Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

013. WIMI REVIEW - Sugar Spice - SO WHAT - Czy można ich debiut zaliczyć do udanych?


Synthol

Rekomendowane odpowiedzi

uB2MVt8.png.75e96a397bdea74754c9ef1e1a18d8d3.png

Written by Stephanie Dye - DAILY GLOBE 13/05/20231

 


Witajcie w kolejnym artykule, dzisiaj natrafiłam na nowy, a zarazem póki co jedyny singiel Sugar Spice, czy można zaliczyć ich debiut do udanych? Przyjrzyjmy się temu!


72d483913c83a119b31b0e0caa41b755.jpg.052cce16cdbf70f02a9ccd7bbe7c6f6b.jpgNa samym początku chciałabym skupić się na teledysku, który jest dosyć specyficzny. Rzadko spotykam się z teledyskami które zawierają aż tyle nagości co teledysk Sugar Spice. Włączając sam teledysk zespołu, myślałam ze nic mnie już nie może zaskoczyć, ale jednak bardzo się pomyliłam.. kręcenie nagim tyłkiem do kamery, wygląda niczym art dla ubogich. Ja naprawdę wszystko rozumiem, ale żeby zaistnieć w świecie show-biznesu naprawdę trzeba zniżać się do tego poziomu by zamiast swoim głosem, zaistnieć swoim tyłkiem? Ten świat stał się naprawdę bardzo pokręcony..

Teledysk jeśli chodzi o jakość, jest naprawdę na wysokim poziomie, zatrudnili odpowiednią osobę do tego, ale sam motyw  mi nie odpowiada, ale każdy wie, że nie ważne jak ważne że mówią. Zrobiło się o nich głośno i szczerze mówiąc, gdyby nie ten teledysk, zapewne nigdy bym nie zwróciła uwagi na dziewczyny.

 

 


Nehr5Yh.png 

W tym podpunkcie przyjrzę się muzycznej wersji singla. Jeśli chodzi o sam tekst; wydaje się być spójny i pasujący do tego co jest w tle, czyli to co opisałam punkt wyżej, aczkolwiek dziewczyny śpiewają, że każdy je chcę i ze każdy chce ponownego spotkania z nimi, ale one na to nie pozwalają, że każdy o nich śni; czy naprawdę tak jest? Rozumiem jak działa męski instynkt.  Czy poza wyglądem również poszła za nimi inteligencja? Jest utarty stereotyp, że ten kto jest zbyt ładny, to albo jest głupi albo jest po operacjach plastycznych za pieniądze rodziców.

Jeśli jeszcze chodzi o sam tekst, dziewczyny również śpiewają ile to nie mają pieniędzy, oraz czego to nie noszą, jest to typowy tekst od zwanych dziewczynek "barbie". Każdy raczej wie o co mi chodzi, czy dziewczyny mogą odnieść większy sukces? Wydaje mi się że mogą, ale ze względów na kręcenie swoim wdziękiem niż talentem muzycznym, jednak będę na pewno je śledzić by zobaczyć jak naprawdę potoczy się ich kariera muzyczna. Pragnę zaznaczyć, ze jest to moja rzetelna recenzja. Dziewczyn nie udało mi się poznać osobiście, czego pragnę w szczególności. A Wam jak się wydaje, czy dziewczyny zyskają światową sławę? W Santos ukazało się wiele rozpoznawalnych artystek, których tematem przewodnim był seks, pieniądze i klucz do sukcesu, mn. Kulture De Betances (pseud. Carmella B) czy Meave Akker-Atlanta (pseud. Da KayKay). Pamiętajmy, że Stany Zjednoczone uwielbiają gorące, nagie teledyski - te sprzedają się w szczególności.

ECMxxx9h.jpg.c9f65588bf164a33328eae93c57e367e.jpg.c5ff3fffdf6a0ea3879ea2295cb0a3fa.jpg
Chcesz dołączyć do zespołu działu What in Music Industry? Kliknij w reklamę i złóż aplikację!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin