Skocz do zawartości
Gracze online

 

 

[16.07][LIVE] Phoenix Foster


Nathalyne

Rekomendowane odpowiedzi

555555.thumb.png.316b1199a4b95232a092a5e9808494c3.pngNa oficjalnym profilu Phoenix Foster na Instagramie pojawił się spontaniczny live, gdzie modelka siedzi przy stole z próbkami kosmetyków Santo Capra Care - Natural Revival. Live ma na celu promocje nowej linii kosmetyków w/w marki, ale też osobiste odczucia Phoenix do tych produktów. Modelka przez cały live czytała kilka pytań starając się w miarę możliwości na nie odpowiadać.

Phoenix otworzyła pudełeczko, z którego wyjęła trzy próbki kremów do rąk od Santo Capra Care, przywitała się z widzami.

Phoenix Foster: Hej kochani, jak wam mija dzień? Strasznie dzisiaj gorąco, co?

Phoenix przeczytała kilka odpowiedzi z uśmiechem i w międzyczasie zaczęła smarować dłonie kremem nawilżającym, odpowiedziała na jedno pytanie.

Phoenix Foster: Co to za kremy? Kochana, to są nowe kremy od Santo Capra Care, które już 21 lipca będą w sprzedaży. Dostałam trzy próbki, abyście mogli się trochę zapoznać z tymi produktami. Dla mnie najlepiej się sprawdza nawilżający, szczególnie w takie upały.. Słońce potrafi nam nieźle wysuszyć skórę.

Phoenix powąchała nasmarowaną kremem dłoń i uśmiechnęła się, ciągle spogląda na czat i zaczęła pokazywać opakowania do widzów.

Phoenix Foster: Zapach róży, uwielbiam kwiaty.. Jest jeszcze regenerujący o zapachu oliwkowym i odżywczy o zapachu limonki. Moim faworytem zdecydowanie jest ten różany. 

Phoenix zaczęła przewijać czat i położyła kremy blisko siebie, zachowuje się podczas tego bardzo naturalnie i swobodnie, widzowie mogą odczuwać, jakby prowadzili rozmowę z koleżanką. Postanowiła odpowiedzieć na kilka pytań wyłapanych z czatu.

Czy będziesz stosowała to poza live czy to tylko reklama?

Phoenix Foster: Jakbym miała ich nie używać to nie robiłabym tego live i nie podejmowałabym się promocji tych produktów.

Czy kremy zostały przebadane dermatologicznie?

Phoenix Foster: Tak, zostały przebadane dermatologicznie. Przecież to najważniejszy proces w tworzeniu kosmetyków.

Czy można je dostać przedpremierowo?

Phoenix Foster: Niestety nie, musicie być cierpliwi.

Czy będzie można kupić je jako box prezentowy?

Phoenix Foster: Jasne, będzie można złożyć specjalnie zamówienie, wtedy produkty zostaną zapakowane typowo na prezent.

Czy nie boisz się współpracy z Santo Capra po aferze z Mask Off?

Phoenix Foster: Nie będę się wypowiadać na ten temat, ta sprawa dotyczy innej modelki, nie mnie. Ja sobie nie mam nic do zarzucenia, niedługo dostaniecie oficjalne stanowisko Santo Capra.

Live trwał ok. 2 godzin.

 

Spoiler

Materiał nie podlega wycenie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności Regulamin