Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[FORUM/Doozan] Lissowsky


Lissowsky

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/3821-lissowsky/
Rodzaj kary: (ostrzeżenie/blokada/ban, itp.)
Powód nałożenia kary: MASS DM
Członek ekipy nakładający karę: Doozan
Wyjaśnienie sytuacji:

Nazywam się Lisu i chciałbym złożyć odwołanie w sprawie mojego bana na serwerze Vibe RP, który otrzymałem za masowy deathmatch. Chciałbym zacząć od wyrażenia szczerego ubolewania z powodu mojego złamania zasad serwera. Pragnę podkreślić, że moje zachowanie było całkowicie nieodpowiednie i niezgodne z zasadami wspólnoty. Jednocześnie chciałbym przedstawić kilka argumentów, które mam nadzieję, że pomogą Państwu zrozumieć moją sytuację i rozważyć ponowne rozpatrzenie mojego bana. Przede wszystkim, chciałbym podkreślić, że mój masowy deathmatch był wynikiem chwili emocji i braku przemyślenia. Nie byłem świadomy konsekwencji moich działań i żałuję swojego postępowania. Rozumiem, że serwer Vibe RP dąży do zapewnienia bezpiecznej i przyjaznej atmosfery dla wszystkich graczy, i jestem gotów nauczyć się z moich błędów i przestrzegać tych zasad. Ponadto, chciałbym podkreślić, że byłem długoletnim graczem serwera Vibe RP i przez ten czas zawsze starałem się przestrzegać zasad i brałem aktywny udział w społeczności. Moje złamanie zasad było jednorazowym incydentem, który nie odzwierciedla mojego typowego zachowania na serwerze. Pragnę dodać, że jestem gotów do współpracy z administracją i innymi graczami w celu naprawienia szkód, jakie wyrządziłem. Rozumiem, że zasady serwera są niezwykle istotne dla utrzymania porządku i zapewnienia sprawiedliwości dla wszystkich graczy. Dlatego jestem gotów zaakceptować wszelkie kary lub ograniczenia, jakie zostaną nałożone na mnie w wyniku mojego naruszenia zasad. Jestem przekonany, że po tej sytuacji odnajdę się na serwerze jako odpowiedzialny gracz i będę dalej cieszyć się wspólną rozgrywką w ramach serwera Vibe RP. Proszę Pana o ponowne rozpatrzenie mojej sprawy i rozważenie zdjęcia mojego bana. Jestem gotów przedstawić wszelkie dodatkowe informacje lub dowody, które mogą przyczynić się do lepszego zrozumienia sytuacji. Dziękuję za poświęcenie czasu na rozważenie mojej apelacji.

Edytowane przez Lissowsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin