Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Podstawy Roleplay, czyli o kreacji postaci słów kilka.


doozan

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, trapstary napisał:

ale ja nie wspomnialem o rasizmie w GANGACH, tylko o zmniejszonym zaufaniu do samego LASD w zwiazku z tym, ze na przestrzeni kilku lat doszlo do protestow zwiazanych z gangami LASD, jak Ty to napisales - bycie czlonkiem gangu nie oznacza bycia skorumpowanym (?) - Dołączenie do gangu wiąże się albo z zabójstwem, albo z postrzeleniem ALBO fałszowaniem dokumentów przez osobę chcącą tam dołączyć - obejrzyj sobie dokument który wysłałem i wywnioskuj - nie wypowiadaj się gdy nie masz o tym zielonego pojęcia.

biorac to tak calkiem realnie pod uwage to nie wiemy czy obywatele los angeles county maja zmniejszone zaufanie do szeryfow z la county bo tymi obywatelami nie jestesmy, raczej powinnismy opierac swoje zufanie na podstawie personalnych odczuc z danymi agencjami tutaj

to samo dziala w druga strone, znaczna ilosc osob uczeszcza na iventy organizowane chociazby przez CHP, dlaczego nie gadamy tez o tym ze znaczny procent mieszkancow "cywilizowanych" ma jednak szacunek do tych lea? chodzi eventy, bierze udzial w community engagement - bo z tego co czytam to w sumie wszyscy tu mysla ze w 2023 to tylko korupcja jest i to w sumie chuj w dupe temu lea krzycza obywatele LA County, nw nw

Edytowane przez mecenas lea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, trapstary napisał:

ale tu nie chodzi o zglaszanie tego IC - tu chodzi o zmiane stylu gry - gramy w gre wiec dlaczego zamiast z ludzmi na cornerze pograc to frakcje po prostu powiem brzydko sa nastawione na upierdolenie? Co mi da, ze zglosza dana postac do IAB, jak ten gracz ktory nia zarzadza zrobi nowa i bedzie robil to samo? No przeciez tu trzeba zmiany wewnatrz, by gracze wbili sobie do glowy, ze nie chodzi tu o przyslowiowe upierdalanie lecz o gre, w koncu po cos to gramy. Oczywiscie znajdzie sie kilka jak nie kilkanascie osob ktore sa na prawde w porzadku nastawione na gre i graja sobie luzna gume, ale sa tez upierdalacze ktorzy powinni zmienic nastawienie do gry

Nie wiem jak to wygląda w SD ale w PD liderzy oraz sierżanci mocno zwracają na to uwagę i jeżeli ktoś odwala takie szambo od razu dostaje mocno po dupie. Sam gdy zaczynałem gierkę to robiłem młyn pakując się wszędzie K9 i dostałem za to 2/3 warna z wiadomością że jeżeli nadal będę coś takiego grał to dostanę lote z frakcji, ostrzeżenie pomogło i się ogarnąłem. Nie sądzę aby ktoś z police obecnie grał takie rzeczy bo od razu dostałby srogi opierdziel od sierzantow lub zarządu a jeżeli ktoś tak robi to śmiało rób ticket na IAG https://discord.gg/8SM6Pz7v ewentualnie kontaktuj się z zarządem lub supervisorami (Dział LSPD i pod danymi tematami masz kontakt do SV) danych stacji spod których są Ci gracze a gwarantuje Ci że jeżeli gościu gra w PD to momentalnie albo się ogarnie albo zostanie wyrzucony z frakcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin