Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

021. WIMI Podcast by Dye - Wywiad z Hoodstar - Monty Hampton.


Synthol

Rekomendowane odpowiedzi

uB2MVt8.png.6b4f7ffef896d1e78efc04bc11bd84b6.png.f519dfdda582f2cc13212fee32f2d233.png

Written by Stephanie Dye - DAILY GLOBE 05/06/2023

 


Dobry wieczór, przedstawiam wam pierwszy wywiad który przeprowadziłam w ramach nowego projektu który startuję z ramienia What in Music Industry, a nazwę nosi WIMI Podcast by Dye, pierwszym artystą jest Hoodstar, a jego pełne dane to Monty Hampton, zapraszam do odsłuchu, przeczytania; kto co woli.

 


Kim jest Hoodstar? Dokładnie nazywa się Monty Hampton, jest niezwykle barwną postacią w świecie muzyki. Zmagał się z trudnościami materialnymi oraz narastającymi z tym problemami. Jego postać była mocno związana z drużyną koszykarską w jego szkole, mimo tego podążył inną drogą i został artystą muzycznym. Jego utwory głównie skupiają się na ulicy, ale Hoodstar również lubi eksperymentować z muzyką. Po pewnych trudnościach w swojej karierze muzycznej Monty znalazł się na jednym z albumów Memphis6(Memphis Tavares), przez to zyskał trochę większy rozgłos; również w jego karierze pomógł mu MTM Mustafa.

**W tym momencie zaczyna się wersja audio, a pod odsłuchem znajduję się ten sam wywiad zrobiony w formie tekstowej. **

obraz_2023-06-05_193754856.png.a8cd3fa1b79f77f1df49ed38ef7e79e3.png

Stephanie Dye: Dobry wieczór Los Santos, dzisiaj jest ze mną wschodząca gwiazda, Monty Hampton, szerzej znany jako Hoodstar.

Monty Hampton: Yoo, Los Santos.

Stephanie Dye: Zacznijmy więc, zacznę od luźnego pytania; jak twoje samopoczucie dzisiejszego wieczoru?
Monty Hampton: Huhh.. Czuje sie w porzadku, naprawde jest ze mna dobrze.

Stephanie Dye: Huh, to najważniejsze dobrze się czuć; jak skomentujesz twoje kroki związane z rylee leyba, która była skazana za teroryzm, ale również ma powiązania z Nannie Larocque?
Monty Hampton: Skomentuje...? Nie wiem.. Nie wiem jak moge skomentowac. To moja przyjaciolka i to sprawa prywatna, znam ja dlugo.. Nie wiem co wiecej powiedziec.

Stephanie Dye: Jesteś osobą dość popularną, a spotykasz się z osobą która była skazana za terroryzm, myślisz ze jest to rożważny krok, jeśli masz na względzie własną karierę? Dobrze wiesz, jak działa ten świat.
Monty Hampton: Come on.. Ona nawet nie byla skazana za terroryzm, tylko posiadanie materialow wybuchowych przy sobie. Skoro jest na wolnosci, to nic nie mozna jej zarzucic. A to, z kim sie spotykam to tylko i wylacznie moja sprawa.

Stephanie Dye: Twoja sprawa, masz w tym rację; ale będąc na topie trzeba uważać z kim się spotykasz i co robisz, bo twoja kariera może szybko myknąć jak strzelenie z palców; ale pozostawmy to do twojej dyspozycji. Doszły mnie słuchy o odejściu twoim z GEN A, jaki będzie twój kolejny krok? Masz już jakieś propozycję od innych wytwórni; albo sam coś wybrałeś?

Monty Hampton: Pierwszy raz oficjalnie to mowie.. Przechodze na swoje. Za jakis czas zaloze wlasny label. Niech inni, ambitni artysci widza, ze tez moga to zrobic. Chce udowodnic, ze sie da.

Stephanie Dye: Woah, własny label; potężny ruch w twojej własnej karierze, myślisz ze staniesz na wysokości zadania i twój własny label poleci w górę? Masz już jakiś zamysł co do funkcjonowania?

Monty Hampton: Stane, oczywiscie ze tak. Kto inny, jak nie ja? - Mam, ale nie powiem.

Stephanie Dye: Zostawiasz to w tajemnicy, rozumiem w takim wypadku i szanuję; zapewne masz już na oku jakiś artystów których podpiszesz jako pierwszych, mozesz zdradzić choćby jedno nazwisko?

Monty Hampton: Nie nazwisko, a ksywke.. Trophy.

Stephanie Dye: Trophy, od jakiegoś czasu zacząłeś z nim współpracować; czyli stawiam ze to przemyślany ruch; jak ci się z nim współpracuję?

Monty Hampton: Wiesz co, z Trophym mialem tak, ze przecielismy sie w studio na Manhattanie podczas mojej podrozy do Nowego Jorku. Od razu zlapalismy wspolny vibe, a aktualnie...? Zajebiscie nam sie razem pracuje, przeniosl sie do Los Santos, zeby produkowac tutaj.

Stephanie Dye: Słyszałam o nim jakiś czas temu; wydaję się być naprawdę dobrym producentem; podpisujesz go jako producenta twojego własnego labelu, on zajmie się w twoim studiu oprawą muzyczną, produkcją i tak dalej?

Monty Hampton: Yeah.. Wlasnie taki mamy zamysl. Jest najlepszy, nie powierzylbym slabemu producentowi tworzenia swojego albumu.

Stephanie Dye: Skoro już mowa o twoim albumie, porozmawiajmy trochę o nim; możesz nam zdradzić w jaki klimat tym razem uderzasz?

Monty Hampton: Caly ten krazek bedzie mial charakter.. Inny niz moj poprzedni. Byl tworzony tak, aby wszystko skladalo sie swoim klimatem w jedna calosc, co.. Raczej rzadko aktualnie sie zdarza? Nie sadzisz? Nie chce, aby to brzmialo jak slabej jakosci mixtape.

Stephanie Dye: Wiesz, ostatnim czasy mam problem z niektórymi singlami czy albumami; większość mi nie siada, wszędzie słyszę o narkotykach, czy innych tego typu rzeczy; czy twoja płyta również będzie zawierać ten sam motyw?
Monty Hampton: W duzej czesci na pewno.. Pisze w tekstach o tym, co przezywam. Moja muzyka nie ma trafiac do jak najwiekszej ilosci sluchaczy, tylko wyrazac mnie i byc prawdziwa.

Stephanie Dye: Bycie sobą i dawanie siebie w swoich singlach jest jak najbardziej na plus, wyrażasz w końcu to co czujesz i co przeżywasz, ale nie sądzisz ze ten motyw jest już trochę nudny, skoro w każdym singlu innego artysty jest to samo?

Monty Hampton: Leje na to, jakie tematy poruszaja w swoich tekstach inni. Jesli nawijaja to, co przezywaja to cool.. Jesli nie, to nie sa warci niczyjej uwagi i nie sa prawdziwi.

Stephanie Dye: Trochę w tym racji jest; ale skoro nawijacie o tym samym; to nie wazne kogo słuchasz; są te same teksty; więc przestajecie się jakby wyrózniać, nie sądzisz?

Monty Hampton: Tematyka narkotykow jest zarezerwowana dla mnie, to moja odpowiedz na to pytanie.

Stephanie Dye: W porządku; rozumiem ze jesteś uzależniony od tego; nie sądzisz ze powinieneś poszukać pomocy by się od tego oderwać?

Monty Hampton: Probowalem, ale mi nie wychodzilo. Mowienie osobie uzaleznionej, zeby szukala pomocy albo wciskanie jej na sile jest idiotyczne.. To nigdy nie ma pozytywnych skutkow. A poza tym.. Nie zachecam do tego w zadnym ze swoich kawalkow. Wiem, ze to zle. Nie chce, zeby dzieciaki, ktore mnie sluchaly pakowaly sie w to gowno.

Stephanie Dye: Wiesz.. niby nie zachęcasz ale nagrywając o tym kawałki; słysząc ciągle o tym; dzieciaki zachcą być jak ich idol, to będą tego próbować i potem może się to tragicznie skończyć bo nie wiadomo jak ich organizm na to zareaguję.

Monty Hampton: Nawijam negatywnie o uzaleznieniu.. Ogolnie o narkotykach. Przestrzegam przed tym. Jesli ktos nie rozumie tego, o czym spiewam to.. Nie biore za to odpowiedzialnosci. Rownie dobrze moga obejrzec serial albo film i chciec byc jak bohaterowie.

Stephanie Dye: Wiesz, z jednej strony w tym co nawijasz ty jesteś za to odpowiedzialny; bo jednak to twoje teksty ale tekst każdy zintepretuję inaczej.

Monty Hampton: Come on.. Nawijam wprost o tym, ze to mnie niszczy. Nie wiem jak mozna to zinterpretowac tak, aby sie do tego zachecic.

Stephanie Dye: Nigdy nie wiesz co siedzi w drugim człowieku; chcąc poczuć się tak samo jak ty, ktoś moze zechcę zażyć to samo, tego nigdy nie wiesz. Ale pomińmy już ten temat, bo to temat rzeka i możemy o nim rozmawiać kilkanaście godzin; teraz zapytam cię o twój singiel; który wypuściłeś nawet go nie promując, jak do tego doszło? Chodzi mi o stuck in my ways.

Monty Hampton: Potraktowalem to bardziej jako wyrzucenie z siebie emocji do mikrofonu. Zostal nagrany spontanicznie, glownie na freestyle.. Jak siedzielismy w studio z Trophy. Wzialem jakis jego bit, wszedlem do kabin.. I tak wyszlo. Nie potrzebowal promocji.

 Stephanie Dye: Freestyle; fajna sprawa z tym singlem przesłuchałam go i mówiąc szczerze, siadł mi odrobinę; więc liczę ze twój album będzie tak samo udany jak ten singiel, przypomnisz mi kiedy jest premiera?

Monty Hampton: Dziewiaty czerwca, najblizszy piatek.
Stephanie Dye: W takim razie na pewno to zobaczę i wydam swoją recenzję; mozesz się tego spodziewać; na dzisiaj to wszystko; do usłyszenia Hoodstar, do zobaczenia Los Santos; miłego wieczoru!
Monty Hampton: Peace.

ECMxxx9h.jpg.c9f65588bf164a33328eae93c57e367e.jpg.7134fad9d118a2257ee4712be4aed2c9.jpg
Chcesz dołączyć do zespołu działu What in Music Industry? Kliknij w reklamę i złóż aplikację!

Edytowane przez Syntek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin