTKO W PORZĄDKU?

Yeah, tylko czekałem na to pytanie. Switchblade to nie jest łatwa sprawa, ziomku. Ledwo uszedłem cało z tego wszystkiego, na szczęście wszystko ze mną w porządku. Poleżałem kilka dni w Medical Center, zapewniono mi najlepszą opiekę medyczną. J-jest.. cool?

**Zerknął na ostatnie pytanie, które zadał widz**

- CO SKŁONIŁO CIĘ DO ZOSTANIA PRODUCENTEM? MIAŁES JAKĄŚ INSPIRACJE?

Na ten temat mógłbym dyskutować cały dzień i noc, poważnie. Producentem zostałem z czystej zajawki, chciałem robić moje beaty dla osób, które uderzają w rapgre, czyli w wielkim skrócie wystawiłem do nich pomocną dłoń. Nie miałem żadnej inspiracji, jakoś tak po prostu.

**Babycrazy po kilkunastu innych pytaniach zakończył swojego live, puszczając na koniec snippet nowego utworu C RO$E - COFFIN DANCE w swoim samochodzie.**

Edytowane przez narkopop

NACZELNY ŁOWCA WNIOSKÓW W CRIME

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin