Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[Studio graficzne] Cane Graphic


PromeK

Rekomendowane odpowiedzi

LOGO.thumb.png.e31bc596d2b9e878298b981c18616d39.png

 

Studio graficzne Cane Graphic działa od 2018 roku w Paleto Bay. Prowadzi go Bobby Cane, projektant grafiki i koordynator projektów. Jest absolwentem jednej z amerykańskich szkół. Posiada ponad 4-letnie doświadczenie w branży usług projektowych i reklamowych, co pozwala na kompleksową obsługę. Celem studia jest podnoszenie jakości usług graficznych na rynku. Dotyczy to nie tylko poziomu projektów, ale też poprawienia standardów pracy (rzetelne i terminowe wywiązywanie się z powierzonych zadań), komunikacji między projektantem a klientem oraz przestrzegania etyki zawodowej. Nie udajemy dużej agencji, bo nią nie jesteśmy, skupiamy się na rynku lokalnym i dążymy do tego, aby być najlepiej projektującym studiem w Paleto Bay! Pozwól nam stać się częścią Twojego sukcesu.
Od roku również tworzymy zgrany zespół dobrych ludzi w dziedzinie projektowania i marketingu internetowego, znamy się na tym co robimy, jesteśmy kreatywni i nieszablonowi. Od początku działania naszej firmy skupiliśmy się na jakości wykonywanych projektów, bezwzględnym dotrzymywaniu terminów, szybkiej reakcji na potrzeby klienta oraz kompleksowej ofercie. Nie są to puste słowa, każdy projekt jest dla nas nowym wyzwaniem, które daje nam wiele radości i przyjemności z tworzenia – z tego musi wychodzić coś dobrego.

Z naszych usług korzystają małe i duże firmy, korporacje, agencje reklamowe oraz klienci indywidualni, którzy są na etapie tworzenia nowej firmy. Nie musi być drogo! Rozwiązania, które stworzyliśmy możemy dopasować do każdego rodzaju i wielkości firmy. Przekonaj się sam!
Najlepszym potwierdzeniem doświadczenia i umiejętności są referencje oraz pozytywne opinie firm, z którymi współpracujemy. Wiemy, co jest ważne w naszej pracy oraz czego się od nas oczekuje. Wyróżniamy się fachową wiedzą oraz podejściem do wykonywanych zleceń. Jeśli potrzebujesz wyceny lub rozmowy o potrzebach Twojej firmy – zapraszamy do naszego biura, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zawsze też możesz zadzwonić lub napisać e-maila! ;). 

Nie wahaj się, zrób to teraz
! ((PW))

Spoiler

Imię i nazwisko:
Numer telefonu:
Typ zamówienia (logotyp/plakat/obróbka etc.):
Data spotkania proponowana przez klienta:
((Identyfikator discord: np:PromeK#4635))

 

 


mO0uxez.jpg

 

 

 

OOC.thumb.png.8dcef6373df63897688a7ff8dd883c0c.png

 

Cześć Wszystkim! Ostanimi czasy wpadłem na pomysł, aby kontynuować Studio Graficzne, które całkiem fajnie się rozkręcało. Na rozplanowanie działania biznesu, opisanie jego historii i stworzenie podania poświęciłem bardzo dużo mojego czasu, a dokładnie calutką noc. Pragnę przekazać przez moje podanie, aby to było miejsce, do którego będziecie chcieli często zaglądać, chociażby dla miłej rozgrywki czy też porozmawiania In Character przy kawie.
Same Studio myślę, że przyda się na wyspie - nie oszukując się z grafiką mamy codziennie do czynienia, a nie każdy potrafi
wykonać logotyp czy też inną pracę, dlatego możemy wszystko rozegrać IC. - byłoby to coś niekoniecznie nowego, aczkolwiek mało spotykanego.
Kończąc, chciałbym poprosić o przyjęcie podania oraz podziękować wszystkim za przeczytanie mojego podania.
(Wątek z rekrutacją stworzę, jeśli tylko podanie zostanie zaakceptowane.)
Zakaz kopiowania na inne fora.

Edytowane przez PromeK
Vasper, mjd, MR PatryKK i 8 innych lubią to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin