Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Rollin Foetys Neybood Crip (Glove Gang, Foe-Os, Forties Gang) 🍀 ♿


kunmaker

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra.. serdeczne dzięki za wszelakie interakcje, które zdążyłem złapać podczas gry tego gangu. Nie będe ukrywał, że był to jeden z lepszych, o ile nie najlepszych gangów które miałem przyjemność prowadzić, lecz mocno popsuło mi jakiekolwiek chęci do gry mentalność innych graczy, praktycznie codzienny DM od innych organizacji, a nawet od tych, z którymi praktycznie nie mieliśmy interakcji. Na prawdę miałem chęci na grę tego, lecz po prostu moja psychika jest najwidoczniej za słaba na posadę lidera. Nie mam również siły użerać sie codziennie z kolesiami, którzy wchodząc do mojej organizacji i mają problem z wejściem do gry, a żeby wymusić na nich aktywność musze grozić, że ich wypierdole, przez dość spory czas utrzymywaliśmy sporo ludzi, lecz wszystko sie posypało. Nie mówię jednak, że nie będe wracał z kolejnymi projektami, po prostu muszę sie do tego znacznie bardziej przygotować psychicznie, a może do tego czasu sytuacja na Vibe się polepszy, bo póki co moim zdaniem jest miernie. Jeszcze raz dzięki za każdą interakcje z innymi, przez większość czasu prowadziło mi się to super, ale jak już wspominałem, nie mam siły użerać sie z idiotami. Temat do zamknięcia, pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin