Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

022. WIMI Talks - MOB Prince: "Czuję, że mój czas dobiega końca...".


bajtek

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.png

Written by Treyton Rawley - DAILY GLOBE 15/06/2023


MOB Prince (właśc. Princeton Whitney) - raper i autor tekstów wywodzący się z Los Santos. Jedna z topowych ksywek na stanowej scenie; razem z innym raperem, Baby Ray, tworzy duet BABY PRINCE. Zwycięza dwóch statuetek podczas Celebrity Awards 22 (album roku & kolaboracja roku). Na swoim muzycznym koncie ma kolaboracje z wieloma innymi gwiazdami - CHA$E, memphis6, Hoodstar, Carmella B; swego czasu jeden z ambasadorów marki Pegassi.


spacer.png

TR: Jak leci, Los Santos? Widzimy sie po raz pierwszy poza ścianą tekstu; moim dzisiejszym gościem jest MOB Prince - co slychac?

MOB Prince:  Nienawidze tego pytania, zawsze odpowiadam, ze jest cool - teraz tez tak odpowiem.

TR: Jest cool, to najważniejsze. Przejdziemy od razu do konkretów - ATL, Against the Law. Prace nad marką zostały w pewnym momencie wstrzymane; co stało za tą decyzją?

MOB Prince:  Mój nałóg, brak czasu, brak chęci? Wszystko połączyło się w jedno przez co tak naprawdę ATL istniało wtedy tylko na przysłowiowym papierze, przy tworzeniu pojawił się również koncept projektu BABY PRINCE. Na jego rzecz porzuciliśmy całkowicie ten projekt, odszedł w zapomnienie - nie mieliśmy kompletnie czasu aby go rozwijać, czy... Cokolwiek z nim robić?

TR: Teraz wróciliście - pojawił się spontaniczny drop, wróciły posty promujące markę i...jej album. Zdradzisz coś więcej na temat tego projektu? Skąd taki pomysł? Kto poza ogłoszonymi już osobami się tam pojawi?

MOB Prince: Śmieszna historia z tym dropem, stworzyłem go... W jedną noc? Wypuściłem go, bo chciałem sprawdzić jak ludzie zareagują… Zareagowali, odziwo dobrze...? Wyprzedał się w dwa dni, odnośnie albumu - skoro reklamują go w głównej mierze muzycy, to dlaczego nie zrobić dodatkowo projektu muzycznego do ubrań? Lista osób zainicjonowanych w projekt jeszcze nie jest skończona, nie będę zdradzał, bo to jest dynamiczne - wszystko się może zmienić.

TR: ATL to nie jedyny projekt, który zalicza swój powrót - ostatnio razem z Baby Ray ogłosiliście, że druga odsłona Waszego albumu BABY PRINCE powstanie, ale nie będzie nosić nazwy z dwójką na końcu.  Macie już jakieś plany dotyczące tego albumu? Styl, zwrotki gościnne? Ostatnio pojawia się coraz więcej wzmianek o Waszym duecie - czy to oznacza, że projekt jest bliżej niż dalej?

MOB Prince: Kiedyś usłyszałem od kogoś, że BABY PRINCE to już nie tytuł albumu, a duet - to prawda, mamy pewien koncept kolejnej odsłony, będzie odbiegał w 80-procentach od pierwszej… Co do gościnek? Na pewno Chase, reszty? Nie rozmawialiśmy nawet o tym. Powoli "planujemy", jednak to cały czas są początki, więc myślę, że najbliższy termin jaki mogę powiedzić to lipiec...? Koniec lipca, środek sierpnia. Ewentualnie nawet zachaczymy o wrzesień? Ciężko mi odpowiedzieć..

TR: Słyszeliście ludzie - wakacje mogą być konkretne w tym roku. Przejdziemy teraz do świeżej sprawy - afery wokół Chanel C, jednej z dziewczyn z grupy Sugar Spice. W ostatnim czasie robi się głośno o Waszej relacji, co w swoim kawałku wykorzystał Finesse God, wbijając szpilkę, bez wątpienia, w Twoją osobę. Chanel odpowiedziała na to swoim kawałkiem, podpisanym w produkcji jako MOB Princess - co Ty o tym sądzisz? W końcu byłeś chyba jednym z pierwszych, mainstreamowych artystów, który pokazał Finesse szerszej publiczności. Wasze relacje się pogorszyły?

MOB Prince: Myślę, że Finesse nie był świadomy co nawija, rozmawialiśmy przez telefon o tym. Twierdzi, że to nie wersy w moją stronę - co do beefu między Chanel C, a nim... Nie lubię się mieszać w cudze konflikty, mała przestroga dla tych, który chcieliby mnie w to wciągnąć, odradzam. Nie zgadzam się też z niektórymi wersami Finesse w ostatnich utworach, jak chociażby tymi, że Chanel zdobywa sławę poprzez spotykanie się z większymi gwiazdami. Wspomniałeś o relacji mojej i jej, nie wiem co mam odpowiedzieć... Nie rozmawialiśmy szczerze, aktualnie mogę powiedzieć, że jedynie się spotykamy,  nic więcej?

TR: Zostając jeszcze przy tematyce beefów - jakiś czas temu sporo mówiło się o napiętej atmosferze między Twoimi dobrymi kumplami, mowa tu o CHA$E i Hoodstar - na najnowszym projekcie tego drugiego znajduje się jednak Twoja gościnna zwrotka. Jak wyglądają Twoje relacje z Hoodstar i CHA$E, huh? Konflikt między nimi to prawda czy wymysł ludzi, którzy czekają tylko na kontrowersje?

MOB Prince: Mam nadzieję, ze Chase nie urwie mi głowy za to, ale nie przepadają za sobą z Hoodstar... Co do mojej gościnki? To stary utwór, nagrany kilka miesięcy temu, jeszcze przed Traplantic… Hoodstar to temat rzeka, o której mógłbym opowiadać godzinami..

TR: W tym dobrym czy złym znaczeniu?

MOB Prince: Glównie w tym drugim, zależy od interpretacji.

TR: Okay, okay. Powiedz nam, Prince, jakie masz dalsze plany na swoją karierę? Zerwałeś ostatnio kontrakt z Nannie Larocque, co oznacza że ponownie sprawy trafiły w Twoje ręce. Dodatkowo w kawałku "DNA" na albumie Baby Ray nawijasz, że po dziesiątym projekcie kończysz na zawsze. To tylko luźny wers czy na poważnie myślisz o zakończeniu swojej kariery za jakiś czas?

MOB Prince: Larocque zrobiła parę rzeczy, z którymi się nie zgadzam - przez co zerwałem z nią natychmiastowo kontrakt, może kiedyś wrócę do pomysłu współpracy z nią, ale to raczej odległy temat. Myślę, że w następnym roku przestanę być artystą, zajmę się czymś innym. Jestem na tej scenie od wielu lat, czuję, że mój czas dobiega końca. Nie chcę być do końca życia nim, chcę robić coś innego w życiu niż tylko muzyka.

TR: Myślisz, że aktualnie jest ktoś, kto mógłby w przyszłości zająć Twoje miejsce na szczycie? Masz jakieś mniejsze ksywki na oku? Właściwie, można śmiało powiedzieć, że podczas swojej kariery udało Ci się pokazać też wielu innych artystów szerszej publice.

MOB Prince: Nie ma nikogo na ten moment, kto mógłby zając moje miejsce. Moje, ani Braylona. Jestem twórcą, wujkiem, wieloma slowami można mnie nazwać. Moim w pewnym sensie tipem, dla wszystkich ludzi pragnących zabłysnąc muzyką - przestańcie nawijać o tym co kogoś spotka, jeśli się z nim zobaczycie, to idiotyczne.

TR: Myślę, że tą poradą możemy zakończyć dzisiejsze spotkanie. Dzięki wielkie za udział, Prince, mam nadzieje że spotkamy się jeszcze kiedyś w tym studio.

ECMxxx9.png
Chcesz dołączyć do zespołu działu What in Music Industry? Kliknij w reklamę i złóż aplikację!

 

Edytowane przez MarceI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin