Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[10.07][101] Baby Ray - WITHOUT YOU [Official Audio]


all american

Rekomendowane odpowiedzi

   Na prywatny kanał Baby Ray trafił utwór "WITHOUT YOU" skierowany do zmarłego niedawno MOB Prince. Znacząco odbiega od stylistyki dotychczasowej twórczości Baby Ray - w jego wokalu słychać załamanie i to jak bardzo nie radzi sobie z emocjami, co miało zostać nieskutecznie zamaskowane efektami nałożonymi na wokal.  Tekst kawałka przepełniony jest smutkiem, które jednocześnie przejął góre nad raperem, co nie ubiegło uwadze ludzi - Baby Ray jest aktualnie w okropnym stanie psychicznym, jego sociale są wyłączone a pierwszy raz kiedy był widziany publicznie miał miejsce podczas pierwszego dnia Alterdrome Music Festival, kiedy to podczas koncertu CHA$E wyszedł na scene i trzymając chain BABY PRINCE wysoko w górze odegrał utwór WITHOUT YOU bez żadnego śpiewu - przez cały czas jego trwania stał z uniesionym łańcuchem, dopiero pod koniec przegrywając z utrzymaniem emocji na jakiejkolwiek smyczy i zalaniu sie łzami przed całą publicznością. Nie wypowiedział ani jednego słowa stojąc na scenie. WITHOUT YOU nie było nigdzie zapowiadane, a wszelkie zarabianie na utworze jest WYŁĄCZONE, dodatkowo nie znalazł się on na żadnym serwisie streamingowym, jedynie na vTube.

zaczyna sie około 0:30

 

lyrics (pojawiają sie też na filmiku)

Spoiler

[Verse 1]
Łzy nie przestają spływać
Nie wiem ile jeszcze to wytrzymam
Muzyka nie jest taka sama bez Ciebie
Ja też nie jestem już taki sam bez Ciebie
Byłeś zawsze dla mnie tak jak ja dla Ciebie
To dzięki Tobie mogłem wyżej polecieć
Jak starszy brat pomogłeś mi przejść przez najgorsze
Dzięki Tobie nawet San Francisco wspominam dobrze
Tak bardzo chciałbym cofnąć czas
Żebyś dalej mógł stać tu gdzie ja
Tęsknie za naszym każdym koncertem
BABY PRINCE najlepszy duet na świecie
Tak bardzo chciałbym cofnąć czas
Żebyś dalej mógł stać tu gdzie ja
Zadzwonił i powiedział że wszystko będzie dobrze
Żebym nie żegnał sie z Tobą na dobre

[Chorus]
Na całym świecie, wysoko wśród gwiazd
Na całym globie nie będzie drugiego księcia
Dołącze do Ciebie, dołącze do Ciebie
Kiedyś dołącze do Ciebie i damy kolejne show
Na całym świecie, wysoko wśród gwiazd
Na całym globie nie będzie drugiego księcia
Dołącze do Ciebie, dołącze do Ciebie
Kiedyś dołącze do Ciebie i damy kolejne show

[Verse 2]
Miasto nie jest takie samo bez Ciebie
Nie ma muzyki bez Ciebie
Dalej jesteś największą gwiazdą
Bo legendy nigdy nie umierają
Zaniose Twoją korone jeszcze wyżej
Żeby nikt nie zapomniał kim byłeś
Nie moge myśleć o muzyce bez Ciebie
Nigdy nie będzie tak jak wcześniej

[Chorus]
Na całym świecie, wysoko wśród gwiazd
Na całym globie nie będzie drugiego księcia
Dołącze do Ciebie, dołącze do Ciebie
Kiedyś dołącze do Ciebie i damy kolejne show
Na całym świecie, wysoko wśród gwiazd
Na całym globie nie będzie drugiego księcia
Dołącze do Ciebie, dołącze do Ciebie
Kiedyś dołącze do Ciebie i damy kolejne show

promotion

Spoiler

- Całe zamieszanie związane z beefem między JT Shade i jego pupilem a MOB Prince i Chanel
- Publiczne groźby skierowane w strone Baby Ray po jego telefonach podczas wywiadu Finess3 God na antenie Daily Globe
- Kilka postów Mask Off o Baby Ray / całej aferze wokól śmierci MOB Prince
- Wyjście na scene podczas koncertu CHA$E na Alterdrome Music Festival i odegranie kawałka na żywo przed zgromadzonymi, jednocześnie przegrywając walke z emocjami
- Rozchodzące sie plotki na temat okropnego stanu psychicznego Baby Ray - raper praktycznie nie wychodzi z domu, jego sociale są wyłączone od dnia śmierci MOB Prince

MATERIAŁ NIE DO WYCENY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

**Breedlove zostawił polubienie pod utworem Braylon'a. Wspiera artystę udostępniając kawałek na swoim story. Podczas odsłuchu nieco się wzruszył, a po przesłuchaniu poszedł na taras i spędził tam około pięć godzin nie odzywając się do nikogo, prócz Stormi Baldwin, która próbowała pocieszyć piosenkarza. **

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin