Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[GRA/doozan] extasy


obywatel meksyku

Rekomendowane odpowiedzi

Link do Twojego konta globalnego: https://forum.v-rp.pl/profile/11748-extasy/

Nazwa postaci na którą nałożono karę: Apollo Swanson
Rodzaj kary: (AJ/blokada/ban, itp.) Ban 120 dni
Powód nałożenia kary: 
Probujesz grac swiadka koronnego, by uprzykrzyc zycie innej organizacji. Odpocznij przez 4 miesiace.
Członek ekipy nakładający karę: doozan
Wyjaśnienie sytuacji: Dzien dobry dostałem bana za uprzykrzanie gry organizacji OOC przez to, że próbowałem grać świadka koronnego. Wytłumacze się krótko i przyjaźnie - Gra IC się tak potoczyła, że byłem w momencie nadawania kary po uzasadnionym DM. Nie miałem żadnej interakcji z SD lecz IC wiedziałem o akcji programu ochrony świadków. IC nie wiedziałem kto po nas przyjedzie i kiedy, po prostu wyszedłem z intka i stwierdziłem, że jak gra się tak toczy to się dostosuje do niej. Dostałem bana na 120 dni z powodu powyżej; według mnie jest to surowa kara i wydaje mi się, że ja ani tarnow nie zasługiwaliśmy przez grę IC toczoną długo dostać aż tak długie kary. Jeśli racja by leżała po stronie opiekuna to prędzej bym się spodziewał blokady postaci, cokolwiek. Dodatkowo dodam, że OOC nie chciałem uprzykrzyć gry owej organizacji, po prostu gra IC się potoczyła tak a nie inaczej. Moja postać tak postąpiła ponieważ zbuntowała się przeciwko klubowi i doskonale zdaje sobie sprawę z jej konsekwencji. Nie wiem co mam jeszcze dodać, postąpicie jak chcecie.
Ewentualne screeny/świadkowie:

Edytowane przez extasy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin