Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[HP] Rollin' 40's NHC Crips 🍀 ♿


kunmaker

Rekomendowane odpowiedzi

image.png

DLA ZAINTERESOWANYCH GRA PRZY NASZEJ ORGANIZACJI

  • Osoby wyrażające chęć gry przy naszej organizacji muszą obowiązkowo przeczytać cały nasz temat. Odrazu zaznaczam, żebyście nie przychodzili do nas z planem postaci w którym napiszecie ze wasza postać zabiła tego i tego i ze jest nie wiadomo kim na sekcji. Zaczynacie chwile przed put on i wszystko pózniej się dzieje w świecie gry. Reszty dowiecie się na discordzie organizacyjnym na którym jest kilka poradników dot. naszego gangu, co nie zmienia faktu, że w razie pytań śmiało możecie je zadać.
  • Najlepiej tworzyć postać w wieku od 14-20 lat, gramy generację Infant Locs, więc prosiłbym też chętnych o nie granie wielkich zabójców z body countem 6, bo to nie przejdzie. Nie chcę widzieć też trzydziestoletnich gangbangerów bez put-on.
  • Gramy głownie postacie czarnoskóre które dominują na obszarze Budlong Avenue - Figueroa Street (Brouge Ave/Strawberry Ave), lecz jeśli ktoś ma chęci i doświadczenie, na pewno przyjmiemy postacie białe.
  • Na pewno nie chcemy tutaj ludzi którzy przyjechali z Nowego Jorku po długiej przerwie od gangbangingu, bo takich ludzi po prostu będziemy wyrzucać.
  • Pomyśl dlaczego twoja postać chciałaby zostać wyjęta spod prawa, bo czynników przez które twoja postać chciałaby dołączyć do gangu jest tyle, ile tylko sobie wymyślisz. Może twój charakter postaci potrzebuje atencji, której nie dostaje od swoich bliskich, może interesują go samochody, a może pieniądze, biżuteria i seksowne kobiety, na które wcześniej nie miała pieniędzy, czy chociażby będąc blisko gangmemberów czują się chronieni i docenieni.
  • Podczas kreowania swojej postaci postaraj się nie zapomnieć, że twoja postać tak samo jak każdego innego też ma rodzinę, dom, może i nawet legalną prace poza tym, że poza godzinami przebywa w nie najlepszym towarzystwie, może ma dziewczynę/chłopaka w innym gangu i też próbuje zadbać o najbliższych. Przemyśl co chcesz grać, nawet ksywa twojej postaci ma duze znaczenie. Możesz zostać strzelcem, raperem, tatuażystą, ćpunem, zwykłym mieszkańcem, a nawet kapusiem. 
  • A co najważniejsze, nie zamykamy rekrutacji dla świeżych osób, które wchodzą dopiero w klimat półświatka przestępczego, wystarczy, że naprawdę wykażą chęci i będą słuchać tych, którzy nie mają problemów z grą i wiedzą na ten temat więcej.

    Mam nadzieję, że każdy z was wysyłając do nas HP, ma z tyłu głowy, że tym samym zgadzacie się na opcjonalne FCK/FCJ waszej postaci. Poniżej daję wzór.

    Imię i nazwisko postaci:
    Wiek Postaci:
    Discord:
Edytowane przez kunmaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imie i nazwisko: Ezkiel Azacca

Wiek: 23

Plan na grę: Chcę działać coś w kierunku rapera/osoby która hoduje indoor i to sprzedaje, generalnie chlopak bedzie poprostu netbangowac/aktywnie sie udzielac w gangu.

Discord: starszy pan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Imię i nazwisko postaci: Lucas Chambers
Wiek Postaci:23
Zamysł na grę: Moja postać to młody chlopaszek który  został w młodym wieku wyrzucony z domu przez patologiczną matke  - utrzymuje tylko kontakt z młodszym bratem.Od dzieciaka wychowywany w biedzie - w high school wyśmiewany za noszenie nie orginalnych ciuchów przez co do dziś wiąże sie za nim sarkastyczna ksywka "Rich".W głownej mierze moja postać bedzie próbowała złapać jakiejkolwiek legalnej lub nielegalnej pracy aby zarobić forse i wyciągnąc braciaka z patologicznej rodziny , prawdopodobnie załatwie kolege który będzie grać mojego młodszego braciaka oraz będe go przyprowadzać na osiedle i sam zacznie również obracać sie w tym towarzystwie i wstąpi do gangu. (16.yo).A co do dalszego rozwoju mojej postaci to już nie moge wiecej powiedzieć , wszystko będzie z czasem i pokaże to rozgrywka :D.
Discord: kabziu#1921

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.07.2023 o 16:59, kabziu napisał:

Imię i nazwisko postaci: Lucas Chambers
Wiek Postaci:23
Zamysł na grę: Moja postać to młody chlopaszek który  został w młodym wieku wyrzucony z domu przez patologiczną matke  - utrzymuje tylko kontakt z młodszym bratem.Od dzieciaka wychowywany w biedzie - w high school wyśmiewany za noszenie nie orginalnych ciuchów przez co do dziś wiąże sie za nim sarkastyczna ksywka "Rich".W głownej mierze moja postać bedzie próbowała złapać jakiejkolwiek legalnej lub nielegalnej pracy aby zarobić forse i wyciągnąc braciaka z patologicznej rodziny , prawdopodobnie załatwie kolege który będzie grać mojego młodszego braciaka oraz będe go przyprowadzać na osiedle i sam zacznie również obracać sie w tym towarzystwie i wstąpi do gangu. (16.yo).A co do dalszego rozwoju mojej postaci to już nie moge wiecej powiedzieć , wszystko będzie z czasem i pokaże to rozgrywka :D.
Discord: kabziu#1921

wezme Cie na probe, sprawdz zaproszenia na dc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Imię i nazwisko postaci: Dwayne Hall
Wiek Postaci: 24
Discord: ericwright

Zamysł na gre: Swoją postać chciałbym prowadzić jako dwudziestoczteroletni czarnuch z getta, utrzymujący się z handlu narkotykami. Lubujący się w oldschoolowych lowriderach, co jest jego największą pasją. Charyzmatyczny, czasami nieobliczalny, jednak świadomy konsekwencji swoich czynów. Stawiający swoich braci na pierwszym miejscu, niezależnie od sytuacji w jakiej obecnie mógłby mnie znaleźć. To tylko streszczony opis tego w jaki sposób mam zamiar kreować swoją postać, wszystko tak naprawdę wychodzi podczas rozgrywki, jednak kurczowo będę trzymał się tego schematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Wright napisał:

Imię i nazwisko postaci: Dwayne Hall
Wiek Postaci: 24
Discord: ericwright

Zamysł na gre: Swoją postać chciałbym prowadzić jako dwudziestoczteroletni czarnuch z getta, utrzymujący się z handlu narkotykami. Lubujący się w oldschoolowych lowriderach, co jest jego największą pasją. Charyzmatyczny, czasami nieobliczalny, jednak świadomy konsekwencji swoich czynów. Stawiający swoich braci na pierwszym miejscu, niezależnie od sytuacji w jakiej obecnie mógłby mnie znaleźć. To tylko streszczony opis tego w jaki sposób mam zamiar kreować swoją postać, wszystko tak naprawdę wychodzi podczas rozgrywki, jednak kurczowo będę trzymał się tego schematu.

wszystko spoko, tylko nie wiem czy to dobre czasy na granie oldschool. Ale dostaniesz ta swoja szanse, sprawdzimy cie.
dolacz na discord, bo nie akceptujesz zaproszen. - https://discord.gg/NPhnYEwr

Edytowane przez polish local flocker
popielek2008 i romek lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko postaci: Jaydee Reese
Wiek Postaci: 16
Discord: diorlaaa

zamysł na gre: Młody czarnuch zamieszkujący obszar Budlong Avenue musiał zacząć kraść w wieku 11 lat na pobliskich stacjach benzynowych ponieważ jego matka i ojczym nie mieli wystarczająco pieniędzy na wyżywienie rodzini, już za młodziaka Jaydee chciał osiągnąć wielki sukces w rapie lecz nie dostawał żadnego wsparcia od jego najbliższych, przez co zaczął się bujać po okolicach przez co spędzał więcej czasu z Bangerami niż z bliższymi, Nastolatek jest jest spokojny lecz potrafi być wybuchowy - nie lubi jak ktoś nie okazuje ani troche szacunku w jego strone lub jego bliskich

Edytowane przez DiorElo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, DiorElo napisał:

Imię i nazwisko postaci: Jaydee Reese
Wiek Postaci: 16
Discord: diorlaaa

zamysł na gre: Młody czarnuch zamieszkujący obszar Budlong Avenue musiał zacząć kraść w wieku 11 lat na pobliskich stacjach benzynowych ponieważ jego matka i ojczym nie mieli wystarczająco pieniędzy na wyżywienie rodzini, już za młodziaka Jaydee chciał osiągnąć wielki sukces w rapie lecz nie dostawał żadnego wsparcia od jego najbliższych, przez co zaczął się bujać po okolicach przez co spędzał więcej czasu z Bangerami niż z bliższymi, Nastolatek jest jest spokojny lecz potrafi być wybuchowy - nie lubi jak ktoś nie okazuje ani troche szacunku w jego strone lub jego bliskich

ok

romek i popielek2008 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko postaci: Deontay Cole
Wiek Postaci: 17
Discord: jibbi4767
Zamysł na gre: Deontay nie wychowywał się w biedniej rodzinie, miał co jeść i gdzie mieszkać, zaczął swoją przygodę przez dzielnice na której mieszkał i przez to jak wpływało na niego otoczenie bangerów. Już jako 15-letni dzieciak zaczął sprzedawać i zażywać narkotyki, żeby zaimponować rówieśnikom przez to wpadł w nałóg który trwa do teraz. 17-letni Deontay jest popierdolonym czarnuchem którym rządzą narkotyki i adrenalina, wystarczy kilka słów, a Deontay może chcieć kogoś zabić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Alpaca napisał:

Imię i nazwisko postaci: Deontay Cole
Wiek Postaci: 17
Discord: jibbi4767
Zamysł na gre: Deontay nie wychowywał się w biedniej rodzinie, miał co jeść i gdzie mieszkać, zaczął swoją przygodę przez dzielnice na której mieszkał i przez to jak wpływało na niego otoczenie bangerów. Już jako 15-letni dzieciak zaczął sprzedawać i zażywać narkotyki, żeby zaimponować rówieśnikom przez to wpadł w nałóg który trwa do teraz. 17-letni Deontay jest popierdolonym czarnuchem którym rządzą narkotyki i adrenalina, wystarczy kilka słów, a Deontay może chcieć kogoś zabić.

kilka slow, aby odebrac komus zycie? Niezle musi miec na bani wariacik.

akcept zapka dc na testa

romek i popielek2008 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imię i nazwisko postaci: Douglas Deer
Wiek Postaci: 17
Discord: nesti7518

Opis postaci i plan na gierke: Douglas wychowywał się w surowej i biednej rodzinie w małym mieszkaniu na obrzeżach Nowego Jorku. W wieku 10 lat jego rodzice zginęli w wypadku samochodowym przez co trafił pod opiekę Babci, która nie zwracała na niego większej uwagi. Z wiekiem chęć zarobienia lewej i szybkiej gotówki uzależniła młodego Deer`a, a przez to, że Babcia przestała interesować się życiem Douglas`a zaczął on kraść, zadawać się z okoliczymi dealerami i próbować narkotyków. Popadał w długi ale zwinnie udawało mu się z nich wychodzić przez dobry łeb do interesów, Douglas wszędzie znajdzie sposób do zarobienia dolców, przyjmie każde zadanie/zlecenie, trzyma sie blisko ze swoimi ziomalami po fachu i na pewno będzie celować w jakieś grubsze i skomplikowane akcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, nesti napisał:

Imię i nazwisko postaci: Douglas Deer
Wiek Postaci: 17
Discord: nesti7518

Opis postaci i plan na gierke: Douglas wychowywał się w surowej i biednej rodzinie w małym mieszkaniu na obrzeżach Nowego Jorku. W wieku 10 lat jego rodzice zginęli w wypadku samochodowym przez co trafił pod opiekę Babci, która nie zwracała na niego większej uwagi. Z wiekiem chęć zarobienia lewej i szybkiej gotówki uzależniła młodego Deer`a, a przez to, że Babcia przestała interesować się życiem Douglas`a zaczął on kraść, zadawać się z okoliczymi dealerami i próbować narkotyków. Popadał w długi ale zwinnie udawało mu się z nich wychodzić przez dobry łeb do interesów, Douglas wszędzie znajdzie sposób do zarobienia dolców, przyjmie każde zadanie/zlecenie, trzyma sie blisko ze swoimi ziomalami po fachu i na pewno będzie celować w jakieś grubsze i skomplikowane akcje.

no ok dodaj mn na discord bo mi sie nie chce

dc modufke

romek i popielek2008 lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin