Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Spółka] PureLeaf


RysiekIsHere

Rekomendowane odpowiedzi

final.png.1d7e6666e192c3f408d895349d20576d.png

PureLeaf jest startupem założonym w 2023 przez rodzeństwo - Hailey i Ivy Blair - Australijki, których dodatkowym atutem jest wykształcenie wyższe na kierunkach przydatnych w prowadzeniu przedsiębiorstwa. Główną działalność koncentruje na przetwórstwie ziół i produkcji z niej herbaty oraz produktów pochodnych. Jako nowy gracz na rynku, zarząd spółki ma ambitne cele i nieustannie dąży do ich doskonałości i osiągnięcia sukcesu. Jest także marką, która inspiruje i zachęca do czerpania przyjemności z picia herbaty oraz promuje zdrowy styl życia dzięki korzystnym właściwościom spożywania naparów ziołowych. 

OFERTA

Zioła potrzebne do produkcji importowane są z wysokogórskich plantacji znajdujących się w krajach azjatyckich, których przetwórstwo odbywa się w nowoczesnym i zgodnym z najwyższymi standardami zakładzie produkcyjnym, gdzie zastosowana technologia umożliwia zachowanie wartości odżywczych i aromatów ziół. Owoce i inne produkty dostępne na miejscu pozyskiwane są z najbliższej okolicy wspierając lokalnych rolników. Proces produkcji jest starannie nadzorowany przez Hailey oraz Ivy, które dbają o to, aby każda filiżanka herbaty PureLeaf dostarczała niepowtarzalnych doznań.

ROZWÓJ SPÓŁKI

Rodzeństwo Blair, jest pełne determinacji, aby wnieść świeże podejście do branży herbacianej. Ich celem jest zapewnienie wyjątkowych doznań smakowych i aromatycznych poprzez oferowanie klientom wysokiej jakości herbat, które podkreślają naturalność, zdrowie i przyjemność picia herbaty. Następnymi planowanymi działaniami przez spółkę są:

  • Zatrudnienie wykwalifikowanych pracowników - wprowadzenie nowych członków do zespołu umożliwi dalszy rozwój firmy i efektywne zarządzanie jej działaniami.
  • Wyposażenie zakładu w najnowsze technologie - pozwoli to na zwiększenie efektywności procesów produkcyjnych
  • Zakup pojazdów - zdolność samodzielnego transportu surowców i gotowych artykułów zwiększy kontrolę nad procesem dystrybucji i dostawą towarów na czas
  • Marketing - jako dźwignia sprzedaży spowoduje zauważenie spółki przez lokalną społeczność za pomocą billboardów, bannerów internetowych i aktywności w mediach społecznościowych
  • Nawiązanie współprac - ułatwi dotarcie do klienta detalicznego poprzez sprzedaż w restauracjach oraz sklepach
  • Otwarcie punktu sprzedaży detalicznej - będzie służył jako fizyczne miejsce, w którym będą organizowane m.in. degustacje herbat. Może przyczynić się do budowy lojalności wśród klientów i zwiększenia świadomości marki
  • Poszerzenie wyboru produktów - zwiększenie różnorodności pozwoli sprostać różnorodnym preferencjom oraz oczekiwaniom konsumentów

Założycielki PureLeaf mają jasno określone cele i dążą do realizacji swojej wizji, aby spółka stała się wiodącą marką w branży herbacianej.

LOKALIZACJA

Spoiler

Zakład znajduje się w na Dry Dock Street w dzielnicy Cypress Flats

zdj.png.341ae3f4ee1aa4c63f874919176b414e.png

zdj2.png.c82708cf476cbd39a42033f098b9c665.png

DANE REJESTRACYJNE SPÓŁKI

Spoiler

Nazwa: PureLeaf
Adres: Dry Dock Steet, Cypress Flats
Członkowie zarządu:
CEO: Hailey Blair
vCEO: Ivy Blair
Udziałowcy:
Hailey Blair tel. 473-434(@RysiekIsHere) - 51%
Ivy Blair tel. 501-283 (@_pewebu_) - 49%
Kapitał: $150.000

OOC

Spoiler

Cześć, zebrałem się, aby spróbować swoich sił w spółkach. Nie uczestniczyłem jeszcze w organizacji tego typu, ale nie powinienem mieć z tym problemu. Na klimaciku prowadziłem już swój biznes - Killer Queen co powinno być dodatkowym ułatwieniem. Spędziłem też trochę czasu we frakcjach (PD, FD). Swoją przygodę z RolePlay'em zacząłem jakieś 6 lat temu na .devGaming gdzie też poobijałem się między różnymi projektami. W spółce pomagać mi będzie @_pewebu_, który może nie jest wyjadaczem w roleplay, ale wie z czym to się je. Znamy się już trochę czasu więc wiemy jak ze sobą współpracować. Oboje mamy wenę, chęci i sporo pomysłów na rozwój i nic nie zwiastuje, żeby się to zmieniło. Więcej konkretów takie jak lista produktów zaprezentujemy po faktycznym rozpoczęciu działalności. Do zobaczenia w gierce.

 

20210802_171446.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Po przejrzeniu aplikacji  jesteśmy zmuszeni odrzucić Twoje podanie.

Nie widzimy obecnie zapotrzebowania na kolejne spółki zajmujące się produkcją napoi (jest już ich kilka). To co zostało zawarte w aplikacji nie przekonuje nas do jej akceptacji. Dodatkowo obecnie twoja postać jest zwykłym pracownikiem Moka Cafe, wcześniej pracowała na siłowni i w Istanbul Beer Point, co lekko gryzie się z tym co co zostało napisane w aplikacji. Od szarego pracownika do CEO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin