Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

666 mafia


MvTiX

Rekomendowane odpowiedzi

* Na kanał 666 mafia wleciał zapowiedziany przez Fienda wywiad z Pro Taisem który jako pierwszy zasiadł w wozie rapera. Aidan kojarzony z kontrowersyjnych akcji podszedł dość profesjonalnie do całości wywiadu.

7776.gif

* wywiad

 

Aidan Byers: Pro Tais, jesteś z Suga prawda?

Protais Wright: Yeahh, czarnuchu. Jestem z Suga.

Aidan Byers: Ostatnio sporo krzywych rzeczy pojawiło się w internecie.

Aidan Byers: Między innymi portal Mask OFF.

Protais Wright: Mask OFF to straszne gówno, czarnuchu. Robią sensacje z wszystkiego i dopisują sobie niestworzone historie.

Protais Wright: Ich hobby to chyba utrudnianie życia i wpierdalanie kłód pod nogi, musisz się z tym zgodzić.

Aidan Byers: Jesteś przyjacielem DA KAYKAY i partnerem Tiary, tak?

Aidan Byers: Im najbardziej obrywa się w internecie, nie sądzisz, że to celowy skok na sławę ze strony reporterów?

Protais Wright: Zarzucają laskom proste rzeczy. Dziwkarstwo, bo spotykają się z przyjaciółmi płci męskiej? Słaba prowokacja, czarnuchu ale zabetonowane głowy to łykają.

Aidan Byers: Starczy o nich, nie chcę później czytać jakiegoś gówno na nasz temat, haha.

Aidan Byers: Śledzisz podziemie?

Protais Wright: Kiedyś śledziłem mocno, czarnuchu. Teraz szczerze mówiąc - trochę mniej, bo obowiązki zabierają mi strasznie sporo czasu, nie? Ostatnio skupiam się na przyszłym albumie.

Protais Wright: Ale chętnie rzucam okiem, jak mam możliwość.

Aidan Byers: Czyli mówisz, że planujesz jakiś większy projekt?

Protais Wright: Yeahh. Jestem w trakcie tworzenia albumu. Wszystkie dotychczasowe single, nawet wielki klip HIGH LIFE go promują.

Aidan Byers: Można spodziewać się samej Snow E-bunny na twoim albumie?

Protais Wright: Jestem tajemniczym skurwysynem, nie będę ukrywał. Nie chcę teraz wykładać asów z rękawa, tracklista wraz z featami pojawi się pewnie w najbliższym czasie na moich socialach.

Aidan Byers: Kumam, dzisiaj wpadło fajne pytanie od jednego z fanów.

Aidan Byers:: Co sądzisz o całym beefie E-bunny i MTM Isleya z Sprunk Lee?

Aidan Byers: Nie każdy spodziewał się takich wersów od samotnego gościa, przynajmniej ja się nie spodziewałem.

Protais Wright: Ayeee, według mnie podjazd Sprunk Lee do Akiry był dla niego jak strzał w stopę. Czarnuch wystartował do niej, bo odmówiła współpracy - Też się nie spodziewałem, bo to jak samobójstwo.

Protais Wright: Po pierwsze - nie miał konkretnego powodu do zaczepki. Po drugie - no bądźmy szczerzy, nie ta liga. Na początku śledziłem Lee i myślałem, że coś z niego będzie ale teraz zrobił z siebie błazna i straciłem do niego szacunek.

Aidan Byers: Jak jesteśmy już przy Sprunk Lee, 509mob kiedyś śmialiśmy się z tego będąc razem na imprezie ale członkowie 509 siedzą dzisiaj za kratami.

Aidan Byers: Myślisz, że Sprunk Lee poradzi sobie w internecie bez reszty swoich goryli z 509?

Protais Wright: Branża muzyczna to poważne gówno, robisz jeden błąd i spierdalasz. Dla Lee to mógł być teraz właśnie ten błąd. Czarnuch nie ma podjazdu do Bunny.

Protais Wright: Wiesz co... Ja nawet nie odczułem żeby oni mu jakoś pomagali.

Protais Wright: Zrobili label, nie? Ale nie zrobią poważnych ruchów.

Protais Wright: Teraz RICO i koniec bajki.

Aidan Byers: Ale jednak w końcu ktoś o nim usłyszał, może dlatego był ten cały beef?

Protais Wright: Myślę, że to bardzo prawdopodobna opcja. Czarnuch liczył na zwiększenie zasięgów.

Aidan Byers: Horizon, pierwszy track który wleciał od Ciebie.

Protais Wright: Niee, to pierwszy teledysk. Pierwszy track to slime, dawne czasy.

Aidan Byers: Shii' teledysk, drugi był z DA KAYKAY.

Aidan Byers: Dlaczego akurat ona?

Protais Wright: Z Kay znamy się sporo czasu. Znaliśmy się jeszcze zanim ona zaczęła robić muzykę na poważnie. Ja z reguły współpracuje z ludźmi, których czuję, z którymi nadaje na tych samych falach - dlatego też jestem w Suga, tak na marginesie. No i Kay jest taką osobą. Ma talent i mamy wspólny język. Jak mówiłem, jest jak siostra.

Aidan Byers: To prawda, poznałem Meave i jest tak jak mówisz, dziewczyna ma talent.

Protais Wright: Ma pomysł na siebie i dobry image.

Aidan Byers: Teraz coś grubszego od jednego z fanów.

Aidan Byers: Kyle Colbert, kojarzysz?

Protais Wright: Kojarzę. Można powiedzieć, że znam osobiście.

Aidan Byers: Ostatnio w internecie było głośno o waszej trójce.

Protais Wright: Yoo, wiedziałem, że o tym wspomnisz.

Aidan Byers: Macie jakiś konflikt?

Protais Wright: Nie mamy, szczerze mówiąc - z Colbertem ostatnio nie mam większego kontaktu, wcześniej widywaliśmy się okazjonalnie na imprezach. Nigdy z nim nie rywalizowałem w żadnej kwestii. 

Aidan Byers: Tak też myślałem, wszystko podkręca internet, co?

Protais Wright:  Ludzie lubią takie aferki. I wiesz, mnie to nie dziwi - jak byłem gówniarzem sam się rajcowałem takimi akcjami w show businessie. 

Aidan Byers: Aferki, jak jesteśmy już przy aferach to nie da się wspomnieć o MTM.

Aidan Byers: Kojarzysz któregoś z nich?

Aidan Byers: W sumie musisz kojarzyć, sam Isley który nagrał z E-bunny.

Protais Wright: Zgadza się. MTM przez jakiś czas było cicho ale czarnuchy ostatnio wróciły do gry, chociażby przy rozniesieniu Sprunk Lee.

Aidan Byers: Myślisz, że MTM dojdzie wysoko?

Aidan Byers: Mieliśmy już jednych gangsterów którzy teraz siedzą za kratami.

Protais Wright: Osobiście lubię ich muzykę i czuję, że są prawdziwi - to jest rzadkość wśród raperów co na siłę chcą kreować się na uliczników.

Protais Wright: Życzę im wszystkiego co najlepsze, czarnuchu. Nie wiem czy koniecznie chcą wyjść wysoko, wiem, że to ich hobby ale nie wiem czy celują w mainstream.

Aidan Byers: Widzisz któregoś z członków kolektywu u Ciebie?

Protais Wright:  Nie chcę zdradzać takich rzeczy. Wiesz, mówiłem Ci, że mam asy w rękawie jeśli chodzi o różne kolaboracje. Niczego nie potwierdzam i niczego nie neguję.

Aidan Byers: Kumam, no dobra to chyba na tyle, kogo chciałbyś zobaczyć następnego tutaj?

Protais Wright: Na pewno chciałbym zobaczyć kogoś z mojego składu, nie? Kogokolwiek, trochę nas jest, myślę, że chłopaki od Ciebie to też dobra opcja, chociażby Echo.

Protais Wright: A ode mnie wiesz, sporo nas jest - Kay, Akira, Tiara.

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez MvTiX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin