Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

Rollin Foetys Neybood Crip (Glove Gang, Foe-Os, Forties Gang) 🍀 ♿


kunmaker

Rekomendowane odpowiedzi

kurwa dziecko ewidentnie nie wiesz kim jestem TWR aka Rick Owens God aka vlone soldier aka off white warrior nosiłem Gucci zanim lil pump pojawił się na scenie w samych butach mam 40 tysięcy a w szafie mam prawie 200 koła 3 bluzy vlone 3 bluzy off white Jason hoodie Ricka Owensa za 2k zamawiane z Australii cargosy prisonery dresy za 370 euro od pary brałem udział w dwóch fitbattle na hypetalku w 2017 roku i na grupach modowych nazywali mnie królem high endu aka Rick Owens God bo miałem w 2017 geobaskety runnery i ramonesy (zobacz sobie ile kosztują Rick Owens geobaskets) nazywali mnie vlone soldier bo zakładałem do zdjęć fitow pierwszy w Polsce kominiare vlone do bluzy vlone do ramoneskę Ricka Owensa pozowałem z dom perignion na tle zamku w mosznej i zdjęcie tego fitu wrzucali na zagraniczne blogi modowe byłem królem high endu stąd się wziął designer rap ale to było 5 lat temu teraz zmieniłem styl z biegiem czasu i ubieram się drippy pokazywałem już 4 różne sety tech fleece a na tym zdjęciu mam nowe dresy z Hood Rich dopiero co przyszły z Anglii więc niewiem małolat ale chyba 14 lat masz albo mózgu niemasz że miałeś czelność tak napisać #TWRDripLord obadaj sobie zjebie mój Instagram to zauważysz 20 różnych outfitow od projektantów i tech fleece sam Sentino mnie obserwuje i dał like przy zdjęciu tego nowego fita dojebany drip drip zjebie #wieszktomatendripdrip #futuredrip2070

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin