Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[HP] Jaygang, MurdaGang (Jungle Stone)


niezlykolopl

Rekomendowane odpowiedzi

Dane osobowe postaci: Dushane Counston
Wiek Postaci: 17
Pomysł na gre: Od początku swojego życia Dushane zamieszkuje tereny na których jest aktywny set Jungles Stone dokladniej zamieszkuje tereny Balvin Hills, czarnuszek jest przed swoim put-on (put-on chce zagrać in game, żeby wywiązać jakąś fajną interakcje). Dushane jest typem dzieciaka którego łatwo jest sprowokować do fade's. Reaguje on nerwowo na sneakdissowanie, oraz na najprostszy dissrespect. Chłopak pomimo swojego młodego wieku często sięga po używki, najczęściej robi to w towarzystwie. Dushane spędził kilka miesięcy zamknięty w ośrodku dla nieletnich za jedną z bójek w której resocjalizacja nie pomogła, a ten dalej aktywnie uczestniczył w bójkach. Dushane również lubi zagrać w koszykowkę, idzie mu to całkiem dobrze ponieważ grał w drużynie w HighSchool.


Discord: baby / bby / bby#4679
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 3dziechaa napisał:
Dane osobowe postaci: Dushane Counston
Wiek Postaci: 17
Pomysł na gre: Od początku swojego życia Dushane zamieszkuje tereny na których jest aktywny set Jungles Stone dokladniej zamieszkuje tereny Balvin Hills, czarnuszek jest przed swoim put-on (put-on chce zagrać in game, żeby wywiązać jakąś fajną interakcje). Dushane jest typem dzieciaka którego łatwo jest sprowokować do fade's. Reaguje on nerwowo na sneakdissowanie, oraz na najprostszy dissrespect. Chłopak pomimo swojego młodego wieku często sięga po używki, najczęściej robi to w towarzystwie. Dushane spędził kilka miesięcy zamknięty w ośrodku dla nieletnich za jedną z bójek w której resocjalizacja nie pomogła, a ten dalej aktywnie uczestniczył w bójkach. Dushane również lubi zagrać w koszykowkę, idzie mu to całkiem dobrze ponieważ grał w drużynie w HighSchool.


Discord: baby / bby / bby#4679

Akcept, wrzucam cię na próbę bo jesteś nowym graczem (Opis trochę taki meh ale cię puszczę). Napisz do mnie na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane osobowe postaci: Yarmel Davis
Wiek Postaci: 17
Pomysł na gre: Ayo wylądowałem właśnie na serwisie, przerzuciłem się z devgamonia widziałem, że klimacicie i chcę gierczyć tutaj. Gram młodocianego czarnuszyne,
syna imigrantów z Barbadosu, który trzyma się swoich homeboyz. Jego grono jest przymknięte niczym środek płyty CD. Robi kase nie przyjaciół, lecz i tak sprawia wrażenie
dobrej psiny. Lojalny młokos od urodzenia zamieszkuje sekcje BPS, z którą jest ściśle związany. Yarmel często pluje barsami na bloku, oddaje się 
muzyce, czarnuchy mogą usłyszeć jego linijki na winklu, na wieczorze gdy się dobrze upali. Chodzą słuchy, że chce wejść w przemysł muzyczny by 
zarobić na nową pare dżejsów, albo chaina i reppować swój set na mieście Yarmel jest fanatykiem baseballl'u, zawsze nosi swojego fullcap'a, 
nawiązującego do jego setu. Wielokrotnie trzymany w poprawczaku, ma za sobą odsiadkę w mamrze, za posiadanie dużej ilości zielska, od którego
swoją drogą jest uzależniony. Zazwyczaj widać go z wielgaśnym wood'em w ryjcu, trzyma ziomusiów ponad ladacznice.

Mam nadzieje że widzimy się na kapturze, do zobaczyska ;p

Discord: wag1#0765
Edytowane przez madaboutbars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, madaboutbars napisał:
Dane osobowe postaci: Yarmel Davis
Wiek Postaci: 17
Pomysł na gre: Ayo wylądowałem właśnie na serwisie, przerzuciłem się z devgamonia widziałem, że klimacicie i chcę gierczyć tutaj. Gram młodocianego czarnuszyne,
syna imigrantów z Barbadosu, który trzyma się swoich homeboyz. Jego grono jest przymknięte niczym środek płyty CD. Robi kase nie przyjaciół, lecz i tak sprawia wrażenie
dobrej psiny. Lojalny młokos od urodzenia zamieszkuje sekcje BPS, z którą jest ściśle związany. Yarmel jest fanatykiem baseballl'u, zawsze nosi
swojego fullcap'a, nawiązującego do jego setu. Wielokrotnie trzymany w poprawczaku, ma za sobą odsiadkę w mamrze, za posiadanie dużej ilości 
zielska, od którego swoją drogą jest uzależniony. Zazwyczaj widać go z wielgaśnym wood'em w ryjcu, trzyma ziomusiów ponad ladacznice.
 Mam nadzieje że widzimy się na kapturze, do zobaczyska ;p
Discord: wag1#0765

dobra, ten sposob napisania wyglada jak bys miial 30 lat xd ale zobaczymy - napisz dc po zapro

 

woda toaletowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane osobowe postaci: Devon Tucker
Wiek Postaci: 17
Pomysł na gre: Aktywnie bangujący MurdaGang 17-latek, mieszkający na projektach należących do setu zajmował się tag-bangingiem oraz sprzedażą narkotyków, od małego miał zamiłowanie do broni palnej, często chodzi na siłownie co jest jego odskocznią od życia gang-bangera, uczęscza do pobliskiego high-school w którym ma problemy z nauką i różnymi bójkami, ma starszą od siebie siostre, interesuje się mechaniką
Discord: kewciu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, __gg__ napisał:
Dane osobowe postaci: Devon Tucker
Wiek Postaci: 17
Pomysł na gre: Aktywnie bangujący MurdaGang 17-latek, mieszkający na projektach należących do setu zajmował się tag-bangingiem oraz sprzedażą narkotyków, od małego miał zamiłowanie do broni palnej, często chodzi na siłownie co jest jego odskocznią od życia gang-bangera, uczęscza do pobliskiego high-school w którym ma problemy z nauką i różnymi bójkami, ma starszą od siebie siostre, interesuje się mechaniką
Discord: kewciu

Jest okay, napisz do mnie na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
9 godzin temu, Gracjan napisał:
Dane osobowe postaci:  Jamaal Tremblay
Wiek Postaci: 16
Pomysł na gre: Jamaal czyli szesnastoletni czarnoskóry dzieciak uczęszcza do high school Davis, gdzie stara się nie okazywać swojego "zadziornego" charakteru, stara się spory rozwiązywać pokojowo, mieszka z rodzicami w jednym z wynajmowanych mieszkań. Generalny zamysł na grę to gra pobliskiego, młodego dilera który będzie wykorzystywany zapewne przez "starszych". Jego hobbym jest basketball w którym się spełnia w szkole (reprezentuję drużynę szkolną), co jakiś czas wstawia na swojego LI skróty z jego wsadów, trójek itd. Ciąg dalszy rozwinię się podczas gierki
Discord: .gracus.

 

Jest ok, zobaczymy jak pokażesz to w grze... (Chociaż brzmi to jak początek do typowego grindowania to jak pisałem... zobaczymy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane osobowe postaci: Bobby Glo
Wiek Postaci:17
Pomysł na gre:17-letni czarnuch z Davis. Brakowało mu wsparcia, poczucia bezpieczeństwa i przynależności, więc zaczął bujać się z resztą osiedlowych małolatów pragnących tego samego co on.
Bobby siedzi praktycznie całymi dniami w domu i tworzy muze, wychodzi na blok dopiero wieczorem i ryzykuje zycie tylko po to, żeby zarobić siano na sprzęt, lokal i założyc w nim studio z paroma ziomalami.
Discord: chudy#1071

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dane osobowe postaci: Derrick Lamont
Wiek Postaci:18
Pomysł na gre: 18-latek mieszkający z matką w crenshaw od urodzenia, utrzymuje się z drobnych kradzieży i handlu narkotykami między swoimi znajomymi.
Lubuje się w substancjach psychowaktywnych, a większość zarobionych pieniędzy trwoni na "zabawę". 
Discord: nonsolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, chudyo napisał:

Dane osobowe postaci: Bobby Glo
Wiek Postaci:17
Pomysł na gre:17-letni czarnuch z Davis. Brakowało mu wsparcia, poczucia bezpieczeństwa i przynależności, więc zaczął bujać się z resztą osiedlowych małolatów pragnących tego samego co on.
Bobby siedzi praktycznie całymi dniami w domu i tworzy muze, wychodzi na blok dopiero wieczorem i ryzykuje zycie tylko po to, żeby zarobić siano na sprzęt, lokal i założyc w nim studio z paroma ziomalami.
Discord: chudy#1071

Zobaczymy jak to wykażesz w grze, na próbę
(Napisz do mnie na discord, dam ci link)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, nonsolo napisał:
Dane osobowe postaci: Derrick Lamont
Wiek Postaci:18
Pomysł na gre: 18-latek mieszkający z matką w crenshaw od urodzenia, utrzymuje się z drobnych kradzieży i handlu narkotykami między swoimi znajomymi.
Lubuje się w substancjach psychowaktywnych, a większość zarobionych pieniędzy trwoni na "zabawę". 
Discord: nonsolo

Klasyczne hp bez jakiejkolwiek przyszłości lub zamysłu, byłbym w stanie odrzucić... Ale że jesteś prawdopodobnie nowym graczem to cię nauczymy co i jak.
(Zrób to samo co kolega wyżej)

Edytowane przez Flacko Loco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin